BlogCappadocia Tours

Kapadokya Balon Turları 2022

En uygun fiyat garantisi

Kapadokya Balon Turu Rehberi (2022 Fiyatları, En İyi Turlar, Tavsiyeler)

Kapadokya‘ya geldiğinizde mutlaka yapmanız gereken popüler aktivitelerden birisi de dünyaca ünlü Balon Turu. Tabi yükseklik korkusu, özel bir rahatsızlığı ve çekincesi olmayanlar için. Kapadokya Balon Turu, dünyanın çeşitli tatil otoritelerince dünyada yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında da başlarda yer alıyor. Aynı zamanda dünyanın en iyi ve en yoğun balon turu parkurlarından da birisi konumunda.

Kapadokya Balon Turu Fiyatları

2022 sezonu için Kapadokya Balon Turu fiyatı;

  • Mart ayında kişi başı 140-190 Euro,
  • 01 Nisan – 31 Ağustos tarihleri arasında kişi başı 170-200 Euro,
  • Eylül ve Ekim aylarında ise kişi başı 190-240 Euro arasında.

Verilen hizmet kalitesi ve talep yoğunluğuna göre rakamlar ay ay değişkenlik gösterebiliyor. Biraz pahalı ancak almaya değer.

Fiyat içerisinde özel araçlar ile otelinizden alma ve tur bitiminde otelinize bırakma, uçuş öncesi kahvaltılık atıştırmalıklar, yaklaşık 1 saatlik balon turu, tur sonrası şampanya/alkolsüz içecek ile kutlama, hatıra olarak size özel uçuş sertifikası ve sigorta dahil oluyor.

Balon turu dünyanın her yerinde pahalı bir tur. Arkasında büyük bir ekip çalışması, balon ekipmanı, bakım giderleri gibi çok sayıda maliyet olduğundan dolayı bu fiyatlarda oluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kapadokya Balon Turu fiyatları sezona ve talep yoğunluğuna göre değişiklik gösteriyor.

  • Mart ayında kişi başı 140-190 Euro, 01 Nisan – 31 Ağustos tarihleri arasında kişi başı 170-200 Euro, Eylül ve Ekim aylarında ise kişi başı 190-240 Euro arasında olacağı değerlendiriliyor.

Related Articles

Back to top button