BlogCappadocia Activities

Ortahisar Atv Turları 2022

Nevşehir Atv Turu Fiyatları

Nevşehir atv turu ve fiyatları bölgeye gelmeden önce fazlasıyla araştırılan bir aktivitedir. Nevşehir atv safari turlarında ücretsiz transfer hizmeti bulunmaktadır. Transfer araçlarımız sizleri otelinizden almaktadır. Nevşehir’ de bulunan atv safari turları için 1 atv başına ödeme 350 tl dir. Yani 2 kişi 1 atv ye binebilirler. Turlarımız rehberler eşliğinde yapılmaktadır. Nevşehir atv turu 2 saat sürmektedir. Vadiler arasında ve peri bacalarının içerisinde turlar yapılmaktadır. Rezervasyon yaptırmanız yoğun günler için önemlidir. WhatsApp üzerinden +90 538 428 74 11 ‘ ten ve arayarak ve telefon üzerinden +9058 428 74 11 ‘ ten rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nevşehir Atv Turu Nerede Yapılmaktadır ?

Bilindiği üzere Kapadokya bölgesi Nevşehir iline bağlıdır. Kapadokya’ ya gelmeden önce yaptığınız araştırmalar da Nevşehir atv safari turu yazabilirsiniz. Fakat bilinmeyen bir konu ise Nevşehir’ de atv turu yapılmamaktadır. Atv turu rotları ve atv safari turları Kapadokya dediğimiz ağırlıklı olarak Göreme ve Ortahisar’ da yapılmaktadır. Yani sizler Nevşehir atv turlarına baktığınızda turların yapılacağı bölge Kapadokya’ nın Göreme ve Ortahisar lokasyonu olacaktır. Şimdi bu bölgelerin tur rotalarından bahsedelim.

Nevşehir Atv Safari Turları

Nevşehir Göreme Atv Turu Rotası

Atv turları 1 ve 2 saat yapılmaktadır. Fakat yeterli keyif almanız için bizim tavsiyemiz 2 saat yapmanızdır. 1 saatlik bir rota kısa gelecektir. Daha fazla lokasyon görmek için 2 saat yapmanızda fayda vardır. 2 saat yapacağınız turlarda daha fazla lokasyon göreceğinizden sizlere tavsiye niteliğinde bulunmaktayız.

 • Kızılçukur Vadisi
 • Rose – Gül Vadisi
 • Love – Aşk Vadisi
 • Çavuşin Köyü, Kasabası
 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi

Yukarıda yazdığımız lokasyonlarımız Göreme’ de bulunan atv turumuzun rotasıdır. Gene Nevşehir quad bike turu için diğer rotamız Ortahisar lokasyonudur.

Nevşehir Ortahisar Atv Turu Rotası

Bir diğer rotamız ise Ortahisar Kasabası dır. Kapadokya bölgesinin farklı güzelliklerini içinde barındıran ve Göreme bölgesine 3 km uzaklıkta bulunan atv rotalarındandır. 2 saatlik Ortahisar atv safari turu rotası aşağıdaki gibidir.

 • Ortahisar Kalesi
 • Balkan Vadisi
 • Balkan Kilisesi
 • Güvercinlik Vadisi
 • Ortahisar Köyü
 • Ortahisar Panorama
 • İlk Kapadokya yerleşim bölgesi

İkinci turumuzda bu rotalar üzerinde yapılmaktadır.

Nevşehir Atv Safari Turumuzun Fiyatları Hakkında

Atv safari turumuz Göreme’ de 350 tl dir. Ortahisar Atv turu fiyatımız 400 tl dir.  Tur fiyatlarımız yılın 12 ayı aynıdır. Sadece bazı özel günlerde ufak bir değişiklik olmaktadır. Fiyatlarımız 1 atv başınadır. Yani 2 kişi 1 atv ye binebilirsiniz. Fiyatlarımıza transfer hizmetimiz dahildir. Aynı zamanda turlarımızın fiyatı 2 saat üzerindendir.

Nevşehir atv safari turlarımız rehberler eşliğinde yapılmaktadır. Turlarımıza katılmak için ehliyetinizin olmasına gerek yoktur. Turlarımız vadiler içerisinde ve peri bacalarının arasında yapılmaktadır. Quad safari turlarımız sizler için özel oluşturulmaktadır. Araçların geçtiği alanlarda atv sürüşü yapılmamaktadır.

Transfer hizmetimiz ücretsiz olarak sizlere sağlanmaktadır. Bulunduğunuz otelin lobisinden sizleri almaktayız ve sonrasında tur yapılacak alana gitmekteyiz. 1 veya 2 saatlik Nevşehir atv turu bittikten sonra sizler aynı şekilde otelinize kadar bırakmaktayız.

Kendi aracı bulunan misafirlerimiz için ücretsiz otopark alanımız mevcuttur. Sizlere konum atarak gelemenize yardımcı oluyoruz. Genelde tur saatinden sizleri 10 – 15 dakika öncesinde çağırdığımız için araç park etmeniz ve hazırlık yapmanız için yeterli vakti bırakmaktayız.

Atv turlarımızın bir çok avantajı bulunmaktadır. Araçlarınız ile gidemeyeceğiniz rotaları atv turlarımız ile gezebilirsiniz. Hem yeni yerler keşfetmiş olacaksınız hem de bir çok fotoğraflar çekilebileceksiniz. Diğer aktivitelerimize bakabilirsiniz. Kapadokya atv turu için tıklayabilirsiniz. Kapadokya At turu için tıklayabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button