Cappadocia ActivitiesCappadocia Tours

Kapadokya Bölge Turu

Bölge Turu

Kapadokya Bölgesinde 3 farklı tur seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birisi Kapadokya kırmızı tur diğeri Kapadokya Yeşil tur ve son olarakta Kapadokya Mavi turdur. Kapadokya’ da bölgesel gezi turları olarak geçmektedir. Kapadokya kırmızı tur için gideceğiniz güzergah, müze ve bölgeler ile kapadokya kırmızı tur fiyatlarını aşağıda belirtmekteyiz. Gezilecek yerleri listesini sizler için hazırladık. Kişi başı fiyatımız 350 tl olmaktadır. Kapadokya Bölgesi’ nin en popüler lokasyonlarını Kırmızı turumuzda gezmektesiniz. Ayrıca sizlere kırmızı tur sırasında profesyonel rehberimiz eşlik edecektir.

WhatsApp üzerinden +90538 428 74 11 ten bizimle irtibata geçebilirsiniz. Rezervasyon için bizimle irtibata geçebilirsiniz. +90538 428 7411 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı tur bölgedeki en popüler günlük turlardan biridir. Özellikle kendi aracınız yok ise ve sizler araçsız bölgeye geldiyseniz kırmızı turu sizlere fazlasıyla öneririz. Çünkü Kırmızı tur ile birlikte Kapadokya bölgesini tam anlamıyla gezmiş olacaksınız. Profesyonel tur rehberimiz size detaylı olarak tüm bölgeyi anlatacaktır. Gezi araçlarımız 18 kişilik olup sizinle birlikte yabancı turistlerde aynı araçta olabilmektedir. Bölgede dolaşırken göreceksiniz ki çoğu yerde red tour yazmaktadır. Red tour yani Kapadokya Kırmızı Tur için otelinizden tarafımızdan alınmaktasınız. Ve gün sonunda turumuz bittiğinde tekrardan alındığınız konuma yada otelinize geri bırakılacaksınız. Profesyonel rehber eşliğinde yapılan turlarımız hem ingilizce hem de türkçe olarak size turu anlatacaktır. Unutmayın ki; Kapadokya bölgesine ilk kez geliyorsanız mutlaka kırmızı turu yapmalısınız. Çünkü bölgenin en popüler ve görülmesi gereken lokasyonlarını bu turda görecek ve gezeceksiniz.

Kapadokya Kırmızı Tur Fiyatları

Kapadokya Kırmızı Tur Fiyatları

Kapadokya Kırmızı Tur Güzergahı ve Gezilecek Yerler

• Uçhisar Kale Altı
• Göreme Açık Hava Müzesi
• Aşk Vadisi
• Çavuşin Köyü Harabeleri
• Öğle yemeği
• Avanos Çanak, Çömlek Atölyesi
• Paşabağ Peri Bacaları
• Devrent Vadisi (Hayal Vadisi)
• Ürgüp Peri Bacaları (Üç Güzeller)
• Şarap Deneyimi

Kapadokya Kırmızı Tur (Bölge Turu) ve Fiyatı ?

Kapadokya Kırmızı Tur (Bölge Turu) fiyatı 400 tl dir.

Tura dahil olan hizmetler arasında;

  • Transfer hizmeti (otelinizden alış ve otelinize bırakılmak üzere)
  • Profesyonel, tecrübeli ve lisanslı rehber hizmeti
  • Öğle yemeği
  • Müze ve Ören yerleri Giriş Bileti Ücretleri

Kapadokya’ ya geldiğinizde kendinizde gezebilirsiniz. Fakat rehber eşliğinde gezmeniz size bölge hakkında daha detaylı bilgiler verecektir. Hem gezecek hemde gördüğünüz dokuların tarihi hakkında bilgi edineceksiniz. Özellikle de araçsız iseniz kendi başınıza gezmek oldukça zor olacaktır. Kapadokya bölgesi tek bir lokasyondan oluşmadığından ve göreceğiniz yerlerin güzergahı tek bir nokta olmadığından Kapadokya kırmızı tur size çok daha avantajlı gelecektir.

Sabah transfer aracımız sizleri otelinizden alarak ilk önce toplanma yeri tabiri ile adlandırdığımız turunuza başlayacağınız Uçhisar Kalesi’ nin altına götürüyor. Kapadokya kırmızı tur genellikle saat 09:00 – 09:30 gibi başlayacaktır. Fakat sizlerin konakladığı bölge mesafesine göre sizi alışımız farklı saat olacaktır. Ortalama 08:45 ile 09:00 arasında otelinizden alınıp tur başlangıç alanına götürüleceksiniz. Profesyonel tur rehberimiz tur içerisinde rotada bazı değişiklikler yapabilir. Sizlerin durumuna göre bunu belirlemektedir.

Kapadokya Kırmızı Tur - Göreme Açık Hava Müzesi

Kapadokya Kırmızı Tur – Göreme Açık Hava Müzesi

Kapadokya Kırmızı Tur Ne Kadar Sürmektedir?

Turumuz genellikle sabah saatlerinde 09:00 – 09:30 arasında başlar ve saat 17:00‘ da bitmektedir. Turumuz bittiği zaman sizi gene aynı şekilde otelinize bırakmaktayız. Eğer sabah balon turunuz var ise kırmızı tura yetişmeniz mümkündür. Balon uçuş saatleri gün doğumunda olduğundan turunuzu etkileyecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Bu sebeple sizler balonunuz bulunması dahilinde bittikten sonra kırmızı turlara yetişebilirsiniz.

Kapadokya Red Tur - Aşk Vadisi

Kapadokya Red Tur – Aşk Vadisi

Kapadokya kırmızı tur dediğimiz gibi Kapadokya bölgesinin içerisinde yapıldığından, sizlere eğer grup halinde geldiyseniz benzer tur programı çıkartmaktayız. Yani ister 2 kişi ister 8 kişi olun size özel tur programı çıkartmaktayız. Bu tur programımızı hem sizlerin istediği şekilde hemde daha butik olarak hazırlamaktayız. Tüm araçlarımız corona dan dolayı hem tur öncesinde hem de tur sonrasında gerekli dezenfektan işlemlerinden geçmektedir. Özellikle 2021 yılı Kapadokya tur rotalarımız sizler için güncellenmiştir. Hem grup hem de bireysel plan ve programlar çıkartmaktayız sizler için. Eğer grup halinde turlar yapacaksınız sizin için özel program rotası çıkartıp sadece istediğiniz lokasyonlarda gezdirmekteyiz.

Ulaşım Aracımız Hakkında

Ulaşımızın ve bölgedeki gezimiz sırasında araçlarımız Mercedes Sprinter olacaktır. Araçlarımız toplamda 18 kişiliktir ve rehberimiz olacaktır. Araçlarımız tüm lisanslara sahip kaptanlarımız tarafından kullanılmaktadır ve tursab belgeli olarak turunuza çıkacaktır. Acente belgemiz ve rehberlerimiz TURSAB a bağlı olarak sizlere eşlik etmektedir.

Related Articles

Back to top button