BlogCappadocia Activities

Kapadokya Atv Turu 2022

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Kapadokya’ ya geldiğinizde yapacağınız bir çok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan biriside Atv Turuları’dır . Gün içerisinde her saat yapabileceğiniz bu aktivite ile aynı zamanda volkanik kayaları ve oluşumlara birebir şahit olacaksınız. Kapadokya Atv Turu ve fiyatları sizlerin seçeneğine göre değişkenlik göstermektedir. 1 Saat 250, 2 Saat 400 tl dir. Kapadokya atv kiralama hizmetimiz için 2 farklı rotamız sizler için gün boyu açık tutulmaktadır. Eğer sunset yani Kapadokya’ da gün batımı atv turu isterseniz kişi başı 450 TL dir.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 551 662 2000
WhatsApp Numarası : +90 538 428 74 11

Kapadokya atv turu öncesinde gerekli durumlarda önce ısınma ve birkaç deneme turu atıyorsunuz. Bu sayede yapacağınız turlar için ısınmış ve kontrolü öğrenmiş oluyorsunuz. Bilmeniz gereken en önemli şey sadece 4 tekerlekli arazi aracını kullanmış olmuyorsunuz. Aynı zamanda bu muhteşem doğa ve manzaranın da tadını çıkartmış oluyorsunuz. Kapadokya atv rotaları hem Göreme Bölgesinde hem de Ortahisar Bölgesinde farklı özelliklere sahiptirler. Atv turu için 2 bölge içinde ücretsiz transfer yapmaktayız. Kendi aracınız ile gelmek isterseniz acentemizin otopark alanını kullanabilirsiniz.

Turumuz’da Uyulması Gerekenler ?

 • Kask takılması zorunludur.
 • Yaş sınırı olarak 12 yaşındaki çocukların Atv turu için arka koltuğa binmeleri gerekmektedir.
 • Tura katılacak olan misafirlerin rehberimizin vermiş olduğu talimatlara uyması gerekmektedir.
 • Bölgedeki hava şartlarına göre yağmurluk ve eldiven gibi ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir.
 • Tur sırasında engebeli arazi şartlarına göre dizlik ve dirseklik takılmalıdır. Firmamız tarafımızdan temini gerçekleşmektedir.

Tüm bu detaylar sizlerin güvenliğiniz ve yasal olarak uygulanan düzenlemelerdir. Sizlerin rahat ve sürüş keyfini kazasız ve sorunsuz tamamlamanız için oluşturulmuştur. Atv araçlarımızda hız limiti bulunmaktadır. Bu sayede hiç tecrübesi olmayan misafirlerimizin güvenliği düşünülmektedir. Turlarımızın hepsinde rehberlerimiz sizlere eşlik edecektir. Atv turlarımızda en önde tecrübeli rehberlerimiz sizlerin hem fotoğraf çekimlerinde hemde bölgedeki diğer tarihi rotalarda yanınızda olacaktır.

Bölgedeki Göreceğiniz Rotalar’da  Hangi Vadilere Gideceğiz ?

Kapadokya bölgesinde 1 den fazla rotalar oluşturulmuş olup burada oluşturulan rotalarda 1 saatlik ve 2 saatlik olmak üzere ayırmış olduğumuz vadi rotalarımız vardır sizlerin bu tura katılmadan önce gezeceğiniz yerleri kısaca aşağıdaki taploda belirteceğiz sizler için uygun olan saati bizler ile paylaşıp konfirme ettirmeniz olacaktır. Tarihi kapadokya bölgesinde kendi aracınız ile girilemeyen vadi programlarını oluşturup İl Kültür Turizm Bakanlığı onayından geçmiş ve Alan yönetimi kapasamında yasal bir şekilde ilerlemektedir.

