BlogCappadocia Activities

Kapadokya atv turları

Kapadokya Atv Turu en çok yapılan aktivitelerdedir

Kapadokya ATV Turu ve Fiyatları

Kapadokya bölgesinde çok sayıda aktivitemiz var. Kapadokya bölgesinde en üst sıralamada yer alan sıcak hava balonudur. Kapadokya ATV turları, balon turlarından sonra gelen en eğlenceli aktivitelerden biridir. Kapadokya atv turları farklı sürelerde ve rotalarda gerçekleşiyor. Gün doğumu atv turları ve gün kaybı atv turları ve gün içerisinde atv turları düzenlenmektedir. Atv turlarının 1 saatlik tur ücreti 600 TL, 2 saatlik tur ücreti 950 TL’dir. Gün kaybına özel yapılan tur ise ATV başı 900 TL’dir. Fiyatlara ücretsiz transfer hizmeti dahildir. Dört mevsim kapadokya atv turları devam etmektedir.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası :  +90 551 662 20 00

WhatsApp  Numarası :  +90 538 428 74 11

 

Kapadokya ATV turu öncesinde, turun verimli ve güvenli bir şekilde saklanması için bazı ön hazırlıklar yapılmaktadır. Bu yetenek, öncelikli ısınma ve deneme turları çözümleri. Bu uygulama, ATV araçlarıyla uyum içinde olmalarını sağlar, böylece gerçek turlarda daha rahat ve kontrollü bir sürüş deneyimi yaşamalarına katkıda bulunur.

Bu iletişimli süreç sadece 4 tekerlekli arazi aracı kullanma becerisinin ortaya çıkmasıyla kalmıyor, aynı zamanda Kapadokya’nın benzersiz özellikleri ve manzaralarının kaydedilmesi da içeriyor. Kapadokya ATV rotaları, Göreme Bölgesi ve Ortahisar Bölgesi’nde farklı seçeneklere sahiptir, her iki bölgedeki tur programlarında ve çeşitli manzaraları saklamak için tasarlanmıştır.

Tur şartlarının konforu için, atv turu için ücretsiz transfer hizmeti sunulmaktadır. Kendi aracıyla gelen acentenin otopark politikasını kullanırlar. Tur öncesindeki iletilen konum bilgileri sayesinde, sahip oldukları özellikler Kapadokya ATV’ye genişleyebilirler. Bu sayede işletme öncesinde konforlu bir hazırlık süreci ve konum bilincine sahip olunur.

Kapadokya-atv-safari-rezervasyon-sunset-seunrise
Kapadokya-atv-safari-rezervasyon-sunset-sunrise-vadilerde-atv kiralama

Kapadokya ATV Turu Ne Zaman Yapılır?

Kapadokya bölgesine ne zaman gelirseniz gelin, dört mevsim boyunca keyifli bir macera yaşamak için ATV safari turlarımıza katılabilirsiniz. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar aylarında düzenlenen turlarımızla, Kapadokya’nın muhteşem doğasının ve peri bacalarının arasında unutulmaz anlar yaşama fırsatını elde edebilirsiniz. Kışın bembeyaz bir örtü ile kaplı peri bacalarının arasında ATV ile geçmek, size eşsiz bir deneyim sunacaktır.

Kapadokya’nın doğal güzellikleriyle bezeli bu turda, rotamızı doğal oluşumları içeren vadilere özel olarak belirliyoruz. Eski kasabalar, yerleşim alanları, mağaralar ve eğimli tepecikler gibi harika fotoğraf karelerine sahip bu vadilerde ATV sürerken etkileyici manzaralara tanık olacaksınız. Rotamız, doğal güzellikleri gözler önüne sererek sizi Kapadokya’nın benzersiz coğrafyasında gezintiye çıkarır.

Kapadokya’nın huzur dolu atmosferinde iş stresinden uzaklaşmak isteyenler için ATV turu mükemmel bir seçenektir. Eşiniz, dostunuzla ya da tek başınıza katılabilir, turumuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Rehberimiz, size bölgenin en keyifli rotalarında rehberlik ederek unutulmaz bir ATV turu deneyimi yaşatacaktır.

Dört tekerlekli ATV’lerle Kapadokya’nın eşsiz manzaralarını keşfetmek, hem heyecan verici hem de dinlendirici bir tatil deneyimi sunar. Yüksek hızlara çıkmadan yapılan turlarımızda toza ve dumanın içinde keyifli bir sürüş yapacaksınız. Tur sırasında güvenliğiniz için kask ve toz maskesi sağlıyoruz. İsteyen misafirler maskelerini çıkarabilir, ancak kask takılması zorunludur.

Kapadokya ATV turu, sadece doğayla iç içe olmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda fotoğraf konusunda da rehberlerimiz size yardımcı olacaktır. Bu eşsiz deneyimle Kapadokya’nın güzelliklerini keşfederken adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız.

Kapadokya ATV Turuna Kim Binebilir?

