BlogCappadocia Activities

Kapadokya ATV Rezervasyon 2022

KAPADOKYA ATV TURU KİRALAMA , FİYATLAR VE TÜM BİLGİLER

Kapadokya ATV Rezervasyon

Kapadokya’da gün batımı , gün doğumu veya herhangi bir saatte ATV turu gerçekleştirmek istiyorsanız, rezervasyon gerçekleştirmek için bizleri arayabilir, whatsapp üzerinden yazabilir, e-mail gönderebilir veya iletişim sayfamızdan formu doldurabilirsiniz

Arama : +905516622000 (Aramak için tıklayınız)

Whatsapp : +905384287411 (Whatsapptan yazmak için tıklayınız)

E-mail : info@cappadociarealdreams.com  (E-mail göndermek için tıklayınız)

Kapadokya’yı dere, tepe merak ediyorsanız; tozdan, çamurdan, kısacası kirlenmekten korkmuyorsanız; adrenalinden hoşlanıyor, doğaya bayılıyorsanız ATV turu tam da size göre.

Kapadokya tarih ve doğanın iç içe geçtiği ve her anınızı muhteşem kılacak sürpriz bir coğrafi dekora sahip. Sıra dışı bu cenneti gezerken içinizdeki seyyahı açığa çıkaracak en güzel heyecanlardan biri de ATV’ye binmek olacak.

 

Kapadokya’da Nerede Nasıl ATV Turu Yapılır?

Kapadokya’da ATV turları eşsiz vadiler, Çavuşin Kasabası ve Uçhisar Kalesi’ni kapsayan bir rota etrafında yapılıyor. ATV kiralayan firmaların oluşturdukları rota alternatiflerinde en çok görmeyi istediğiniz bölgeleri seçebiliyor ve bu bölgelere rehber eşliğinde gidebiliyorsunuz. Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Çavuşin Kasabası, Aşk Vadisi, Paşabağ, UçhisarGüvercinlik Vadisi ve Devrent Vadisi ATV turlarında çizilen rotanın içindeki noktalar. Kısa, Standart, Uzun ve Premium turlar olarak sınıflandırılan ATV gezilerinin süreleri ise 1 saatten başlayıp, 2, 3 ve 4 saate çıkabildiği gibi yarım gün veya tam gün olarak ATV kiralayan acenteler de var. Günün her saati kiralayıp gezebileceğiniz ATV’lerin en rağbet gördüğü saatler ise gün batımı saatleri. Birçok firma günbatımı turları adı altında ATV turu düzenliyor.

Açıklamalar:

Tur sırasında kask takılması zorunludur.
16 yaşından küçük misafirlerimiz yolcu konumunda tura katılabilirler.
Kask takmak zorunludur ve firma tarafından temin edilir.
Yakıt fiyata dahildir.
Gurup turlarında ücret belirlenecek rotaya göre ve tur süresine göre belirlenir.
Gurup turlarında Tur Rehberi ücretsiz olarak sağlanır. Tur Rehberi sadece yol göstermek ve karşılaşılabilecek olası durumlarda yardımcı olmak içindir.
Gurup turlarında misafirlerimiz konaklama noktalarından alınarak tekrar bırakılırlar.

Related Articles

Back to top button