Cappadocia Activities

Kapadokya Clasic Araba Turu

Kapadokya’ da son yıllarda fazlasıyla popüler olan Klasik araç turu ile hem bölgeyi gezebilir hemde önemli noktalarında fotoğraf çekilebilirsiniz. Kapadokya klasik araç turu ve klasik araba fiyatları araç modeline göre değişmektedir. Resimde gördüğünüz aracın 2 saatlik fiyatı 100 Euro dur. Klasik araç seçeneklerimiz fazlasıyla bulunmaktadır. Özellikle sabahları balon kalkış saatlerinde ve sunset dediğimiz gün batımı saatlerinde yoğun olmaktayız.

WhatsApp rezervasyonu için +90 538 428 7411 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Klasik araba turları Kapadokya seyahatinizde kendinize verebileceğiniz hediyelerin başında gelmektedir. Araçlarımız ile vadilere giderek birçok fotoğraf çekilebilirsiniz. Araçlarımız ile tur sırasında sizlere kaptanımız eşlik etmektedir. Klasik araba turlarımızda araçlar tarafımızca kullanılmaktadır. Sizler arkada manzaranın ve doğanın keyfini çıkartabilirsiniz. Rezervasyon yaptığınız zaman sizlere alış saati verilmektedir. Eğer oteliniz uzakta ise sizler acentemize gelmekte ve acentemizden çıkış yapılmaktadır. Göreme bölgesine transfer hizmetimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kapadokya klasik araba turu için en popüler lokasyon Göreme Rose Valley (Gül Vadisi) konumudur. Bu konumu diğer bölgelerden ayıran en önemli özelliği balon kalkış alanının da bu bölgede olmasıdır. Çünkü sizler özellikle balonlar ile fotoğraf çekilmek istediğinizde sizleri ilk olarak Rose vadisi’ ne getirmekteyiz. Balonların arasından geçerek ilk önce sizlerde balonların hazırlanışını izleyebilmektesiniz. Hava aydınlanmaya başlayana kadar balonlar ile fotoğraflar çekilebiliyor ve hazırlanışını izleyebiliyorsunuz.

Kapadokya Retro Araç Turları

Kapadokya Retro Araç Turları

Kapadokya’ daki balonlar havalanmaya başladığında hava aynı zamanda aydınlanmaya da başlayacaktır. Bu sırada sizler arabamızın etrafında fotoğraflar çekilmektesiniz. Kimi zaman sizlere fotoğraf konusunda destek vermekteyiz. Profesyonel fotoğrafçılarımız ile bölgede klasik araba fotoğrafları çekilebilirsiniz.

Kapadokya Klasik Araç Turu Nasıl Yapılmaktadır ?

Gün içerisinde belirli zaman aralıklar ile aracımızı kiralayabilirsiniz. İster sabah, ister öğlen, ister akşam. Genellikle kiralama saatleri Kapadokya’ nın popüler tur zamanları arasında gerçekleşmektedir. Kapadokya klasik araç turu ile sabah yapacağınız kiralama özellikle balonların havalanması ile birlikte çok güzel fotoğraflara sahne olmaktadır. Misafirlerimiz balon uçuş saatleri ile akşam gün batımı saatlerini tercih etmektedir.

Aracımızı kiraladığınız da şoförü ile birlikte tura çıkacak olacaksınız. Siz isterseniz klasik araç ile tur yapın, isterseniz de rehberimiz sizi güzel fotoğrafların çekileceği vadiler ve peri bacalarına götürsün. Klasik aracımızı kiraladığınızda sabah gün doğumu saatine bağlı olarak otelinizden alınacaksınız. Yanınızda farklı kıyafetler getirerek renkli fotoğraflarınızı yakalayabilirsiniz. Otelinizden alındıktan sonra sizleri balonların en yakın noktasına Rose Vadisine götürüyoruz. Rose Vadisi hem balonlara yakın olabileceğiniz hemde peri bacalarını fotoğraflarınızda yansıtabileceğiniz bir vadidir. Bunun gibi 3-4 farklı vadi seçeneğimiz ile sizleri en net ve görsel açıdan zengin olan lokasyonlara götürerek fotoğraf çekilmenizi sağlıyoruz.

Kapadokya antika araç turu bünyesinde eğer isterseniz gidilen vadiye sedir ve meyve tabağı gibi sunumlar da hazırlanmaktadır. Sadece araç başında değil aynı zamanda aracın yanında yada önünde bulun görsel sunum masamızda da fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Bu da size çeşitlilik sunmaktadır.

Kapadokya Klasik Araç Turu Fiyatı ve Süresi

Kapadokya Klasik Araba Turu

Kapadokya Klasik Araba Turu

Klasik araç turu ile eşiniz yada dostunuzla unutamayacağınız bir anınız olacaktır. Antika araç turu süresi 2 saattir. Daha uzun yada daha kısa kiralama süreleri için telefon ile irtibata geçebilirsiniz. Fiyatı ise 100 Euro dur.  Tarihi ve balonların da olduğu bu muhteşem manzara da fotoğraf çekilmek için çok idealdir. Özellikle bölgede tek olan aracımız sizlere rehber eşliğinde kiralanacak ve istediğiniz doğrultuda sizleri gezdirecektir. Kapadokya klasik araba turunun sonunda alkolsüz şampanya patlatılmakta ve içecek ikramı bulunmaktadır. Kapadokya klasik araç turunda yoğunluk genelde gün doğumunda balonlar ile birlikte olmaktadır. Sonrasındaki yoğunluk ise sunset zamanına denk gelmektedir. Bu dönemlerin dışında fiyat ve zaman konusunda daha esnek olunabilinir. Tur bitiminde Acentamızdan yani ortahisardan  tekrardan otelinize ücretsiz transfer yapılmaktadır.

Yoğun sezonlarda ve özellikle sabahları balonların kalkmasıyla birlikte çıkarttığımız turlarımız fazlasıyla talep görmektedir. 1 gün öncesinde hatta yaz aylarında mutlaka 4-5 gün öncesinde rezervasyon yaptırınız. Sizler gelmeden araçlarınız hazır bir şekilde sizlerin programına göre ayarlansın.

Related Articles

Back to top button