GÖREME  ATV TUR ROTAMIZ

1 Saatlik Kısa Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 250 TL. 

2 Saatlik Standart Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 400 TL. 

 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi
 • Kızılçukur Vadisi
 • Çavuşin Kasabası
 • Aşk Vadisi

Ortahisar Atv Rotalarımız – 2022

Kapadokya bölgesi aktiviteler ile dolu bir bölgedir bunlardan birisi ATV turlarıdır bölgemizde en çok talep gören balon turlarından sonra gelen atv turları gün doğumu ve gün batımı turları olmak üzere en çok tutulan turlar arasında yer almaktadır. Bölgemiz çoğunlukla yerli ve yabancı turist ağırladıklarından dolayı sunset ve sunrise kelimelerini duymanız mümkündür. Bu kelimeler gün doğumu ve gün batımı turlarının ingilizcesidir. Yani sizlerin isteğine göre sabah balonlar ile atv turları düzenlemekteyiz. Bu turumuz özel bir turdur. Yada sunset turu dediğimiz gün batımı turları tam güneşin batımına denk gelen turlarımızdır. Sunset turlarımız gün içerisindeki kapadokya atv turları na göre daha fazla ilgi görmektedir. Bu sebeple siz misafirlerimizin rezervasyon yaptırmaları daha iyi olacaktır. Sunset ve sunrise yani gün doğumu ve gün batımı turlarımız fiyat olarak farklılık göstermektedir. 2020′ de olduğu gibi 2022 içinde gün doğumu Quad bike turlarımız özellikle balonların kalkış alanına giriş yaptığında balonlar havalanırken çok farklı fotoğraflara sahip olmaktadır. Burada sizler için ara vermekteyiz ve balonlar ile birlikte bol bol fotoğraflanız çekilmektedir. Balonlar ile birlikte Ortahisar Kızılvadi, Gül Vadisi (Rose valley) ve Güvercinlik Vadisi (Pegeon Valley) ne gitmekteyiz. Yani hem balonların kalkış sırasında hemde havalandıktan sonraki muhteşem görsel alanda fotoğraf çekebileceksiniz.

Günbatımı Kapadokya Atv Turu Fiyatları

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2022

2022 yılı için atv fiyatları sayfamızında başında olduğu gibi 1 saati : 250 tl, 2 saati: 450 tl olarak belirlenmiştir. Fiyatlarımıza transfer hizmetimiz dahildir. Otelinizden alıyoruz ve turunuzu bitirdikten sonra tekrar otelinize geri bırakıyoruz. Kapadokya da konakladığınız otelden aktivite yapmaya araç kullanmadan gelebilirsiniz. Ücretsiz transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kapadokya atv turu için rezervasyon yaptırdığınızda eğer kendi aracınız var ise acentemize kendi aracınız ile gelebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında Kapadokya Bölgesi yoğun turist çekmektedir. Hem yerli misafirlerimiz hem de yabancı misafirlerimiz bölgeye gelmektedir. Bazı dönemlerde ise özellikle bayram tatilinin olduğu haftalarda atv rezervasyonu yaptırmanız gerekmektedir. Gün içerisindeki turlarımız ve sunset dediğimiz günbatımı turlarımız yoğun olmakta ve yer bulunamamaktadır. Bu sebeple sizlerde atv turu için yerinizi ayırtabilirsiniz. Geldiğinizde turunuz garanti altına alınmış olacaktır. Ödemelerinizi tur sonunda yapabilirsiniz. İsteyen misafirlerimiz acentemize gelip ödemeye yapabilmektedir. Uzaktan gelecek misafirlerimiz için internet sayfamızdan ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilmektesiniz. Kendi aracı ile gelecek misafirlerimize konum atmaktayız. Eğer transfer araçlarımızı kullanmayacaksanız bu şekilde Kapadokya atv lokasyonumuza ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

         ORTAHİSAR ATV TURU LOKASYONU

 1 Saatlik Kısa Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 250 TL. 

 • Ortahisar Panorama
 • Güvercinlik Vadisi

Eski ibrahim paşa vadisi

2 Saatlik Standart Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 400 TL. 

 • Eski İbrahim Paşa Vadisi
 • Ortahisar Panorama
 • Güvercinlik Vadisi

 

 

Tüm bunların dışında 2 saatlik atv turlarımız için tıklayabilirsiniz.

 

Related Articles

Back to top button