BlogCappadocia Activities

Kapadokya Atv Turları ve Fiyatları

Kapadokya Atv Turları ve Fiyatları 2023

Kapadokya Atv Turları ve Fiyatları

Kapadokya, Türkiye’nin en güzel ve eşsiz coğrafyalarından biridir ve bölgeyi keşfetmek için birçok aktivite sunmaktadır. Bu aktivitelerin en keyifli ve heyecan verici olanlarından biri de Atv Turu’dur. Kapadokya Atv Turu, gün içerisinde her saat yapılabilecek ve bölgeyi keşfederken adrenalin dolu anlar yaşamanızı sağlayacak harika bir aktivitedir.

Kapadokya Atv Turu ve fiyatları, tercih edeceğiniz tur ve süreye göre değişkenlik göstermektedir. 1 saatlik Atv Turu 600 TL, 2 saatlik tur ise 850 TL’dir. Ayrıca, eşsiz Kapadokya gün batımını deneyimlemek isteyenler için özel bir tur seçeneği de sunulmaktadır. Gün batımı Atv Turu (sunset turu) için tur başı fiyatı 900 TL’dir.

Atv turları için rezervasyon numarası: +90 538 428 74 11 WhatsApp Numarası: +90 551 662 20 00

Kapadokya Atv turları öncesinde atv’leri kullanma konusunda bir ısınma ve deneme turu yapılır. Bu sayede turlarınız için hazır ve kontrolü sağlamış olursunuz. Atv sürerken sadece 4 tekerlekli bir araç kullanmaz, aynı zamanda muhteşem doğanın ve manzaranın keyfini çıkartırsınız. Atv rotaları Göreme ve Ortahisar bölgelerinde farklı özelliklere sahiptir. Tur sırasında rehberler, fotoğraf konusunda yardımcı olmaktadır.

Kapadokya Atv Turu, stresli şehir hayatından uzaklaşmak ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir aktivitedir. Arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle tek atv üzerinde 2 kişi tur yapabilir veya tek başınıza bireysel tur seçeneğini tercih edebilirsiniz. Tur rehberleri, size en keyifli rotalarda eşlik ederek unutulmaz bir deneyim yaşatır.

Atv turlarında hız limitleri belirlenmiş ve güvenliğiniz ön planda tutulmuştur. Turlarda en az 10 yaşında çocuklar kabul edilmektedir ve sadece sürücü olan kişinin normal otomobil ehliyetine sahip olması yeterlidir.

Real Dreams Travel-Ortahisar-Atv-Turu

Turlar sırasında dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

  • Kask takılması zorunludur.
  • 12 yaşındaki çocuklar atv turuna arka koltukta katılmalıdır.
  • Hava şartlarına göre yağmurluk, eldiven gibi ekipmanlar sağlanmaktadır.
  • Tur sırasında dizlik ve dirseklik takmak önemlidir ve ekip tarafından temin edilir.

Kapadokya Atv Turları yılın dört mevsiminde yapılabilmektedir. Böylece, Kapadokya’ya ne zaman gelirseniz gelin, atv turu keyfini yaşayabilirsiniz. Özellikle kışın, bembeyaz peri bacalarının arasından geçmek farklı bir deneyim sunar. Rotanız doğal oluşumlardan geçer ve eski kasaba, mağaralar ve eğimli tepecikler arasında unutulmaz fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kapadokya Atv Turu için yerinizi ayırtmak için rezervasyon yapmanız önemlidir, özellikle yaz aylarında yoğunluk yaşanabilmektedir. Ödemeler tur sonunda yapılabileceği gibi, internet üzerinden önceden de yapılabilir.

Kapadokya Atv Turu ile muhteşem doğanın ve peri bacalarının arasında keyifli bir yolculuk yaparak eşsiz manzaraların tadını çıkartabilirsiniz. Unutulmaz bir deneyim için sizleri de Kapadokya Atv Turu’na bekliyoruz. Rezervasyon ve detaylı bilgi için WhatsApp numarasını kullanabilirsiniz.

Kapadokya Tours en Quad et Tarifs
+90 538 428 74 11

Kapadokya Atv Turları için En Çok Sorulan Soruları Aşağıda Cevaplayalım

Ortahisar Atv Turları ne kadar? Ortahisar atv turlarında 1 atvye 2 kişi binebilmektedir. Ödeyeceğiniz ücret atv başına olmaktadır, kişi başı değildir. Ortahisar atv turu atv başına 450 TL’dir. Standart olarak turlarımız 2 saat yapılmaktadır.

Kapadokya Atv Turu nerede yapılır? Kapadokya bölgeye verilen bir isim olduğundan aslında içerisinde birçok ilçeyi ve ili barındırmaktadır. Kapadokya atv turu denildiği zaman en popüler olan lokasyon Ortahisar Lokasyonu’dur. Atv turu Kapadokya’nın Ortahisar ilçesinde yapılmaktadır. Peri bacalarının arasında ve vadilerde yapılan en popüler aktivitelerden biridir.

Kaç yaşından itibaren atv turları yapılmaktadır? Atv kiralama yapıldıktan sonra 10 yaşının üstü herkes atv turuna katılabilmektedir.

Atv turları için ehliyet gerekli midir? Turlarımıza katılacak misafirlerimiz için normal araç ehliyeti aranmaktadır. Motor ehliyeti olmasına gerek yoktur. 10 yaş ve üzeri sürücünün arkasında oturabilmektedir.

Ortahisar Atv Turları hangi saatlerde yapılmaktadır? Gün içerisinde 3 defa standart olarak atv turuna katılabilirsiniz. İlk tur saati balon kalkışında yapılmaktadır. Balonların kalkış saati her gün değişmektedir. Aynı zamanda her ay ve mevsimde değişiklik göstermektedir. Gün doğumunda yapılan balon uçuşları ile ilk atv turu katılımı yapılabilir. İkinci atv turu başlangıç saati ise öğle saatlerinde 12:00 – 13:00’da yapılmaktadır. İster 1 saat ister 2 saat atv turlarına katılabilirsiniz. Son olarak, her gün yapılan Kapadokya bölgesindeki sunset atv turlarıdır. Günbatımı atv turları 12 ay boyunca yapılmaktadır. Balon uçuşları olmadığında atv turu olmasa bile; her gün mutlaka öğlen ve günbatımı turu yapılmaktadır.

Kapadokya Atv Kiralama bireysel yapılır mı? Kapadokya bölgesinde genelde bireysel atv kiralama yapılmamaktadır. Tur bölgesi turizm il müdürlüğü tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple bireysel yapılan kiralamalar rehbersiz olmamaktadır.

Related Articles

Back to top button