BlogCappadocia Activities

Kapadokya ATV motor turu 2022

Kapadokya ATV motor turu

Genel Açıklamalar-Lütfen Okuyun !

ATV (4 tekerli motosiklet ) ile iş yorgunluğu ve rutin stresli hayatınızdan uzaklaşarak Kapadokya’nın benzersiz atmosferinde biraz macera ve adrenalin yaşamak istiyorsanız ATV turlarımız tam sizlere göre. Her gün aynı şeyleri yaşamaktan, sıkıcı iş ve tatil programlarından bıkmadınız mı? İşte sizlere değişik ve eğlenceli bir aktivite sunuyoruz.

Kapadokya’nın bazı vadilerinde ATV motorları için özel pistler mevcuttur ve aynı zamanda doğal olarak vadi içlerinin yapısı da ATV motorları sürmeye çok elverişlidir. ATV motorları ile rehberimiz eşliğinde yapacağınız turlar sayesinde video ve resimlerinizi kaydederek sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ayrıca açık havada güvenli ve heyecan dolu bir eğlenceden sonra da kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. 

Açıklamalar: 


·          Tur sırasında kask takılması zorunludur, eldiven ve yağmurluk                       hava şartlarına göre belirlenecektir.


·         16 yaşından küçük olan misafirlerimiz bir sürücü arkasında yolcu                  konumunda olurlar fakat bu durum 16 yaşından küçük olan                            misafirin sürüş tecrübesine göre onların sürücü olabilmelerini de                  sağlamaktadır. Böyle bir durumda ilave ATV motoru verileceği için                ve 16 yaşın altında olunduğu için ek olarak tur ücretinin % 50 si                      tahsis edilir.


·         12 yaş altı misafirlerimiz hiçbir durumda sürücü pozisyonunda                        olamamalıdır.


·         Turun güvenli olması açısından rehberiniz hariç toplam en fazla 16               ATV motoru olmalıdır ve her bir ATV motoruna 1 veya 2 kişi                             binebilir. Bu kural bazı özel durumlardan dolayı değişebilir. Bu                         kuralları rehberiniz grubun özelliklerine göre belirler.

Tura Fiyatına Dâhil olan Hizmetler:


·         Otelden alınış ve tur sonu otele bırakılış
·         Tur Rehberi
·         Yakıt
·         Hizmet Ücreti
·         Tam Gün ATV Turu yapmak isteyen misafirlerimiz için öğle                              yemeği içecekler hariç fiyata dâhil olacaktır.

Kapadokya ATV Turu Fiyatları

  • 1 Saat ATV Turu 250 TL
  • 2 Saat ATV Turu 350 TL
  • 4 Saat ATV Turu  600 TL
                                               

ATV Tur Seçenekleri;

1 Saat ATV Turu  250 TL  (2 KİŞİ)
Göreme kasabasından başlayarak kılıçlar vadisi pistine gideriz daha sonra Çavuşin köyüne ulaşırız ve geri tekrar Göremeye döneriz.

2 Saat ATV Turu – 350 TL  (2 KİŞİ)
Göreme kasabasından başlayarak eski Çavuşin köy yoluna ulaşırız daha sonra Güllü Dere Vadisine geçiş yaparız, Kızlar manastırını gördükten sonra Kızıl Vadi, Kılıçlar Vadisi ve son olarak Aşk Vadisini gördükten sonra Göremeye tekrar geri döneriz.

4 Saat ATV Tur 600 TL  ( 2 KİŞİ)
Göreme kasabasından başlayarak eski Çavuşin köy yoluna ulaşırız daha sonra Güllü Dere Vadisine geçiş yaparız, Kızlar manastırını gördükten sonra Kızıl Vadi, Kılıçlar Vadisi, Aşk Vadisi, Babatcık Vadisi, Aydın Kırağı ve son olarak İçeri Dere Vadisini gördükten sonra Göremeye tekrar geri döneriz.

Related Articles

Back to top button