BlogCappadocia ActivitiesCappadocia Tours

Kapadokya’nın En Popüler Günlük Turları 2023

Kapadokya Turları 2023

Kapadokya’nın eşsiz güzellikleri, tarihi, doğası, vadileri ve peri bacalarını keşfetmek için yapılabilecek en güzel şeylerden birisi de günü birlik turlara katılmak. Özellikle kendi aracı olmayanlar ve Kapadokya‘ya ilk defa gelenler için tavsiye ediliyor.

Kapadokya’nın En Popüler Günlük Turları

Kapadokya’da günlük gezi ve aktivite turları genellikle otelden alma ve otele geri bırakma, klimalı servislerle ulaşım, profesyonel lisanlı rehberlerle geziler, güzel bir öğle yemeği, müze giriş ücretlerini kapsıyor.

Kapadokya’nın eşsiz doğal güzelliklerini daha yakından ve arazi araçları veya at üstünde görmek isteyenler, aynı zamanda macera ve doğa sporları tutkunları için en ideal turlar arasında Cip SafariATV Safari ve At Safari turları başta geliyor.

Kapadokya balon turları, günlük turlar, cip, at ve ATV safari gibi popüler aktiviteler için en iyi fiyat garantisi ile bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, ilgili tur sayfalarında bulunan rezervasyon formlarını doldurabilirsiniz. TURSAB 13089 belgeli acenteler tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

Balon Turları

Kapadokya denilince akla ilk gelen şeylerden birisi de şüphesiz sıcak hava balonları ile yapılan balon turları. Her sabah gün doğumundan önce yüzlerce sıcak hava balonlarından oluşan konvoy ile Kapadokya’nın eşsiz güzellikteki manzaralarını havadan izlemek katılımcılar için gerçekten olağanüstü ve rüya gibi bir deneyim.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon

Günübirlik Gezi Turları

Kapadokya’nın popüler gezi yerleri, vadileri, yer altı şehirleri ve en güzel noktalarını keşfetmek üzere çeşitli günübirlik gezi turları bulunuyor.

Günübirlik gezi turları genellikle turun yapılacağı bölgeye göre renk adı verilerek isimlendiriliyor. En popüler turlar KırmızıYeşil ve Mavi Tur.

Kırmızı Tur, Devrent Hayal Vadisi, Paşabağ Rahipler Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi, Esentepe gibi popüler yerleri kapsıyor.

Mavi Tur, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Kızılçukur Vadisi, Güllüdere Vadisi, Uçhisar ve Ortahisar gibi popüler yerleri kapsıyor.

Yeşil Tur ise Esentepe, Göreme Vadisi, Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri gibi popüler yerleri kapsıyor.

Macera ve Doğa Turları

4×4 Cip Safari Turu

Cip Safari turlarıKapadokya‘da yapılabilecek gezi ve doğa sporları aktiviteleri arasında en popüler olanların başında geliyor. 4×4 arazi araçlarıyla Kapadokya’nın ünlü peri bacaları ve eşsiz güzellikteki vadileri arasındaki patika yollarda muhteşem manzaralar eşliğinde eşsiz bir deneyim ve adrenalin yaşayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon

ATV Safari Turu

ATV Safari turlarıKapadokya‘da yapılabilecek gezi ve doğa sporları aktiviteleri arasında yine en popüler olanların başında geliyor. ATV veya Quad olarak anılan 4 tekerli arazi araçları ile peri bacaları, ve eşsiz güzellikteki vadiler arasındaki patika yollarda muhteşem manzaralar eşliğinde eşsiz bir deneyim ve adrenalin yaşayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon

At Safari Turu

At Safari turlarıKapadokya‘da yapılabilecek gezi ve doğa sporları aktiviteleri arasında popüler olanlarından. Aynı zamanda “Güzel Atlar Ülkesi” olarak da anılan Kapadokya’da at safari yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon

Related Articles

Back to top button