BlogCappadocia Activities

Kapadokya Balon Turu Hakkında 2022

Kapadokya Balon Turu Hakkında

Kapadokya Balon Turu
  • Kapadokya bölgesinin geceleri soğuk gündüzleri sıcak olmasından dolayı balon turları için çıkış noktası burasıdır. Çünkü; geceleri vadilerin içerisinde biriken soğuk hava gün doğumuyla birlikte ısınmasıyla oluşan hava akımı meşhur Kapadokya bölgemizde balon turlarımızı gerçekleştirmeye olanak sağlıyor.

    Düzenlemiş olduğumuz bu turlar ; siz değerli müşterilerimize eşsiz doğasını gökyüzünden görme imkanı sağlıyor. Turlarımız, sabahın erken saatlerinde gerçekleştiriyoruz, çünkü balonlar sıcak hava balonu olduğu için havanın ısınması nedeniyle gün içinde uçuş yapamıyoruz. Sabah erken kalkması biraz zor olabilir fakat gördüğünüz benzersiz güzellikler karşısında pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.
    Kapadokya balon uçuşu sonrası sertifikaBalonun bir direksiyonu olmadığı için yapmış olduğunuz uçuşunda bir iniş noktası yok. Tamamen rüzgarın yönlendirmesi ile doğal güzelliklerin keyfini çıkartırken bir yandan da güneşin doğuşu ile peri bacalarının eşsiz görüntüsü daha da güzelleşiyor. Kapadokya balon turlarımızı her mevsim gerçekleştiriyoruz ve her mevsimin ayrı bir güzelliği olduğuna emin olabilirsiniz.Hava koşullarından dolayı Yağmurlu havalar ve ve belli rüzgar hızının üstünde uçuşlarımızı gerçekleştiremediğimiz için uçuşa gitmeden önce hava raporlarına göz atmanız sizler için daha faydalı olacaktır.
    Kapadokya Balon TuruBALON UÇUŞ PROGRAMI:
    Öncelikle siz değerli misafirlerimizi konaklamış olduğunuz hotellerden, konforlu araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz tarafından sizleri alıp ofisimize getirtiyoruz. Ofisimizde sizleri bekleyen profesyonel operasyon ekibimiz ilk başta kayıt işlemlerinizi tamamlıyor ve tamamlanan kayıt işleminden sonra misafirlerimizi sizlere özel ikramlarıyla hazırlanan kahvaltı salonumuza alıyoruz, Siz kahvaltının keyfini çıkarırken, pilotlarımız günlük hava kontrollerini yaparlar. Yapılan hava kontrollerinden sonra hava şartlarına en uygun yer belirlenir ve balonun bütün hazırlık etaplarını izlemek için misafirlerimizle birlikte ofisimizden balon kalkış alanına doğru hareket edilir.

Related Articles

Back to top button