Blog

Kapadokya Jeep Safarı

Kapadokya’ ya geldiğinizde yapabileceğiniz farklı bir aktivite olarak, Kapadokya Jeep Safari Turu yapabilirsiniz. Yapacağınız safari turu ile bölgenin vadileri arasında adrenalin yüklü bir gezi yapabilirsiniz. Bu Jeep Safari turunu off-road araçları ile yapacaksınız. Kapadokya’ da yapacağınız her tur ile sizi farklı vadiler ve gezi rotaları beklemektedir. Kapadokya Jeep Safari turu fiyatları 200 tl dir.

WhatsApp üzerinden jeep turları rezervasyonu yaptırmak için +90538 428 7411
Arayarak bilgi ve sorularınız için +90 538 428 7411 tıklayabilirsiniz.

Tura katılımınız ile birlikte servis araçlarımız sizleri otelinizden almaktadır. Turumuzun bitimi ile birlikte de otelinize kadar bırakılmaktasınız. Servis hizmetimiz otelinize kadar yapılmaktadır. Turumuz dahilinde sizlere ikram olarak şampanya sunulmaktadır. Tur bitiminde vadi manzarasında gerçekleştirilecektir. Jeep safari turları özellikle sunset saatlerinde yani gün batımı saatlerinde çok yoğun olmaktadır. Tozu dumana katarak bölgede turunuza devam etmektesiniz. Araçlarımız maksimum 4 kişidir. Özellikle ücretsiz transfer hizmetimiz ile birlikte sizleri almaktayız. Kapadokya Jeep Safari turu özellikle sizlerin kendi araçlarıyla ulaşamadığı bölgelerdedir. Bu sebeple Kapadokya keşfinizde çok önemli rol oynamaktadır. Tur sonu özellikle sunset yani gün batımı turunda iseniz, gün batımı noktamızda fotoğraflar çekebileceğiniz panorama noktasında duruyoruz. Buradaki mola aramızda bol bol fotoğraflar çekebilirsiniz.

Tur güzergahımızda vadiler, kiliseler ve gizemli Kapadokya bölgeleri bulunmaktadır. Jeep Safari turlarımızı sabah saatlerinde gün içerisinde ve sunset dediğimiz gün batımı saatlerinde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle gün batımı saatlerinde sizlere fotoğraf çekimi için ekstra zaman tanınmaktadır. Bu fotoğraf çekimi içi ise özel olarak vadilere gidilmektedir. Tüm bu tur rotalarımızın dışında özellikle balonlar ile birlikte sunrise turları yapmak isteyen misafirlerimiz de olabiliyor. Bu tarz durumlarda sizi sabah gün ağarmadan safari araçlarımıza otelinizden alıyoruz ve balonların kalktığı alana götürüyoruz. Bu alanlarda balonlar üzerinizden geçerken sizde dilediğiniz kadar fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Kapadokya Jeep Safari Turu Fiyatları

Jeep Safari Turları Kaç Kişi ile Yapılmaktadır ?

Turlarımızda maksimum 6 kişi olmaktadır. Araçlarımız 4 ve 6 kişi arasında değişkenlik göstermektedir. Eğer kalabalık gruplar ile Kapadokya ziyareti yapacaksanız sizlere özel tur programı gerçekleştirmekteyiz.Genelde aile ve arkadaş gurupları 1 jeep ile çıkmaktadır. Yani aynı araçta olmanız sağlanmaktadır.

Jeep Safari Turu Rehberli mi ?

Kapadokya Jeep Safari turları rehberli ve profesyonel araç kullanıcıları ile birlikte yapılmaktadır. Turlarımız off-road arabaları ile rehberli olarak çıkmaktadır. Eğer farklı ülkelerden misafirlerimiz var ise farklı dillerdeki rehberlerimiz bulunduğunu unutmayınız. Genel olarak turlarımız ingilizce ve çince olarak gerçekleşmektedir. Özel talepleriniz doğrultusunda farklı dillerdeki rehberlerimizi araçlarımıza göndermekteyiz.

Kapadokya Jeep Safari Turu Gezilecek Yerler

  • Hospital Manastırı
  • Güllü Dere Vadisi Panorama Pancarlık Vadisi
  • Göreme Görçeli Vadisi
  • Ortahisar Panorama
  • Güvercinlik Vadisi (Nazar Ağacı)
  • İbrahimpaşa Köyü ve Çevresi

Araçta bulunan rehberlerimiz gerekli bulduğu durumlarda tur güzergahında değişiklik yapabilirler. Fakat süre olarak değişiklik bulunmamaktadır. Bazı vadilerde fotoğraf çekimi uzun sürebileceğinden ayarlaması araç içerisinde yapılmaktadır. Yaz aylarında ve havanın sıcak olduğu dönemlerde araçtan inip tarihi lokasyonlarda fotoğraf çekebiliyorsunuz. Kış aylarında bu biraz daha az olsada fotoğraf çekebileceğiniz lokasyonlara gidiyoruz. Turumuz bittiğinde sizlere alkolsüz şampanya patlatarak tur sonunda özellikle gün batımına doğru bu manzarayı özelleştiriyoruz. Size özel çıkarttığımız turlarımızda rotamızı değiştirebilir ve sadece istediğiniz lokasyonlara jeep safari araçlarımız ile tur yapabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button