Cappadocia Tours

Kapadokya

                           KAPADOKYA  ATV VE BALON TURU

     

Kapadokya vadilerini, trekking, hiking, flora yürüyüşü, at turu, atv safari, jeep safari, bisiklet turu yaparak gezmek, vadilerinde kamp yapmak Kapadokya’nın büyük resmini görmenizi sağlayacak, tatilinizi daha anlamlı kılacak etkinlikler. Trekking, hiking, bisiklet turu, kamp ve jeep safari için kadost ATV safari için adventureatvrent tercih etme fırsatınız olursa rehberiniz olarak Fermanı tercih edin. Hem bölge hakkında bilgiye sahip hem de ATV konusunda kendini geliştirmiş bilinçli birisi. Aynı vadilere farklı yollarla gittiğinizde başka deneyimler yaşayacaksınız. Tekrar görmekten çekinmeyin.

Ne Getirmeli ve Tüyolar

Safaricilere yine birkaç tüyo verelim:

– Vadilere gittiğinizde yanınıza mutlaka su alın. Dönüşünüzün akşam geç saatlerde olma ihtimalini göz önüne alarak yanınızda tepe lambası bulundurun.
– Trekking ve hiking için bileklerinizi kavrayan rahat ayakkabıları tercih edin.
– ATV safaride açık renkli ayakkabılar giymeyin, iklim ve hava durumuna bağlı olmakla birlikte çamur olabiliyor kıyafetlerinizi buna uygun seçin. Elleriniz uzun süre açıkta kalacağı için yanınızda eldiven bulundurun. Tozlardan korunmak için boyunluk kullanın.
– Gün doğumunda yapacağınız etkinlikler için yanınıza mutlaka uzun kollu kıyafetler alın.

Related Articles

Back to top button