Cappadocia Tours

Kayseri Havaalanı Kapadokya Bölgesi Transfer

Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları
Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

Çok hızlı bir şekilde  Kapadokya Havaalanı transfer edebilirsiniz  . Kayseri ve Kapadokya Havaalanından Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Avanos ve Nevşehir transfer yapılmaktadır. Kapadokya transfer fiyatı 60 tl dir. Size uçağınıza özel mekik servisidir. Havalimanında beklemeden otelinize bırakılacaksınız.

Telefon ve  WhatsApp ile  iletişime geçebilirsiniz. +90 538 428 74 11

Transfer yakınlaşırken ikin da transfer hizmeti veriyor. Hem Kayseri hem de Kapadokya filo için çok uygundur. Kapadokya’nın Ürgüp, Göreme, Avanos, Uçhisar bölgeleri için transfer için ortalama 1 saattir. 18 kişilik servis araçlarımız ve özel transferiniz için bizimle iletişime geçin. Kapadokya havaalanı transferi fiyatı 60 tl’ dir. 24 saat rezervasyon için arayabilir veya whatsapp’tan kontrol edebilirsiniz.

Kayseri Havaalanı Kapadokya Bölgesi Transfer Fiyatları

  • Kayseri Havaalanı Ürgüp Transferi 60 TL
  • Kayseri Havaalanı Göreme Transferi 60 TL
  • Kayseri Havaalanı Uçhisar Transferi 60 TL
  • Kayseri Havaalanı Avanos Transferi 60 TL
  • Kayseri Havaalanı Nevşehir Transfer Fiyatı 70 TL

Kapadokya 1998 yılında hizmete alınmaya başlamıştır. Yıl içinde yurt içi ve yurt dışından çok sayıda turist Nevşehir Kapadokya Havaalanına dönüşmektedir. Merkeze 30 km mesafedeki  Kapadokya  havaalanı için taksi, araç kiralama, transfer firmalarının servis aracı ve VİP araçlarımız bulunmaktadır.

Kapadokya Havaalanı arası uluslararası özelliklerdir. İstanbul’ dan her gün Kapadokya Havaalanına iç hat uçuşları bulunmaktadır. Yazın Yunanistan sefer, İspanya ve buralarda. charter uçakları yapılıyor.

Her İstanbul Nevşehir – İstanbul iç hat uçuşlu THY olan uçuşlarında, yaz pek seferleri ve Yunanistan’da olmak için çok amaçlı charter yapmakta. Uçuş saatlerine göre transfer şirketlerinin  Kapadokya Havaalanı transferi  ile bölgedeki tüm merkezlere ulaşılabiliyor.

Kapadokya Havaalanı Transferi
Kapadokya Havaalanı Transferi Ücretleri

Kapadokya Havaalanı Transferi Güzergahları

Nevşehir Merkez, Ürgüp, Çavuşin, Avanos, Derinkuyu, Göreme, Aksaray Merkez, Kırşehir Merkez, Niğde Merkez, Hacıbektaş, Kozaklı’dır. Bu yolculuklara başlamak için randevu almak ve randevu almaktan bahsetmek için. Ulaşım araçları için ulaşıma indiğinde transfer aracı Kapadokya Havaalanı ulaşımı hazır bulunmaktadır.

Kapadokya Havaalanı’ ndan bu güzergahlara toplu taşıma araçları oldukça seyrek hatta yok denecek kadar azdır. Taksi ile Kapadokya Havaalanı transferi oldukça pahalıya gelmektedir. Özellikle de kalabalık grup halinde gelen yolcular için çok ekonomik değildir. Kapadokya Havalimanı transferi için sorun yaşamamak isteyenler transfer firmalarının hizmetlerini tercih etmeliler. Kaliteli, konforlu ve güvenli bir şekilde Kapadokya Havaalanı’ndan gidecekleri merkeze ve otellere stressiz ve keyif içinde ulaşımları sağlanmaktadır.

Kapadokya Hava Limanı Transferi Özellikleri

Kapadokya Havaalanı Transferi için telefonla ya da internet sitesi üzerinden rezervasyon yapmak mümkündür. Kaç kişi olduğunuzu, uçuş tarihi, saati ve numarasını doğru bir şekilde bildirmeniz gerekmektedir.

Kapadokya Havaalanı ulaşımı genellikle Mercedes Vito araçlar kullanılmaktadır. Ancak müşterinin talebi ve yolcu sayısına göre farklı modellerde konforlu araçlarla da hizmet verilmektedir. Araçları deneyimli ve profesyonel şoförler kullanmaktadır. Araçların bakım ve kontrolleri periyodik olarak yapılmaktadır. Yolcuların güvenli bir şekilde gitmek istedikleri adrese kadar transferleri gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde istenilen noktadan havaalanına da transfer hizmeti verilmektedir.

Kapadokya Havaalanı Transferi için shuttle hizmeti tercih edenler için ücret kişi başına 60 TL’ dir. Shuttle hizmetinde araçlar aynı güzergaha gidecek yolcuları taşımaktadır. Güzergah üzerinde bulunan belli bölgelerde yolcular indirilmektedir. Shuttle hizmetinde yolcular yolculuk edeceği kişileri ve aracın havaalanından kalkış saatini seçemezler. Ancak her uçağın havaalanına inmesi ile o uçaktaki rezervasyonu bulunan yolcuların taşınması söz konusu olduğu için uzun bekleme süresi olmamaktadır. Grup olarak rezervasyon yaptıran yolcular için 18 kişilik araçlar hizmet vermektedir. Kucakta seyahat eden bebekler için ücret alınmamaktadır.  Kapadokya Havaalanı Transferi ücreti rezervasyon yaparken ödenebileceği gibi gidilecek yere ulaşıldığında yani yolculuk sona erdiğinde de ödenebilmektedir.

Kapadokya Havaalanı vip transferi için VİP hizmeti alacak olan yolcuları karşılamak üzere transfer firmasının personeli çıkış kapısında hazır bulunmaktadır. Bu hizmet kapsamında yolcular nereye ulaşacaklarını kendileri belirler. Havaalanından kalkış saati de yolcular tarafından belirlenir. Grup ya da kişiye özel transfer için en uygun konforlu araçlar hizmet vermektedir. Uçak havaalanı indiği andan itibaren araç yolcusunu havaalanı binasının çıkışında beklemektedir.  Araç kaptanı yolcuların bagajlarını araca yükler ve gidecekleri istikamete doğru yola çıkar. Araçlarda wifi hizmeti bulunmaktadır. Bebek koltuğu talep üzerine temin edilmektedir.

Kapadokya VİP Transferi Avantajları

Kapadokya Vip Transfer
Kapadokya Vip Transfer

Kullanılacak durumda, küçük küçük, toplu taşımada her durakta ve sıkışıklıkta yolculuk yapmak tatile yorgun olarak başlamaktan başka bir şey değil. Havaalanına gitmek   için yapılacak olan yolculuklar için ulaşımı içinde olmak için yapılacak seyahatler arasında ulaşıma binmek için yapılacaklar, çevredeki gidişata kadar yolculukta yapılacaklar.

Kapadokya Havaalanı vip Transferi için rezervasyon yaptırır. Son noktaya gelmek anlaşılabilecek. yolculuktan en az bir gün  https://cappadociarealdreams.com/

adresinden ya da telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aracınızla ilgili olarak satın alınabilir bir şekilde satın alınabilir hale gelebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button