BlogCappadocia Activities

Ortahisar Atv Turu 2022

Ortahisar Atv Turu

Ortahisar atv turu fiyatları ne kadardır, neler fiyatlara dahildir, tur süreleri ne kadardır gibi konulara geçmeden önce dilerseniz kısaca Ortahisar atv turu hakkında bilgi verelim. Turlarımız vadiler içerisinde ve sadece atv lerin gezdiği rotada yapılmaktadır. 1 saatlik tur fiyatımız 250 tl, 2 saatlik Ortahisar atv kiralama 350 tl dir.  Gün batımı turu ise 400 TL dir. Otelinizden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Sadece 3 dakikada hızlıca rezervasyon yapabilirsiniz.

Turumuz, Kapadokya bölgesinde farklı bir lokasyonda ve farklı bir rotada düzenlenen butik bir turdur. Tarihi Ortahisar Kalesi önünden başlayan Ortahisar atv turu fiyatları birçok farklı vadileri ve tarihi yapıları görebilmenizi sağlayarak tekrar başladığı yerde sona ermektedir.

Ortahisar atv kiralama aktivitesi, bölgemize gelen yerli ve yabancı misafirlerimizin neredeyse tamamı tarafından en az 1 defa katıldıkları oldukça popüler ve beğenilen bir turumuzdur. Ortahisar bölgesinde düzenlediğimiz atv turumuza dilerseniz 1 saatlik, dilerseniz de 2 saatlik olarak katılabilirsiniz.

Atv araçlarımıza sadece tur ile birlikte binebilirsiniz. Tur haricinde bireysel olarak atv kiralayabilmeniz mümkün değildir.

Ortahisar Atv Turu ve Fiyatları
Ortahisar Atv Turu ve Fiyatları

Ortahisar Atv Turu Rotasında Nerelere Gidilir?

Öncelikle belirtmek isteriz ki, Ortahisar bölgesinde düzenlemiş olduğumuz atv turumuz sadece firmamızın düzenlemiş olduğu özel ve butik bir turdur. Bölgede çoğunlukla diğer firmalar sadece Göreme atv turu düzenleme iznine sahiptir. Ancak bizler firma olarak sahip olduğumuz yetki sayesinde sizlere en avantajlı Ortahisar atv turu fiyatları sunabilmekteyiz.

Turumuz belirtmiş olduğumuz gibi butik ve özel bir atv turu rotasından oluşmaktadır. Tur sırasında 14-15 atv aracından oluşan grup halinde ilerlerken sizlere bölgeyi ve araziyi oldukça iyi tanıyan son derece tecrübeli rehberlerimiz eşlik eder.

Tur rotamıza dahil olan yerlerden bahsetmemiz gerekir ise, bunlar arasında Ortahisar panorama, Balkan vadisi, Balkan deresi, tarihi Balkan kilisesi, Güvercinlik vadisi ve Kapadokya eski yerleşim bölgesi yer almaktadır.

Oldukça keyifli ve macera dolu bir rotada yapılan turumuz sırasında kimi zaman atv araçlarınız ile suların içinden geçecek, kimi zaman doğal kayalardan oluşmuş tünellerin içinden geçecek, kimi zamanda başınızı eğerek kayaların altından geçeceksiniz. Ayrıca Balkan kilisesi önünde vereceğimiz mola sırasında kiliseyi dilerseniz ziyaret edebilirsiniz ve bu tarihi yapıyı yakından görerek güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Özellikle Ortahisar bölgesi Kapadokyanın ilk yerleşim bölgeleri arasında olduğundan atv turu programınızda gezeceğiniz yeni lokasyonlar olacaktır. Klasik Kapadokya turu dışında bambaşka bir bölgede atv turu yapmış olacaksınız. Bu amaçla sizlerde normalde gelmek için vakit bulamayacağınız Ortahisar kasabasına hem atv turu yapmak için hem de yeni lokasyonlar görmek için bir aktivite yapmış olacaksınız.

Atv turlarımız ister 1 saatlik, ister de 2 saatlik olsun tüm tur boyunca sürekli araç kullanmazsınız, bu hem yorucu olur hem de fotoğraf çekebilmeniz için sağlıklı bir ortam sağlamaz. O nedenle tur sırasında aralarda kısa molalar vererek hem dinlenmenizi hem de dinlenirken bir yandan da Kapadokya manzaraları ile muhteşem fotoğraflar çekebilme şansınız olur. Ortahisar keşfedilmemiş vadileri ve doğal yapıları ile size Kapadokya’ nın farklı güzelliklerini gösterecektir. İlk yerleşim bölgesi ve yapıları arasında çok güzel kareleriniz oluşacaktır.

