Blog

Kapadokya Paraşüt Uçuşu

 

Uçuşlar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri’de iki kişilik yamaç paraşütü uçuşlarımız profesyonel bir pilot eşliğinde gerçekleştiriliyor. Uçuşlarımız haftanın her günü gün doğumu ile gün batımı arasında devam ediyor.

Uçuşlar Nasıl Oluyor ?

Kayseri’de iki kişilik yamaç paraşütü uçuşlarımız profesyonel bir pilot eşliğinde gerçekleştiriliyor. Uçuşlarımız haftanın her günü gün doğumu ile gün batımı arasında devam ediyor. Önceden bizi arayıp gün ve saate randevu almalısınız. Kayseri Talas Yamaç paraşütü iniş pistinde buluşup aracımızla birlikte tepe çıkıyoruz. Ne yapmanız gerektiğiyle ilgili, tepede size 5 dakikalık brifing veriyoruz. Uçarak tekrar iniş pistine iniyoruz.Uçuşlarımız hava durumuna bağlı olarak 10-30 dakika arası değişmekte .Uçuş esnasında profesyonel kamera ile fotoğraf ve videolar çekiyoruz.

Tandem Nedir ?

İki kişilik yamaç paraşütünde profesyonel pilot eşliğiyle yapılan uçuştur.

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim ?

Sitemiz üzerinden veya ilgili telefon numaralarından bizlere kolaylıkla ulaşabilir erkenden rezervasyon alabilirsiniz.

Resim ve Fotoğrafları Nasıl Alabilirim ?

Sadece sizin görebileceğiniz şekilde internet ortamına yüklenerek size gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Kilo ve Yaş Sınırı Nedir ?

Yamaç paraşütü kilo sınırı 25-105 kilo aralığıdır. Temel uçuş kuramında bir yamaç paraşütünün total yükünün 120 ile 220 arasında olması gerekmektedir. Bu mantığa göre de ekipman ağırlığı hariç olarak 25 kg ile 110 kg arasında kiloya sahip olan herkes firmamız bünyesinde güvenle yamaç paraşütü yapabilmektedir Her yaştan kişiler yamaç paraşütü tandem uçuşlarına katılabilir. Genel olarak 5 yaşından 90 yaşına kadar insanlar uçmaktadır.

  DCIM614GOPRO

Related Articles

Back to top button