BlogCappadocia Activities

Kapadokya ATV Turu 2022

Kapadokya ATV Turu

Kapadokya, eşsiz doğal yapısı ile her daim yerli ve yabancı turistlerin ilgi merkezi olmuştur. Eşsiz coğrafyası yanı sıra birçok etkinlik yapma imkanı da bulunan Kapadokya’da keyifli zaman geçirmek kaçınılmazdır diyebiliriz. Kapadokya ATV Turu, bölgenin tarihi ve doğal yapısıyla kucaklaşan vadilerini gezmek için çok iyi bir fikirdir. İnsanların Kapadokya tatillerinde en çok önemsediği şey, deneyimlerdir. Kapadokya ATV Turu da yerli ve yabancı turistler için hem adrenalin dolu bir deneyim hem de doğal yerleri keşfedebilecekleri bir tur olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca ATV turu Kapadokya denilince ilk akla gelen etkinliklerden biridir. Bunun nedeni de normalde eşsiz vadilere araç ile girmenin neredeyse imkansız olmasıdır. Ancak arazi koşullarına çok iyi uyum sağlayan ATV turu, sizlere bu konuda çok yardımcı olacaktır.

Kapadokya ATV Turu Nedir?

ATV turunun son derece eğlenceli bir tur olduğundan bahsettik. Tabii sonrasında herkesin aklında Kapadokya ATV turu nedir, nasıl ve nerede yapılır sorusu belirmektedir. Kapadokya’da bu deneyime erişiminiz oldukça kolaydır. Peri bacalarını, görmeye doyamayacağınız vadileri tur kiralayarak gezmeniz mümkündür. Birçok firma ATV araçları ile 1-2 saatlik ATV turları ya da 3-4 saatlik ATV turları kiralaması yapmaktadır. Bu turlar, özellikle adrenalini seven kişiler için uygundur. Ancak bu, motorun sürülme zorluğu ya da hızıyla ilgili bir adrenalin durumu değildir. Bundan daha çok, bölgedeki engebeli arazilerin zorluğu önemli bir heyecan faktörüdür. Toza, toprağa, çamura bulanmayı seviyorsanız ve kirlenmekten korkmuyorsanız bu deneyim sizin içindir. Ayrıca gezerken doğal güzelliklerin zorlu şartlarını da göze almanız önemlidir.

Bazı misafirlerimiz partnerlerine sürpriz yapmak için ATV turu evlilik teklifi ve ATV turu fotoğraf çekimi gibi organizasyonlar istemektedirler. Kapadokya evlilik teklifi konusunda yapılabilecek en romantik yerlerden biridir. Eğer sizler de böyle bir organizasyon yapmak istiyorsanız bu konuda her zaman yardımcı olmak isteriz. Bu konuda veya kişiye özel Kapadokya balayı paketleri ile ilgili de destek almak için bize ulaşın.

Kapadokya ATV Turu Süresi

Atv Turlarımız, kendi bünyesinde dört farklı tura ayrılmaktadır. Söz konusu bu dört farklılık, yapacağınız turun uzunluğunu temsil etmektedir.Bu turlarımızın uzunluğuna göre de gezilecek yerler değişmektedir. ATV Turumuz, 1 saat ile 4 saat arasında değişmektedir. Eğer sizlere yetecekse 1 saatlik tur, bu biraz kısaysa 2 saatlik turu tercih edebilirsiniz. Bunun tam aksine daha uzun ve doya doya tadını çıkarmak istiyorsanız da 3 saatlik ya da 4 saatlik turlarımıza katılım sağlayabilirsiniz.

Kapadokya ATV Turu Neler Dahil?

  • Otel Transferi
  • Vadi ve Peri Bacaları Seyri
  • Kask, bone
  • Tecrübeli Rehber

Keyifli bir tur yaşayabilmeniz adına sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız. Bundan dolayı da bu turumuza dahil olan birkaç şey ekledik.

Dahil olan hizmetlerimizden biri otel transferidir. Sizleri konaklamakta olduğunuz otellerden özel araçlar ile alıp turun başlangış noktasına bırakacağız. Bunun dışında da aynı şekilde turumuz bittikten sonra da yine sizleri otelinize geri götüreceğiz.

Bir diğer hizmetimiz de vadi ve Peri Bacaları seyri olacaktır. Kapadokkya’nın doğasıyla bizi mest eden vadileri ve simgesi haline gelmiş Peri Bacalarını doya doya izleyebileceksiniz.

Bunun dışında da daha da güvenli bir tur olabilmesi açısından kask ve bone de temin edeceğiz. Sizlerden tek bir ricamız olacak, o da kask ve boneleri tur boyunca hiç çıkarmamanız.

Aynı zamanda tecrübeli rehberlerimiz de sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Neyi nasıl yapmanız gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatacaklardır. Turumuzun sonuna gelirken de son bir hizmetimiz daha bulunmaktadır. O da unutulmayacak kadar güzel bir anıyla Kapadokya’dan ayrılmanız.

Kapadokya ATV Turu Fiyatları

Daha öncesinde de değindiğimiz bir konuydu. ATV Turlarımız kendi bünyesinde dört farklı tura ayrılmaktadır. Bu turlar da 1 ile 4 saat arasında oluyordu. Bundan dolayı da fiyatlarda da değişkenlik olmaktadır. En ucuz turumuz 1 saatlik turdur. 300 TL’lik bir fiyatlandırması bulunmaktadır. Bunun devamında da 2 saatlik turumuz yer alır. İki saatlik turumuzun fiyatı 400 TL olurken, 3 saatlik turumuz da 500 TL’dir. Tüm bunların dışında en uzun turumuzun fiyatına da göz atalım. 4 saatlik turumuz, en uzun zamana ve birçok rotaya sahip olduğu için de 550 TL gibi bir fiyatla ücretlendirilmiştir.

Related Articles

Back to top button