Ortahisar Atv Turu Aktivitesine Dahil Olan Hizmetler

Ortahisar atv turu fiyatları içerisinde kask, yağmurlu havalarda yağmurluk, aşırı rüzgârlı havalarda toza karşı maske yer almaktadır. Ayrıca kendi aracı olmayan misafirlerimiz için otellerinden çift yönlü ücretsiz transfer hizmetimizde bulunmaktadır. Turlarımız 1 saatlik ve 2 saatlik olarak düzenlenmektedir. Ortahisar turu için aynı zamanda kendi aracınız ile gelecek olursanız, otopark alanımıza araçlarınızı güvenli bir şekilde bırakabilirsiniz. Tam olarak Ortahisar kalesinin önündeyiz.

Ortahisar Atv Kiralama Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Atv araçlarını kullanmak oldukça kolaydır. Atv araçlarının motor güçleri ağırlıklarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle ani gaz vermelerden kaçınılması gerekmektedir. Zaten turdan önce görevli arkadaşlarımız sizlere gerekli bilgileri verecekler ve gerek görürler ise turdan önce kısa bir eğitim vereceklerdir.

Bölgedeki tüm atv turları rehberli ve rotası sabit olarak düzenlenmektedir. Buna rağmen tura katıldığınızda sizlerin güvenliği için almamız gereken bazı önlemlerin olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Tur süresi boyunca sizin güvenliğiniz için kask takılması zorunludur. Ayrıca tur boyunca rotadan dışarıya çıkılması ve hız limitlerinin aşılması da yasaktır.

Kapadokya Atv turumuza 14 yaşından küçük misafirlerimiz anne ya da babaları ile araca binerek katılabilirler. Araçlarımız 2 kişilik olduğu için 2 kişi bir atv aracına rahatlıkla binebilmektedir. Daha küçük yaştaki misafirlerimiz de yine anne ya da babasının önünde oturarak turumuza katılabilirler. Gene ufak misafirlerimize kask vermekteyiz ve gerekli ekipmanları kendilerine sağlamaktayız. Kapadokya bölgesindeki diğer turlarımızda bu şekilde gerekli ekipmanlar bulunmaktadır.

2021 Ortahisar Atv Turu Fiyatları Ne Kadardır?

Ortahisar atv turları ve fiyatları sezona göre değişkenlik gösterebilmektedir. İçinde bulunduğumuz sezon için fiyatlarımızda indirime gidilmiş olup şu an;

  • 1 saatlik Ortahisar atv turu fiyatları 250 TL’dir.
  • 2 saatlik Ortahisar atv turu fiyatı ise 350 TL’dir. Kapadokya

Dilerseniz 1 ATV aracına 2 kişi binebilirsiniz. İsterseniz Ortahisar atv kiralama hizmetini tek başınıza isterseniz 2 kişi olarak kiralayabilirsiniz. Bu tercih tamamen size kalmış. Kapadokya da bulunan Ortahisar atv kiralama ve Göreme atv kiralama hizmeti arasında sadece 5 km fark bulunmaktadır. Birbirlerine yeterince yakın başlangıç mesafelerine sahiptirler. Fakat iki turunda rotası çok farklıdır. Kapadokya nın zengin coğrafyasına iki farklı tur rotasından da başlayabilirsiniz.

Araç filomuz oldukça genç olup, tüm araçlarımızın düzenli bakımları yapılmakta, gereken güvenlik önlemleri alınmakta ve Covid-19 nedeni ile hem ekipmanlarımız hem de araçlarımız düzenli aralıklar ile dezenfekte edilmektedir.

Rezervasyonlarınız için özellikle bayram ve tatil günlerinde çok geç kalmayınız. Malum bölgedeki yoğunluk sebebi ile boş atv kalmayabilir. Turunuzu ve yerinizi garanti etmek için 1 gün öncesinde irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ortahisar dışındaki başka bir rotamız olan Göreme atv turu için tıklayabilirsiniz. Turlarımızın hepsi Kapadokya bölgesinde yapılmakta olup farklı rotalardan oluşmaktadır. Daha öncesinde bölgemize gelen misafirlere farklı seçenekler sunmak için Ortahisar bölgesinde yeni başladığımız atv turumuz son 2 yıldır fazlasıyla popüler olmuştur. Özellikle sınırlı sayıda yaptığımız Ortahisar turlarımız sizlere daha butik bir atv aktivitesi yaşatmaktadır. Mevsimsel dönemlerde vadilerimiz içerisinde oluşan dereler ve su birikintileri sizlere atv turları sırasında heyecan yaşatacaktır. Özellikle Balkan Kilisesi mola verdiğiniz sırada size çok güzel fotoğraflar çekmenize zaman verecektir.

Arayarak Rezervasyon Yap: 0538 428 74 11

Related Articles

Back to top button