Cappadocia ActivitiesCappadocia Tours

Kapadokya ATV Turları Nerde Yapılır ? 2022

Engebeli ve keyifli ATV Turunu Nerde Yaparım ?

Kapadokya 2 Saatlik ATV Turu Hakkında;

Kapadokya bölgesinde atv turu ile dereleri, tepeleri aşmak, toz, kir ve çamurdan korkmam ben macera ve heyecan arıyorum diyorsanız sizin gibi doğa sever misafirlerimizi Kapadokya 2 saatlik atv turu yapmaya bekliyoruz. Macera ve heyecan seven misafirlerimiz için atv turu onlara tam aradıkları macerayı yaşatacak bir rotada yapılmaktadır. Bölgenin sahip olduğu mistik güzellikleri ve mükemmel coğrafyasını yakından görmek, onlar keşfetmek içindeki maceracı ruhu ortaya çıkartarak size güzel bir zaman geçirtecektir. Kapadokya 2 saatlik atv turunun fiyatı 500 tl dir.

Bilgi ve rezervasyon içi +90 538 428 74 11 arayabilir ve WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya bölgesi ülkemizin turizm açısından en önemli yerlerinin başında gelmektedir. Her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından birçok turistin ziyaret ettiği bu bölgede yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. İşte bu aktiviteler arasında en keyifli olanlarından birisi olan Kapadokya 2 saatlik atv turu günün her saatinde yapılması mümkün olan keyifli bir organizasyondur. Bölgede yer alan birçok şirket tarafından düzenlenen Kapadokya 2 saatlik atv turu program paketlerine ve hizmetlerine göre fiyat olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Kapadokya 2 saatlik ATV turu aktivitesine katılabilmeniz için profesyonel atv kullanıcısı olmanız gerekememektedir. Tur öncesinde ısınma ve birkaç tane deneme turu atarak hazır hale gelebilirsiniz, bu sayede tura çıkmadan önce gerekenleri öğrenmiş ve motor üzerinde hâkimiyet sağlamış olacaksınız. Bilinmesi gereken bir nokta ise Kapadokya 2 saatlik atv turlarının sadece dört tekerlekli arazi araçları ile yapılabilmesidir.

 

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 538 428 74 11
WhatsApp Numarası : +90 551 662 20 00

 

 

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Ne Zaman Yapılabilir?

Kapadokya bölgesinde 2 saatlik turlarımız gün doğumu, gün içi ve gün batımı turları olmak üzere 3‘e ayırmaktayız. Siz değerli misafirlerimiz Kapadokya atv turlarına katılmadan önce rezervasyon yapmanızı ve bizim ile iletişime geçip tur programı hakkında bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz.

 

Kapadokya bölgesi oldukça fazla ziyaretçiye yılın her zamanı ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğunluk olması aktivite severler ve doğa severlere has sihirli atmosferi sayesinde birkaç gün sakin ve huzurlu bir zaman geçirmek ya da iş hayatından kısa bir süre de olsa uzaklaşmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir. Bu bölgeye tatile geldiğiniz zaman sakin ve huzurlu aktivitelere katılabileceğiniz gibi Kapadokya 2 saatlik atv turu gibi heyecan ve macera dolu aktivitelere de katılabilirsiniz. Her türlü arazi şartlarıyla baş edebilecek şekilde tasarlanmış olan bu dört tekerlekli araçlar ile keyifli bir tur atarak eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Aktivitesine Kimler Katılabilir?

Kapadokya bölgesinde yapılan bu aktiviteye yaş aralığı belirlemeden bütün adrenalin severleri bekliyoruz. Heyecan, macera, toz, çamur içerisinde eğlenceli bir 2 saat geçirebileceğiniz atv turumuza katılmak için herhangi bir yetkinlik ya da bir ehliyet gerekememektedir. Araba kullanmayı bilmiyor bile olsanız bu tura katılabilirsiniz. Sadece daha önce bu türdeki dört tekerlekli atv arazi araçlarını hiç kullanmadıysanız size verilecek ufak bir eğitim yeterli olacaktır. Tura katılan misafirlerimizin araçları kullanırken kask takmaları kanuni açıdan bir zorunluluktur. Ayrıca on iki yaşından daha küçük olan çocukların atv aracı kullanmalarına izin verilmemektedir, bu yaştan daha küçük olan misafirlerimiz araçların arka koltuklarına binerek tura katılabilirler. Tur hizmetlerimiz arasında bölge ve hava şartlarına göre ihtiyaç duyacağınız eldiven, kask, dizlik ve dirseklik gibi ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir. Ayrıca araçlarımızda sizlerin turu güvenli bir şekilde tamamlayabilmeniz için hız sınırlandırılması uygulanmıştır bu sayede daha önce bu türde araçları hiç kullanmamış olan misafirlerimizin Kapadokya 2 saatlik atv turu aktivitesini güvenle tamamlanmaları sağlanmaktadır. Yine paket kapsamında yer alan hizmetlerimizden birisi de konuklarımızın kaldıkları otellerden tur alanına ve daha sonra tekrar kaldıkları otellere geri bırakılmalarıdır. Ayrıca tur sırasında size bölge hakkında bilgiler verecek olan rehber ücretleri ile araçların yakıt ücretleri fiyata dahildir.

