BlogCappadocia Activities

Kapadokya Atv Turu

Kapadokya Atv Turu Nerde Yapılır 2022

Kapadokya’da Eğlenceli Aktiviteye Hazır Mısınız ??

 

Kapadokya 2 Saatlik ATV Turu Hakkında;

Kapadokya bölgesinde atv turu ile dereleri, tepeleri aşmak, toz, kir ve çamurdan korkmam ben macera ve heyecan arıyorum diyorsanız sizin gibi doğa sever misafirlerimizi Kapadokya 2 saatlik atv turu yapmaya bekliyoruz. Macera ve heyecan seven misafirlerimiz için atv turu onlara tam aradıkları macerayı yaşatacak bir rotada yapılmaktadır. Bölgenin sahip olduğu mistik güzellikleri ve mükemmel coğrafyasını yakından görmek, onlar keşfetmek içindeki maceracı ruhu ortaya çıkartarak size güzel bir zaman geçirtecektir. Kapadokya 2 saatlik atv turunun fiyatı 500 tl dir.

Bilgi ve rezervasyon içi +90 538 428 74 11 arayabilir ve WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya bölgesi ülkemizin turizm açısından en önemli yerlerinin başında gelmektedir. Her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından birçok turistin ziyaret ettiği bu bölgede yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. İşte bu aktiviteler arasında en keyifli olanlarından birisi olan Kapadokya 2 saatlik atv turu günün her saatinde yapılması mümkün olan keyifli bir organizasyondur. Bölgede yer alan birçok şirket tarafından düzenlenen Kapadokya 2 saatlik atv turu program paketlerine ve hizmetlerine göre fiyat olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Kapadokya 2 saatlik ATV turu aktivitesine katılabilmeniz için profesyonel atv kullanıcısı olmanız gerekememektedir. Tur öncesinde ısınma ve birkaç tane deneme turu atarak hazır hale gelebilirsiniz, bu sayede tura çıkmadan önce gerekenleri öğrenmiş ve motor üzerinde hâkimiyet sağlamış olacaksınız. Bilinmesi gereken bir nokta ise Kapadokya 2 saatlik atv turlarının sadece dört tekerlekli arazi araçları ile yapılabilmesidir.

 

 

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Ne Zaman Yapılabilir?

Kapadokya bölgesinde 2 saatlik turlarımız gün doğumu, gün içi ve gün batımı turları olmak üzere 3‘e ayırmaktayız. Siz değerli misafirlerimiz Kapadokya atv turlarına katılmadan önce rezervasyon yapmanızı ve bizim ile iletişime geçip tur programı hakkında bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz.

 

Kapadokya bölgesi oldukça fazla ziyaretçiye yılın her zamanı ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğunluk olması aktivite severler ve doğa severlere has sihirli atmosferi sayesinde birkaç gün sakin ve huzurlu bir zaman geçirmek ya da iş hayatından kısa bir süre de olsa uzaklaşmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir. Bu bölgeye tatile geldiğiniz zaman sakin ve huzurlu aktivitelere katılabileceğiniz gibi Kapadokya 2 saatlik atv turu gibi heyecan ve macera dolu aktivitelere de katılabilirsiniz. Her türlü arazi şartlarıyla baş edebilecek şekilde tasarlanmış olan bu dört tekerlekli araçlar ile keyifli bir tur atarak eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

 

