BlogCappadocia ActivitiesCappadocia Tours

Lüks Uçuşlar – Kapadokya Balon Turu

Kapadokya, Türkiye’nin en yoğun turist çeken bölgelerinin biridir. Yerli turistler kadar yabancı turistlerde Kapadokya’ya yoğun ilgi göstermekteler. Bunun başlıca nedeni Kapadokya’nın coğrafi yapısının ve dünyada eşi olmayan peri bacalarının varlığıdır. Birbirinden güzel vadilerinde bulunan irili ufaklı peri bacaları ve tarihi mağara evleri ile ün yapan Kapadokya, bu eşsiz manzarayı gökyüzünden izleme olanağı veren balon turları ile de dikkatleri çekmektedir. Bölgeye gelen turistler, gün doğumunda Kapadokya’nın büyüleyici manzarasını izlemek için Balon Turlarına katılmak için günler öncesinden rezervasyon yaptırmaktadırlar. Özellikle balon turu fiyatları 2022 hakkında araştırma yapılmakta ve uygun balon turları araştırılmaktadır.

Kapadokya balon turu fiyatları her ne kadar yüksek olsa da vereceği keyif ve unutulmaz Kapadokya manzarası için verilen ücrete değmektedir.

Lüks uçuş kategorisinde bulunan Ultra Konfor Balon Turu normalde 14 kişi iken pandemi döneminde 10 kişi olarak güncellenmiştir. Ultra Konfor Kapadokya balon turu fiyatları 2300 – 3000 TL civarındadır. Fiyatlar döviz kuruna bağlı olarak değişmektedir o nedenle bizimle iletişime güncel fiyat bilgisi öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Bu tur programlarının birbirinden farkı sadece kişi sayısıdır. Uçuş süreleri hepsinde 1 saattir ve rotaları aynıdır.

Kapadokya, muhteşem vadileri, tarihi yapıları, mağara evleri, kiliseleri, kanyonları ile görülmeye değer yerlerin başında gelmektedir. Ancak Kapadokya’yı gökyüzünden seyretmenin keyfi bir başkadır. Bu yüzden Balon turuna katılmanızı öneriyoruz. Fiyatlar yüksek diyorsanız kampanyaları takip etmenizi ve mutlaka erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanarak uygun balon turu fiyatları 2022 paketlerini seçmenizi öneriyoruz. Pişman olmayacağınız harika bir deneyim yaşayacağınızın garantisini verebiliriz.

 

Kapadokya Balon Turu Rezervasyonu Nasıl Yaptırabilirim?

Rezervasyonu WhatsApp ile yapmak için: +90 538 428 74 11

Rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.

Arayarak bilgi almak için +90 538 428 74 11

 

Related Articles

Back to top button