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Rotalarında Hangi Vadilere Gidilir?

2 saat süren bu aktivitemiz Kapadokya’nın en güzel bölgelerinde yapılmaktadır. Bunlar Üzengi vadisi suların içerisinden geçilen ve volkanik kayalıklara şahit olacağınız yerdir diğer durak noktamız Kapadokya’nın gözdesi güvercinlik evleri olarak bilinene ve tarih öncesi bu evleri güvercin besleyerek gübresini toprağa kullandıkları fermantasyon yeri diye biliriz. Buradaki anlatım ve fotoğraflama işlemimiz bittikten sonra Orta hisar kalesi manzaralı eski yerleşim yerleri ve eski ustaların sergilemiş olduğu Mardinli ustaların ellerinden çıkan Kapadokya eski evlerine karşı gün batımı keyfinin tadını kahvenizi yudumlarken izleyeceğiniz müthiş bir mekâna sizleri götüreceğiz.

Atv turunuz dışında isterseniz farklı bir gün doğumu turuna katılabilirsiniz. Bunun için real dreams travel ile balon manzaralı fotoğraf turu için irtibata geçebilirsiniz. ATV turlarınızda ister 1 saat ister 2 saat olsun, profesyonel fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Siz tur yaparken fotoğrafçı eşliğinde görselleriniz çekilip tur sonunda sizlere ulaştırılmaktadır. Hem durduğunuz noktalar da hem de tur rotasında siz gezerken fotoğraflarınız çekilecektir. Vadi aralarında gezerken sizden önde ve sizi takip eden bir ATV tarafından turunuz boyunca yüzden fazla fotoğrafınız olacaktır. Turumuz bittiği sırada ister USB ile ister se transfer üzerinden sizlere paylaşımda bulunulacaktır.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 538 428 74 11
WhatsApp Numarası : +90 551 662 20 00

ATV Safari Turları için Yanınızda Getirmeniz Gerekenler?

Gelen sorular arasında bulunan bir konudur. Sizlerin gelmesi gelirken dikkat edeceği tek konu kıyafet seçiminizin spora yakın rahatlıkta olmasıdır. Güneş gözlüklerinin yanınızda bulunması sizler için güzel olacaktır. Geri kalan ekipmanlar konusunda firmamız sizlere eksiksiz destek olacaktır. Kask ve maske sizlere sağlanmaktadır. Aynı zamanda kış aylarında eldiven sağlamaktayız fakat sizler gene yanınızda gelirken getirebilirsiniz. Kasklarınızı takmadan önce bone dağıtımı yapmaktayız. Hem Orta hisar hem de Göreme’de çıkarttığımız Kapadokya turlarımızda ekipman desteğini sağlamaktayız. Kış ayları için bu ekipmanları dışında yağmurluk ta sağlamaktayız.

 

Kapadokya Gün Batımı Turu Nerede Yapılır?

Kapadokya bölgesinde birden çok yerde ATV turu yapılmaktadır. Bu ATV turlarının rotaları değişmektedir. Göreme bölgesinde yapılan ATV turları Ürgüp bölgesinde yapılan ATV turları Mustafa Paşa bölgesinde yapılan ATV turları Uçhisar bölgesinde yapılan ATV turları Ortahisar bölgesinde yapılan ATV turları ve Çavuş in bölgesinde yapılan ATV turları olmak üzere yapılan aktivitelerdir Rotaların çoğunluğu birbiri ile birleşmektedir. Orta hisar bölgesinde yapılan ATV turları yerin altından çıkan doğal mineralli suyu ve sulu bir parkurun içerisinden geçmektedir suların içerisinde eğlenceli gezinin ikinci durak noktası olan Tavşanlı Kilisesi ve müthiş freskleri ile büyüleyici devasa kayalıkların içerisine yapılmış kiliseler ATV tur rehberimizin hareketi ile buradan harekete geçip gün batımının tadını çıkarmak için eski Mardin ustalarının el işlemelerinden çıkan Kapadokya’nın merkezi ve en büyük apartmanı olan Orta hisar kalesi ve çevresinde toplanan eski evlere şahitlik ederek gün batımını izleye bilirsiniz ve eğlenceyi tam anlamıyla yaşamaktasınız toplam rotası 13 km olan ve diğer parkurlara göre engebeli rotası Kapadokya bölgesinde ilk sıralara kadar çıkmayı başarmıştır. Taleplere göre öncelik olarak müşterilerimize sormaktayız hangi bölgeden çıkmak istediklerini ve talep doğrultusunda rezervasyon işlemleriniz gerçekleştirmekteyiz. Rezervasyon işlemi için sabah saatlerinde gerçekleştirmeniz önemle rica olunur turistik bölge olan Kapadokya bölgesi yaz aylarında doluluk gösterdiği için akşam saatlerinde doluluk göstere biliyor.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 538 428 74 11
WhatsApp Numarası : +90 551 662 20 00

Kapadokya Gece Turları ?

