BlogCappadocia Activities

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Kapadokya’ ya geldiğinizde yapacağınız bir çok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan biriside Atv Turuolmalıdır. Gün içerisinde her saat yapabileceğiniz bu aktivite ile aynı zamanda bölge turuda yapmış oluyorsunuz. Kapadokya Atv Turu ve fiyatları sizlerin seçeneğine göre değişkenlik göstermektedir. 1 Saat 250, 2 Saat 400 tl dir. Kapadokya atv kiralama hizmetimiz için 2 farklı rotamız sizler için gün boyu açık tutulmaktadır. Eğer sunset yani Kapadokya’ da gün batımı atv turu isterseniz kişi başı 450 TL dir.

 

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 538 428 74 11
WhatsApp Numarası : +90 538 428 74 11

Kapadokya atv turu öncesinde gerekli durumlarda önce ısınma ve birkaç deneme turu atıyorsunuz. Bu sayede yapacağınız turlar için ısınmış ve kontrolü öğrenmiş oluyorsunuz. Bilmeniz gereken en önemli şey sadece 4 tekerlekli arazi aracını kullanmış olmuyorsunuz. Aynı zamanda bu muhteşem doğa ve manzaranın da tadını çıkartmış oluyorsunuz. Kapadokya atv rotaları hem Göreme Bölgesinde hem de Ortahisar Bölgesinde farklı özelliklere sahiptirler. Atv turu için 2 bölge içinde ücretsiz transfer yapmaktayız. Kendi aracınız ile gelmek isterseniz acentemizin otopark alanını kullanabilirsiniz.

Kapadokya’ da Atv Turu Ne zaman Yapılır ?

Kapadokya bölgesine ne zaman gelirseniz gelin, atv safari turu yapabilirsiniz. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olamak üzere 4 sezonda da atv turuna katılabilirsiniz. Buda bölgeye geldiğinizde hava şartlarına aldırmadan huzur dolu ve heyecanlı geziler yapabileceğiniz alamına gelir. Özellikle de kışın bembeyaz görsellikte peri bacalarının arasından geçmek sizi farklı duygulara itecektir. Coğrafi açıdan bölgenin güzelliklerine doyacak ve tadına varacaksınız. Özellikle atv turu rotamız bizler tarafından oluşturulmamaktadır. En güzel yönü ise sizlerin bu turu yaparken doğal oluşumlardan oluşan bir rotada ilerleyecek olmanızdır. Eski kasaba ve yerleşim alanı, doğal oluşmuş mağaralar, eğimli tepecikler sizlerin bu turu yapması için belirlenmiş harika fotoğraf karelerine sahip vadilerdir. Kapadokya atv turu sırasında rehberlerimiz sizlere fotoğraf konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Şehir hayatından sıkılmış ve birkaç günlüğüne sakin ve huzur arayanların adresidir Kapadokya. İş stresinizi ve yorgunluğunuzu alacak olan atv turu aktivitesi Kapadokya’ nın vazgeçilmezleri arasındadır. Eşiniz dostunuzla tek atv ile 2 kişi tur yapabilirsiniz. Yada tek tek atv ler için yan yana bölge turu yapabilirsiniz.

Dört tekerlekli atv ler ile Kapadokya tatilinizi heyecanlandırabilirsiniz. Aynı zamanda grup gezileri yaparak, farklı kültürden tur arkadaşları da edinebilirsiniz. Yüksek hız yapmayacağınız bu turlarda toza dumana alışkın olacaksınız.

Kapadokya’ da Atv Turu’ nu Kimler Yapabilir ?

Kapadokya bölgesine geldiğinizde Atv Turu için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz olacaktır. Atv turu için araba kullanmayı bilmenize gerek yoktur. Ehliyetinizin de olmasına gerek yoktur. Atv turu öncesinde size verilecek ufak bir brif olacaktır. Bu brifi dinlemeniz yeterlidir. Bu kısa atv alıştırması sonrasında Kapadokya rotası için turlara çıkmaya hazır olacaksınız. Unutmayınız yaz ayların ve kış aylarında sizleri gerekli ekipmanları sağlamaktayız. Yağmurluk, kask, maske ve eldiven ekipmanları gibi.

Turumuz için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

  • Kask takılması zorunludur.
  • Yaş sınırı olarak 12 yaşındaki çocukların Atv turu için arka koltuğa binmeleri gerekmektedir.
  • Bölgedeki hava şartlarına göre yağmurluk ve eldiven gibi ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir.
  • Tur sırasında engebeli arazi şartlarına göre dizlik ve dirseklik takılmalıdır. Gene tarafımızdan temini gerçekleşmektedir.

Tüm bu detaylar sizlerin güvenliğiniz ve yasal olarak uygulanan düzenlemelerdir. Sizlerin rahat ve sürüş keyfini kazasız ve sorunsuz tamamlamanız için oluşturulmuştur. Atv araçlarımızda hız limiti bulunmaktadır. Bu sayede hiç tecrübesi olmayan misafirlerimizin güvenliği düşünülmektedir. Turlarımızın hepsinde rehberlerimiz sizlere eşlik edecektir. Atv turlarımızda en önde tecrübeli rehberlerimiz sizlerin hem fotoğraf çekimlerinde hemde bölgedeki diğer tarihi lokasyonlarda yanınızda olacaktır.

 

Bölgedeki Göreceğiniz Lokasyonlar Nelerdir ?

Burada bilmeniz gereken en önemli detay Kapadokya Atv Kiralama için 1 saat mi yoksa 2 saatmi yapacağınız turdur. Turunuzun süresine göre göreceğiniz lokasyonlarda artma yada azalma olmaktadır. Bizler ile iletişime geçtiğinizde sizlere özel tur programı da çıkarttığımız gibi, normal tur programlarımızı da gezebiliyorsunuz. Kapadokya’da atv turları için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda ister Ortahisar Bölgesinde ister Göreme bölgesinde turlarımız bulunmaktadır. Unutmayınız ki kapadokya atv turu ile peri bacalarının yanında olacaksınız. İstediğiniz fotoğraflar için çok ideal bir tur seçeneği olmuş olacak sizler için.

Related Articles

Back to top button