Kapadokya’ya geldiğinizde, atv safari turu için bir araç kullanma deneyiminiz olmasa dahi endişelenmenize gerek yok. Bizimle iletişime geçerek, atv turu için araba kullanma becerisi veya ehliyet şartı olmadan bu heyecan dolu deneyime katılabilirsiniz. Tur öncesinde size verilecek kısa bir brifing sayesinde, atv kullanımı hakkında gerekli bilgileri edinecek ve rahatlıkla tura katılacak şekilde hazırlanacaksınız.

Yaz aylarında güneşin sıcak ışıkları altında veya kışın bembeyaz bir örtüyle kaplı peri bacalarının arasında, atv turlarımız her mevsimde gerçekleştirilmektedir. Tur için gerekli tüm ekipmanları, yağmurluk, kask, maske ve eldiven gibi, biz temin ediyoruz. Böylece, sadece doğanın ve manzaranın tadını çıkartmaya odaklanabilir ve keyifli bir atv sürüşü deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yeni yönetmeliklere göre, atv turlarına 10 yaşından küçük çocuklar alınmamaktadır. Ancak, 10 yaş ve üzeri çocuklarınızla birlikte atv turlarına katılabilirsiniz. Atv turlarına katılacak misafirlerden sadece sürücü olan kişinin en az bir normal otomobil ehliyetine sahip olması yeterlidir. Bu sayede, atv safari deneyiminden tam anlamıyla keyif alabilirsiniz.

Turumuz için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Turumuz için önemli detaylar aşağıdaki gibidir:

 • Kask kullanımı zorunludur, güvenliğiniz için lütfen kaskınızı takınız.
 • Atv turuna katılacak 12 yaşından küçük çocuklar arka koltuğa binmelidir.
 • Bölgedeki hava koşullarına göre, yağmurluk ve eldiven gibi gerekli ekipmanları tarafımızdan temin edilmektedir.
 • Tur sırasında engebeli arazi şartlarına karşı korunmak amacıyla dizlik ve dirseklik kullanımı önerilir; bu ekipmanlar da tarafımızdan temin edilmektedir.
 • Tüm bu detaylar, sizlerin güvenliği ve yasal düzenlemelere uyum için önemlidir. Rahat ve güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilmeniz için gerekli önlemler alınmıştır.
 • Atv araçlarımızda hız limiti bulunmaktadır, bu sayede tecrübesiz misafirlerimizin güvenliği gözetilmektedir.
 • Tur boyunca tecrübeli rehberlerimiz, sizlere hem fotoğraf çekimlerinde hem de bölgedeki diğer tarihi lokasyonlarda eşlik edecektir. Güvenli ve keyifli bir atv turu için her adımı birlikte atacağız.
Quad-Bıke-Safari-Atv-Turu
Kapadokya vadilerinde atv turu peribacası atv turu

Kapadokya Atv Kiralama deneyiminizde göreceğiniz önemli lokasyonları ve tur seçeneklerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Tur sürenize bağlı olarak, sizlere özel veya standart tur programları sunmaktayız.

Tur Seçenekleri ve Lokasyonlar:

Kısa Atv Kiralama (1 Saat – 600 TL)

 • Bal  Vadisi
 • Hallaç  Manastırı
 • Hastane Kilsisesi
 • İsak Paşa Panorama

Standart Atv Kiralama (2 Saat – 850 TL)

 • Üzengi Vadisi
 • Kızlar  Manastırı
 • Kutsal Havariler Kilisesi
 • Şahin Tepesi
 • Ortahisar Panorama

Kapadokya gün batımı 2 saatlik atv turlarımız için tıklayabilirsiniz.

Turunuz boyunca, peri bacalarının muazzam güzelliğini keşfedecek ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Özel tur programlarımızla istediğiniz rotayı belirleyebilir veya standart turlarımızı tercih edebilirsiniz. Kapadokya Atv turları, spor ayakkabı giymenizi tavsiye ettiğimiz keyifli bir aktivitedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Gün Batımı Atv Turları Nedir?

Kapadokya’da gün batımı ATV turları, bölgeye özgü unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Sizleri bu eşsiz tur programına davet ederken, gün batımı ve gün doğumu turları arasındaki farkları anlatmak istiyoruz.

Öncelikle, sabah saatlerinde gerçekleşen gün doğumu turları, özel ve benzersiz bir atmosfer sunan sıcak hava balonları ile birleştirilebilecek özel turlardır. Bu turlar, balonların kalkış alanına yaklaşma şansı vererek, özel fotoğraflarınızı çekebileceğiniz eşsiz bir fırsat sunar.

Diğer bir seçenek olan gün batımı turları ise günün sonunda gerçekleşir ve güneşin batışına denk gelir. Özellikle bu turlar, Kapadokya ATV turları içinde daha fazla ilgi görmektedir. Gün batımı sırasında muazzam manzaralar eşliğinde bölgeyi keşfederken, bu popüler tur programından tam anlamıyla keyif alabilirsiniz.

Sunset ve sunrise turları fiyat olarak farklılık göstermektedir. Bu özel tur programlarına ilgi gösteren misafirlerimizin rezervasyon yapmaları önerilir. 2024 yılında da gün doğumu ATV turlarımız, özellikle balonların kalkış anını yakalayarak unutulmaz anılar biriktirmenize olanak tanıyacaktır. Balonlar eşliğinde Ortahisar Kızılvadi, Gül Vadisi (Rose Valley) ve Üzengi Vadisi (Mineral Water Valley) gibi muazzam bölgeleri keşfetmek için sizleri bekliyoruz.

