BlogCappadocia Activities

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya’nın sembolleri haline gelen etrafta süzülürken adeta görsel bir şölen oluşturan balonların içerisinde etrafı seyrederek harika manzaranın keyfine kim varmak istemez ki? Eğer siz de bu eşsiz deneyim ve unutulmaz anlara sahip olmak istiyorsanız Kapadokya Balon Turu ile siz değerli misafirlerimize hayatı boyunca unutamayacağı deneyimleri yaşatmaktan mutluluk duyarız.

Ne bir uçakla seyahat etmeye ne de paraşüt ile atlamaya benzeyen bu turumuz ile nasıl bir his yaşayacağınızı anlatmak pek mümkün değildir. Fakat sizi bekleyen güzellikleri ve bu balon turuna nasıl ulaşabileceğinizi anlatmakta çok iyiyiz!

Kapadokya Balon Turu, sizlere dünyanın hiçbir yerinde karşılaşamayacağınız adeta bir masalın içerisinde gibi hissedebileceğiniz görüntüler sunmaktadır. Kocaman bir balonun ucunda bir sepette olma düşüncesi zaten başlı başına heyecan verici değil mi sizce de? Kapadokya’nın karayolu ile ulaşımı olmayan bölgelerini gökyüzünde süzülerek keşfetmek, eşsiz vadileri, kıvrımlı yolları ve sizin gibi gökyüzünde süzülüp duran rengarenk balonların alevlerinin gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak, ateş böcekleri kadar güzel görüntüsü ile bu manzaraya bakmaya doymanız mümkün değil. Bu sebeple bol bol fotoğraf çekip sonra da bakmanızı tavsiye ederiz. Bu deneyimi sizler de yaşamak isterseniz yazımızın devamında merak edebileceğiniz tüm detaylara yer verdik.

*Sabah servis imkanı

*Kahvaltı

*Şampanya

*Sertifika

*Güneş doğuşunu izleme

dahil olanlar

Fiyatlarımız arz talep ilişkisine göre değişmektedir uygun bilet için bizimle iletişime geçmekte geç kalmayınız.

Google den (((SLOT))) yazıp balon uçuş kontrolünü yapabilirsiniz SHM havacılık bu konu ile bilgilendirme vermekle birlikte uçuşlar sabah saatlerinde Türkiye sivil havacılık izni ile uçulmaktadır. Sizlerde güvenli ve sigortalı bir uçuş hizmetinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

WhatsApp numaramız : 0538 428 74 11

Gsm : 0538 428 74 11

Related Articles

Back to top button