Cappadocia Tours

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi

Kapadokya’ya nasıl ulaşacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Kapadokya yer alan uçaklar ile araçlar 2 hava alanı.  incelenen bir  Nevşehir küçük  Kayseri  hava alanıdır. Kayseri Hava alanı Kapadokya transferi  için izleyeceğiniz yol çok yakında. Uçak Kodunuzu ulaşımınız ile ölçülerinizi operasyona iletiyoruz. Kayseri havadan geldiğinizde bavullarınızı alın. Shuttle transfer ücreti 60 tl  dir. Rezervasyon için  +90538 428 7411  tıklayabilirsiniz. WhatsApp  üzerinden üzerinden.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi Karşılaması

Eşyadan ilk alınacak yerden sizi alacaklarını hedeflenecek. Ellerinde adınızın eğitimlerini karşılamaya yönelik ile karşılanıp, servis araçlarımıza 2 olumlu ilerleyebiliriz. Kayseri filosu ile Kapadokya Shuttle  servisimiz 50 metrelik bir alan bulunmaktadır. Yolcularımızın bagajlarında yolcularımız yardımcı olmaktadır. Havaalanı çıkışlarında bulunanlar. kaptanlarımız hemen çıkışta. En önemli detay parça halindeki araçlarımız Kayseri ve Nevşehir gemisine servis vermektedir. Yani sizlerin havaalanlarında başka gelen uçaklar için bekliyoruz. Direk uçağa olan servis araçlarımızdan ilenizden alınıp Kapadokya kiralama  transferi için doğrudan ulaşımınız otelinize kadar. Kapadokya shuttle servis hizmetimiz ile direk otelinize kadar bırakılmaktasınız. Havaalanı otel transferi için hem gelirken hemde dönerken servis araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Kayseri ve Nevşehirden Kapadokya Havaalanı Transfer Fiyatları

  • Kapadokya Ürgüp Transfer Fiyatı: 80 TL
  • Kapadokya Göreme Transfer Fiyatı: 80 TL
  • Kapadokya Ortahisar Transfer Fiyatı: 80 TL
  • Kapadokya Uçhisar Transfer Fiyatı: 80 TL
  • Kapadokya Avanos Transfer Fiyatı: 80 TL
  • Nevşehir Merkez Transfer Fiyatı: 80 TL
  • Kapadokya Mustafapaşa Fiyatı: 80 TL

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi ile Hangi Bölgelere Ulaşım Sağlarsınız

Firmamız sizi havaalanından aldıktan sonra Mustafapaşa, Ürgüp, Ortahisar, Göreme, Çavuşin, Avanos lokasyonlarındaki otellerinize ulaştıracaktır. Bizimle iletişime geçtikten sonra otelinizin farklı bölgede olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bilgi alınız.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi Araçları

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi Araçları

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transfer Hizmeti Ne Kadar ? Fiyatlar

Hava alanından gideceğiniz bölgeye yada otelinize kadar ödeyeceğiniz fiyat 60 TL‘ dir. Sizi karşılayan araçlar ve ulaşım yapacağınız shuttle hizmetinde kullanılan araçlar Mercedes Sprinter markadır. Araçlar yeni ve konforlu olarak sizleri bölgeye getireceklerdir. Transfer shuttle hizmet fiyatı 60 TL’ dir. 

Shuttle transfer hizmeti için ücretinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz rezervasyonunuzu yapıp bölgeye geldiğinizde de yapabilirsiniz. Yani otelinize ulaştığınızda transfer fiyatını araçtan indiğinizde yapabilirsiniz.

Kayseri Hava Alanı Shuttle Servis Hizmeti ve Kapadokya’ ya Ulaşım Süresi

Kayseri airport hava alanı ile Kapadokya bölgesine ulaşım ortalama 50 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir. Mustafapaşa, Ürgüp, Ortahisar, Göreme, Çavuşin, Uçhisar ve Avanos bölgeleri için yolculuk süresi 1 saat öngörülmekte ve planlanmaktadır. Shuttle servisi yapan transfer araçlarımızın arkası bavullarınız için uygun dizayn edilmiş ve yolculuk sırasında eşyalarınız güvenli bir şekilde ulaşıma uygundur.

Eğer Nevşehir Hava Alanı üzerinden Kapadokya bölgesine gelmek istiyorsanız bunun için bize ulaşabilir ve transfer hizmetinizi alabilirsiniz. Bizlere 7/24 WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Özel Vip ve gurup tekliflerimiz için fiyat almayı unutmayınız. Tüm araçlarımızda wifi hizmetimiz bulunmaktadır. Araçlarımıza bindiğinizde kaptanımıza şifresini sorabilirsiniz. Kapadokya göreme transferi bilgileri için tıklayabilirsiniz.

Kapadokya’dan Kayseri ve Nevşehir Havaalanı Transferi

Kapadokya bölgesinde olmak için transfer servis edilmekta otelinize kadar bırakılmaktasınız. seyahatiniz satın alımdan kiralamaya gitmek için firmamızı arayabilirsiniz. Kapadokya’dan Nevşehir ve Kayseri için havaalanı transfer hizmeti veriyoruz. Sizlerin uçuşunu öğrenmek bizler için yeterlidir. uçuşunuzu yada uçuşunuzu uçaklardan sonra uçaktan 1 saatinizi saatna bırakıyoruz. Otelinizin gözünüzün önünden rehberlikna götürmekteyiz. Rezervasyon yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Çocuklara öğleden önce zaman ayırılırken vena göre verilir.

Related Articles

Back to top button