BlogCappadocia Tours

Kapadokya Günübirlik Turları-2023

Keşfetmeye Davetlisiniz!

Kapadokya Günübirlik Turları – Keşfetmeye Davetlisiniz!

Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini keşfetmek için günübirlik turlarımıza hoş geldiniz! Misafirlerimizin rahatı ve keyfi için özenle hazırladığımız turlarımızda, bölgeye hakim profesyonel rehberlerimiz eşliğinde unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Turumuz, küçük gruplarla yapıldığından sıcak ve samimi bir atmosferde, size özel bir gezi deneyimi sunar.

Tur Detayları:

Birinci Gün – Yakın Bölge Turu: Bu turumuzda, Kapadokya’nın kuzeyinde yer alan ören yerlerini ve tuz gölünü ziyaret ediyoruz. Yol boyunca, tarihi ve doğal güzelliklerin keyfini sürerek yaklaşık 340 km yol kat ediyoruz. Turumuz yaklaşık 8 saat sürer ve Göreme Panorama, Tatlarin Yeraltı Şehri ve Tuz Gölü gibi 3 önemli noktada keyifli geziler yapıyoruz. Ayrıca, yol üzerindeki güzergahımızda tarihi bir kervansarayı ve el sanatları atölyesini de ziyaret ediyoruz.

Tura Dahil Olan Hizmetler:

  • Otelinizden alınış ve bırakılış
  • Lisanslı profesyonel Tur Rehberi
  • Güvenli ve konforlu araçlarımız, sertifikalı sürücüler ve yakıt
  • Müze giriş ücretleri
  • Öğle yemeği (içecekler hariç, su dahil)

Tur Rezervasyonu ve İletişim:

Turumuza katılmak için ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Rezervasyonunuzu kolayca yapmak için web sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurarak bize gönderebilir veya +90 538 428 74 11 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyonunuz karşılıklı teyit edildikten sonra operasyon ekibimiz sizden konakladığınız otelinizdeki oda numaranızı ve otel adını isteyecektir.

COVID-19 Önlemleri:

Misafirlerimizin sağlığını ön planda tutuyoruz ve COVID-19 önlemleri alıyoruz. Tur esnasında gerekli tüm koruyucu ekipmanları misafirlerimize sağlıyoruz. Tur boyunca temas edilecek ve etme ihtimali olan tüm alanlar belirli aralıklarla temizlenirken, araçlarımızda sosyal mesafe kurallarına uyulmasına özen gösteriyoruz. Aynı zamanda tur gruplarımızı normalden daha az kişiyle oluşturarak kişisel mesafenin korunmasını sağlıyoruz. Tur başlamadan önce ve tur bitiminde ise ateş ölçümü yapılıyor.

Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini keşfetmek için sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Unutulmaz bir deneyim için hemen rezervasyon yapın ve hayalinizdeki tatili yaşamaya başlayın!

Related Articles

Back to top button