Kapadokya bölgesinde yapılan bu aktiviteye yaş aralığı belirlemeden bütün adrenalin severleri bekliyoruz. Heyecan, macera, toz, çamur içerisinde eğlenceli bir 2 saat geçirebileceğiniz atv turumuza katılmak için herhangi bir yetkinlik ya da bir ehliyet gerekememektedir. Araba kullanmayı bilmiyor bile olsanız bu tura katılabilirsiniz. Sadece daha önce bu türdeki dört tekerlekli atv arazi araçlarını hiç kullanmadıysanız size verilecek ufak bir eğitim yeterli olacaktır. Tura katılan misafirlerimizin araçları kullanırken kask takmaları kanuni açıdan bir zorunluluktur. Ayrıca on iki yaşından daha küçük olan çocukların atv aracı kullanmalarına izin verilmemektedir, bu yaştan daha küçük olan misafirlerimiz araçların arka koltuklarına binerek tura katılabilirler. Tur hizmetlerimiz arasında bölge ve hava şartlarına göre ihtiyaç duyacağınız eldiven, kask, dizlik ve dirseklik gibi ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir. Ayrıca araçlarımızda sizlerin turu güvenli bir şekilde tamamlayabilmeniz için hız sınırlandırılması uygulanmıştır bu sayede daha önce bu türde araçları hiç kullanmamış olan misafirlerimizin Kapadokya 2 saatlik atv turu aktivitesini güvenle tamamlanmaları sağlanmaktadır. Yine paket kapsamında yer alan hizmetlerimizden birisi de konuklarımızın kaldıkları otellerden tur alanına ve daha sonra tekrar kaldıkları otellere geri bırakılmalarıdır. Ayrıca tur sırasında size bölge hakkında bilgiler verecek olan rehber ücretleri ile araçların yakıt ücretleri fiyata dahildir.

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Rotaları Nereleridir?

2 saat süren bu aktivitemiz Kapadokya’nın en güzel bölgelerinde yapılmaktadır. Bunlar Üzengi vadisi suların içerisinden geçilen ve volkanik kayalıklara şahit olacağınız yerdir diğer durak noktamız Kapadokya’nın gözdesi güvercinlik evleri olarak bilinene ve tarih öncesi bu evleri güvercin besleyerek gübresini toprağa kullandıkları fermantasyon yeri diye biliriz. Buradaki anlatım ve fotoğraflama işlemimiz bittikten sonra Orta hisar kalesi manzaralı eski yerleşim yerleri ve eski ustaların sergilemiş olduğu Mardinli ustaların ellerinden çıkan Kapadokya eski evlerine karşı gün batımı keyfinin tadını kahvenizi yudumlarken izleyeceğiniz müthiş bir mekâna sizleri götüreceğiz.

Atv turunuz dışında isterseniz farklı bir gün doğumu turuna katılabilirsiniz. Bunun için real dreams travel ile balon manzaralı fotoğraf turu için irtibata geçebilirsiniz. Atv turlarınızda ister 1 saat ister 2 saat olsun, profesyonel fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Siz tur yaparken fotoğrafçı eşliğinde görselleriniz çekilip tur sonunda sizlere ulaştırılmaktadır. Hem durduğunuz noktalar da hem de tur rotasında siz gezerken fotoğraflarınız çekilecektir. Vadi aralarında gezerken sizden önde ve sizi takip eden bir atv tarafından turunuz boyunca yüzden fazla fotoğrafınız olacaktır. Turumuz bittiği sırada ister usb ile ister we transfer üzerinden sizlere paylaşımda bulunulacaktır.

Atv Safari Turları için Yanınızda Getirmeniz Gerekenler

Gelen sorular arasında bulunan bir konudur. Sizlerin gelmesi gelirken dikkat edeceği tek konu kıyafet seçiminizin spora yakın rahatlıkta olmasıdır. Güneş gözlüklerinin yanınızda bulunması sizler için güzel olacaktır. Geri kalan ekipmanlar konusunda firmamız sizlere eksiksiz destek olacaktır. Kask ve maske sizlere sağlanmaktadır. Aynı zamanda kış aylarında eldiven sağlamaktayız fakat sizler gene yanınızda gelirken getirebilirsiniz. Kasklarınızı takmadan önce bone dağıtımı yapmaktayız. Hem Orta hisar hem de Göreme’de çıkarttığımız Kapadokya turlarımızda ekipman desteğini sağlamaktayız. Kış ayları için bu ekipmanları dışında yağmurluk ta sağlamaktayız.

 

Sizlerde atv turumuza katılmak istiyor ve atv turu rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız 7/24 WhatsApp Numaramız : +90 538 428 74 11 dir.

Kapadokya Real Dreams Travel

Related Articles

Back to top button