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2024

2024 yılı için Kapadokya atv turu fiyatlarımız, 1 saatlik tur için 600 TL, 2 saatlik tur için ise 850 TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlara transfer hizmeti dahildir, sizi otelinizden alıp tur sonunda tekrar otelinize bırakıyoruz. Konakladığınız otelden araç kullanmadan gelmek istiyorsanız ücretsiz transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Atv rezervasyonu yaptırdığınızda, kendi aracınızla gelebileceğiniz gibi, acentemize kendi aracınızla gelmeniz de mümkündür. Özellikle yaz aylarında Kapadokya Bölgesi yoğun turist çeker, bu nedenle bayram tatili gibi dönemlerde atv turu için önceden rezervasyon yapmanız önerilir. Gün içi ve günbatımı turlarımız yoğun olabilir, bu yüzden yerinizi önceden ayırtmanız önemlidir. Turunuzu rezerve ettiğinizde, gelindiğinizde yeriniz garanti altına alınacaktır. Ödemelerinizi tur sonunda yapabilir veya isterseniz acentemize gelip ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, uzaktan gelecek misafirlerimiz internet üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapabilirler.

Atv turu için kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Kendi aracınızla gelen misafirlerimize konum bilgisi sağlanacaktır ve araçlarınızı park edebileceğiniz bir alan mevcuttur. Atv turlarımız yılın 12 ayı boyunca yapılmaktadır.

Atv Safari Kelimesi Kullanılan Başlıca Noktalar:

 • Kapadokya atv turu rezervasyonları için 7/24 ulaşabileceğiniz WhatsApp Numaramız: +90 538 428 74 11’dir.
 • Atv turuna katılmak isteyenlerin rezervasyon yaptırmaları zorunludur, özellikle yaz aylarında erken rezervasyon yapılması önerilir.

Kapadokya Bölgesinde Yapılan Atv Turlarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kapadokya’ya ilk kez gelen misafirlerimiz için atv turları nasıl yapılmaktadır diye merak edebilirsiniz. Turun nasıl geçtiğini daha yakından görmek için aşağıdaki videomuzu inceleyebilirsiniz. Atv turlarımız, bölgenin eşsiz güzelliklerini keşfetmek ve heyecan dolu bir deneyim yaşamak isteyen herkes için uygundur.

üstteki videomuzda atv turumuzun belli başlı rotası bulunmaktadır. Hızlandırılmış çekim

Kapadokya Atv Turları İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 

Göreme Atv Turları Ne Kadar? Göreme atv turları, bir atv için geçerli olup 2 kişi bu atv üzerinde tur yapabilmektedir. Ödenecek ücret atv başına belirlenmiştir ve kişi başı değildir. Göreme atv turu için belirlenen standart ücret 2 saatlik tur için 450 TL’dir.

Kapadokya Atv Turu Nerede Yapılır? Kapadokya bölgesi içinde birçok ilçeyi ve ili kapsayan bir terim olduğu için, Kapadokya atv turları genellikle Göreme Lokasyonu’nda gerçekleşmektedir. En popüler atv turu noktalarından biri olan Göreme, peri bacalarının arasında ve vadilerde tur yapmak için ideal bir yerdir.

Kaç Yaşından İtibaren Atv Turları Yapılmaktadır? Atv kiralama işlemi tamamlandıktan sonra, 10 yaş ve üzeri herkes atv turuna katılabilir. 10 yaş ve üzerindeki sürücüler araçları kullanabilir, 10 yaş altındaki çocuklar ise sürücüyle birlikte arka koltukta yer alabilirler.

Atv Turları İçin Ehliyet Gerekli midir? Atv turlarına katılmak isteyen misafirlerden sadece normal araç ehliyeti talep edilmektedir. Özel bir motor ehliyetine ihtiyaç duyulmamakta olup, 10 yaş ve üzeri sürücülerin arkasında oturmalarına izin verilmektedir.

Göreme Atv Turları Hangi Saatlerde Yapılmaktadır? Göreme atv turları gün içinde 3 farklı saatte düzenlenmektedir. İlk tur genellikle balon kalkışı saatine denk gelmektedir. Balon kalkış saatleri her gün ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Öğle saatlerinde 12:00 – 13:00 civarında ikinci tur başlamakta olup, isteğe bağlı olarak 1 veya 2 saatlik turlara katılabilirsiniz. Günün sonunda, günbatımı atv turları da her gün düzenlenmektedir.

Kapadokya Atv Kiralama Bireysel Yapılır Mı? Kapadokya bölgesinde genellikle turizm il müdürlüğü tarafından belirlenen tur bölgelerinde atv kiralama genellikle rehber eşliğinde yapılmaktadır. Bu nedenle bireysel atv kiralama pek yaygın değildir ve genellikle rehbersiz olmamaktadır.

Related Articles

Back to top button