BlogCappadocia Activities

Kapadokya Atv Turu

Kapadokya atv turu bölgenin vazgeçilmez aktiviteleri arasındadır. Gün doğumu ve gün batımı yani sunset turlarımız için bize ulaşabilirsiniz. Atv turu fiyatlarımız atv başına 200 TL dir. Yani bir atv ye 2 kişi binebilirsiniz. Ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Sizleri otelinizden alıp tur sonrasında tekrardan otelinize kadar bırakıyoruz.

Bizimle WhatsApp üzerinden rezervasyona geçebilirsiniz. Rezervasyonunuzu hızlıca yaptırabilirsiniz. +90538 428 74 11

ORTAHİSAR ATV TURU

Kapadokya atv turu fiyatları için bilgi aldığınızda kaç saat binmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Atv turlarımız 1 saat ve 2 saat olmak üzere genelde bu seçenek üzerinden yapılmaktadır. Ama sizlerden gelen isteklere göre 3 saat ve daha üzeri turlarımız da olmaktadır.

Sizler için oluşturduğumuz farklı atv rotaları vardır. Bunlar Göreme atv turu ve Ortahisar atv turu rotalarıdır. İki atv rotasıda kapadokya atv turu için en popüler lokasyonlardan oluşmaktadır. Turlarımız 2 saat sürmektedir. Yaz aylarında ve kış aylarında gün batımı turu saatlerimiz farklılık göstermektedir. Kış aylarında ortalama hem Göreme hem de Ortahisar lokasyonumuzda 15:30 gibi turlarımız son çıkışlarını yapmaktadır. Dönüş saatimiz ise 17:30 civarındadır. Yaz aylarında ise 18:30 civarında son turlarımız çıkış yapmaktadır. Geri dönüşünüz ise 20:30 saatleri civarındadır.

En çok sorulan sorular arasında kış aylarında Kapadokya atv turu aktivitesinin yapılıp yapılmadığıdır. Aktivitemiz yaz ve kış aylarında hiç durmadan günün her saatinde yapılmaktadır.

GÖREME ATV TURU

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2021

Kapadokya atv safari turlarımız 1 ve 2 saat olarak düzenlenmektedir.

  • 1 Saat Kapadokya Atv Turu Fiyatı : 150 TL
  • 2 saat Kapadokya Atv Turu Fiyatı : 200 TL.

Nevşehir bölgesi Kapadokya’yı kapsayan bir sürü vadilere ve peri bacalarına sahiptir. Bizlerde atv turlarımızı peri bacalarının arasında ve birbirinden güzel vadilerin arasında yapmaktayız. Turlarımızda gezdiğimiz atv lokasyonları daha öncesinde tur için uygun olup olmadığı test edilmiştir. Birbirinden güzel vadiler hem keşfedilmeyi hem de adrenalin yaşatmayı bekletmektedirler. Sadece atv lerin geçeceği yollarda turlarımız yapılmaktadır. Atv turlarımızın yapıldığı özel vadilerde özellikle turunuza başladıktan 10 dakika sonrasında tamamen sadece atv lerimizin olacağı tur yollarında ilerlemekte olacağız.

Kapadokya atv kiralama hizmeti için bazı bilmeniz gereken detaylar vardır. Atv kiralama tek başına yapılan bir aktivite değildir. Yani siz gelip ben atv kiralamak istiyorum dediğinizde bu mümkün olmayacaktır. Çünkü bunun için hem motor ehliyetine sahip olmanız hem de bu hizmeti veren bir yer bulmanız gerekmektedir. Atv kiralama hizmeti genelde Kapadokya bölgesinde pek mümkün değildir. Safari turları rehberler eşliğinde tur güzergahında yapılmaktadır.

Kapadokya atv safari turlarımızın hepsi rehberler eşliğinde yapılmaktadır. En önde rehberimiz sizlere tur boyunca eşlik edecektir. Hem güvenliğiniz için hem de bazı noktalarda sizlere tarihi yapıları anlatacaktır.

GÜNDOĞUMU ATV TURU

Kapadokya Atv Safari Transfer Hizmeti

Kapadokya bölgesine geldiğinizde atv noktaları turun başladığı bölgelerde olmayabiliyor. Bu sebeple sizleri ister otelinizden isterseniz belirli noktalardan ücretsiz transfer hizmetimiz ile alıyoruz. Atv turumuz başladıktan sonra araçlarımız başlangıç noktasında beklemektedir. Atv turu sonrasında tekrardan sizleri otelinize kadar bırakmaktayız.

Bayram tatillerinde ve haftasonlarında Kapadokya atv turları ve diğer turlar için fazlasıyla yoğun olmaktadır. Eğer tatilinizi planladıysanız turlar için rezervasyon yaptırmayı unutmayınız. Atv turlarımızda boş yer kalmaması için sizlerde 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 Kapadokya Atv Safari Turları Rezervasyonu

Rezervasyon yaptırmanız sizlerin yerinizin erkenden ayrılması anlamına gelmektedir. Özellikle bayram dönemlerinde 4 gün önceden rezervasyon yaptıran misafirlerimiz olmaktadır. Çünkü tatiller ve bayramlar bölgemizin en yoğun olduğu döneme denk gelmektedir. Sizler de atv turu rezervasyonlarınızı Kapadokya’ ya gelmeden yapabilirsiniz. Yaptığınız rezervasyonlar 1 gün öncesine kadar iptal edilebilmektedir. Yada Kapadokya bölgesine geldiğinizde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Kendi aracınız ile geliyorsanız acentamızın önünde park alanı bulunmaktadır. Araç ile gelmiyorsanız özellikle, ücretsiz transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem Whatsapp üzerinden hem de telefon ile arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button