Blog

Kapadokya ATV Turları

Kapadokya atv turu rotası

Kapadokya Bölgesi’nde birden fazla atv turları için çok fazla rota bulunmamaktadır. İki farklı  Kapadokya Atv Turu rotası  bulunmaktadır. Bir tanesi En   popüleri Göreme atv turu rotasıdır. Diğeri ise yeni olan,  Ortahisar atv  rotasıdır. İki rotanında aralarında olan uzaklığı 7-10 km arası mesafelerdedir. Nevşehir’de bulunan iki atv rotasıda sizlerin eğleneceği ve keyifle geçireceğiniz bir proje. Atv safari turları 1 ve 2 saat olarak yapılmaktadır. Onun saati bu aktiviteyi yapmaktan ve günden.ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Kapadokya Atv Turu Rotası – Göreme Lokasyonu

En popüler olan tur rotası Göreme’ den bilgi verelim size. Göreme lokasyon olarak Kapadokya’nın tam merkezi konumundadır. Göreme de konaklama için en çok ziyaret edilen yeri gezmek için ziyaret edin. Göreme atv turu için ücretsiz transfer yapılır. Atv tur rotası kontrolleri kontrol edilir.

 • Güllüdere Vadisi
 • Kılıçlar Vadisi
 • Çavuşin Kasabası
 • Aşk Vadisi
 • Kızılçukur Vadisi

Lokasyonlarını kapsamaktadır. Hem popülerliği hemde hem de neredeyse bütün atv turu firmaları bu rota üzerinde tur yapmaktadır. Kapadokya’ daki atv turu rotaları gün boyunca tur hizmeti vermektedir. Bu turlara isterseniz 1 saat isterseniz 2 saat yada 4 saat ve daha farklı seçenekler ile katılabilirsiniz. Tur rotaları sizlerin gezebileceği ve yeterli süre olması için 2 saat olarak düşünülmüştür. 2 saatlik tur rotaları tam tadında ve yeterli bir sürede yapılmaktadır. Eğer grup halinde geliyorsanız özel fiyat ve özel tur seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kapadokya atv turu rotaları
Kapadokya atv turu rotaları

İkinci Atv Turu Rotası – Ortahisar Atv Turu

Son 2 yıldır yapılmakta olan ve hızlıca popüler olma yolunda ilerleyen bir tur rotasıdır. Göreme tur rotasına göre çok fazla farklılıkları bulunmaktadır. Kapadokya atv turu rotası konusunun en önemli bölümünü Ortahisar atv turu konusuna ayırabiliriz. Ortahisar Kasabası Ürgüp ile Göreme’ nin arasında kalmaktadır. Göremenin üst lokasyonundadır. Kapadokya’ nın ilk yerleşim bölgelerinden biridir. Bu lokasyonda bir de kale bulunmaktadır. Ortahisar Kalesi siz turdayken görünmekte ve fotoğraflarınıza farklı bir hava katmaktadır. Ortahisar atv turunun en önemli avantajlarından birisi hiç görülmemiş bir lokasyonu görmüş olacaksınız. Normalde araçların bile geçemediği alanlarda vadilerin içerisinde sizler atv ler ile geziyor olacaksınız. Bu sebeple Kapadokya seyahatinize yeni bir lokasyon eklemiş ve görmüş olacaksınız.

Ortahisar Atv turunda gezeceğiniz lokasyonlar;

 • Balkan Vadisi
 • Balkan Kilisesi
 • Ortahisar Kasabası
 • Kapadokya ilk yerleşim bölgesi
 • Ortahisar Panorama
 • Güvercinlik Vadisi

gezeceğiniz lokasyonlar yukarıdaki gibidir. Ortahisar rotamız daha butik bir turdur. Göreme atv turu rotasında özellikle yaz aylarında 300 adet atv bölgede olmaktadır. Ama Ortahisar atv turu için bu durum bu şekilde değildir. En fazla 20-25 atv ile tur yapmaktasınız. Az sayıda tura çıkacağınızdan size özel bir tur gibi düşünebilirsiniz. Ortahisar rotasında tura katıldığınızda ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Ortahisar atv turu rotasında yapacağınız tüm turlar sabah 09:00 – 10:00 gibi başlamaktadır. Günün erken saatinde başlayan turlar gün batımına kadar devam etmektedir. Ortalama tur bitiş saatimiz yaz ve kış aylarında gün batımından 15-20 dakika sonra bitmektedir.

Kapadokya atv turu için en popüler saat gün batımı dediğimiz gün batımı turlarıdır. Gün batımı turları yaz ve kış mevsiminden başlamak üzeredir. Kış 15:30 gibi başlarken yaz 18:30 gibi başlamaktadır. Kapadokya atv turu  turunun tercih ettiği saat gün batımı tur saatleridir. Gün batımı turlarımız 2 saat bildiriyor. Diğer etkinliklerimiz için sayfamızdan bakabilirsiniz. Kapadokya Jeep Safari turu  için tıklayabilirsiniz. Onun saati rezervasyon için bize ulaşabilir. 3’lü atv turu rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button