Kapadokya bölgesinde Of Road ve eğlence tutkunlarına duyurulur!

İş stresinden ve yoğun çalışmadan yorulan ve Kapadokya bölgesinde stresini atmak isteyenler ATV tutkunları için eğlenceli ve adrenalin dolu turlarımızla güler yüzlü ve samimi iletişimimizle her zaman sizler için en iyi tur rotalarımızı siz değerli misafirlerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyarız gece  turları ile kendilerini motive edip deşarj olmak isteyenler için kaçınılmayacak fırsat Gece turlarımız yaklaşık 2 saat sürmektedir. 14 km’lik parkurumuzla kaçınılmayacak eğlence ve keyifli dakikaları sizlerle paylaşmak ve bu eğlenceli turun Kapadokya bölgesinde sizlere unutulmayacak anılarının kalması aşikârdır. 1 ATV ve 2 ATV olunca özel tura girmektedir ücret tarifesi gece grup halinde olunca 700 TL ATV başı olmak üzere alınmaktadır 1 ATV ye 2 kişi binebilirsiniz ücret tarifesi aynı olarak alınmaktadır özel VIP ( 1 veya 2 ATV olunca ) ücret tarifesi 900 TL’dir Erken rezervasyon için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 538 428 74 11
WhatsApp Numarası : +90 551 662 20 00

Kapadokya ATV Turunu Rehber Neden Gerekli?

Kapadokya bölgesinde KAPADOKYA ALAN YÖNETİMİ ŞARTNAMELERİ gereğince alınan karar doğrultusunda bağımsız ATV kiralama işlemini yasak kılarak rehber eşliği şeklinde gidilmesini talep edilmektedir. Bunun için Kapadokya bölgesinde ehliyeti olan kişiler dahi bağımsız kiralamak istemeleri doğrultusunda verilmemektedir. Rehber eşliğinde gezilen turlarda rotalarda nerde yavaş nerde hızlı gidilmesi doğrultusunda sizlere yön verici rehber arkadaşımız alanında 8 yılı aşkın deneyimi ile sürüş konusunda ve engebeli rotalarda sizlere yardımcı olacaktır. Tanıtımlar ve resim çekmek için rehber arkadaşımız sizlere yardımcı olacaktır. Rehber ile kiralanan bütün turlar keyifli geçmektedir Dört tekerli motorlarınızı çalıştırmada ve olağan sıkıntılara karşılık sizlere yardımcı olmakla birlikte sizler ile tanışıp sizlerin sorularınıza yanıt olacaktır İlgi alakayı eksizsiz yerine getiren ve güler yüzlü rehber arkadaşlarımız sizlerin rehberlik hizmetinize her daim hazırdır

 

Kapadokya ATV Turunda En Uygun ve Keyifli Tur Hangisi?

Kapadokya bölgesine 1 yılda milyonlarca turist akınına uğrayan yerlerden birisidir. Öncelikle ilk sırada yer alan Balon Turları sabah saatlerinde gözleri büyülemektedir Yaz aylarında ve Kış aylarında 12 ay hizmet veren Kapadokya bölgesi balondaki keyifli uçuştan sonra aktivite olarak ATV turlarını 2’ci olarak sıraya koymaktadır. Balonda unutulmayan keyifli ve eğlenceli bir uçuş gibi ATV turunuzda keyifli ve eğlenceli bir şekilde yapmak istiyor ATV’leri öncelikle kullanabilmek için sizlere saç bonesi ve korumalık için kask verildikten sonra profesyonel rehberler eşliğinde sizlere eğitim verildikten sonra kullanmanız için sizin güvenlik önleminiz alınarak yapılmaktadır Bütün test sürüşleri tamamlandıktan sonra rehberimiz eşliğinde tek sıra halinde denetimli ve güvenli çıkışınızı rehberimiz gerçekleştirmektedir. Kapadokya’nın vadilerinin en uygun fiyat tarifesi olarak sizlere verilecek ücret 650 TL olarak ATV başı olarak sizlerden tahsil edilmektedir 14 km lik parkurumuz 2 saatlik bir süreden oluşmaktadır Programlarınızı buna göre yapmanız önemle rica olunur Engebeli parkur özelliği ile biline ortahisar atv parkuru en gözde ve tutulan yer haline gelmektedir öncelikle önerilerimizde Orta hisar parkurunu önermekteyiz vadilerde bekleme sürelerimiz 10-15 dakikalardan oluşmaktadır Keyifli bir Kapadokya anısı için bizler ile iletişime geçip rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 538 428 74 11
WhatsApp Numarası : +90 551 662 20 00

Related Articles

Back to top button