Cappadocia Activities

Ortahisar Atv Turu

Ortahisar Atv Turu

Ortahisar at turu fiyatları  ne kadardır fiyatlarına dahildir, tur süreleri ne kadardır gibi gibi iyi olabilir önce dilerlerseniz ortahisar bilgi turu hakkında yaklaşık verelim. Turlarımız vadiler içerisinde ve sadece atv lerin gezdiği rotada yapılmaktadır. 1 fiyatımız fiyatımız  150 tl , 2 Ortahisar atv kiralama  250 tl  dir. Otelinizden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Sadece 3 yapılabilir.

atv turu  için numaramız:  +90 538 428 74  (Aramak için tıklayınız)

WhatsApp  rezervasyon numaramız:  +90 538 428 74 11  (WhatsApptan yazmak için tıklayınız)

Turumuz, Kapadokya bölgesinde farklı bir lokasyonda ve farklı bir rotada butik bir turdur. Tarihi Ortahisar Kalesin görünümündeki Ortahisar atv turu gezilerinde farklı incelemelerde bulunabilirsiniz.

Ortahisar atv aktiviteleri, bölgemize gelen yerel ve genel olarak herkes tarafından en az 1 defa katıldıkları şehirler. ve beğenilen bir turumuzdur. Ortahisar bölgemiz olarak atv turumuza 1 paket olarak gidebilirseniz de 2 yollayabilirim.

Atv araçlarımıza sadece tur ile birlikte binebilirsiniz. Tur amaçlı olarak atv kiralayabilmeniz mümkün değil.

Ortahisar Atv Turu ve Fiyatları
Ortahisar Atv Turu ve Fiyatları

Ortahisar Atv Turu Rotasında Nerelere Gidilir?

Küçük çaplı olacaktır. Bölgede ürün işletmeleri sadece Göreme atv turu düzenleme iznine sahiptir. Ancak bizler firma olarak elimizdeki bilgilerden yararlanabileceğiniz, Ortahisar’daki turuv  fiyatları  sunabilmekteyiz.

Turumuz bir dizi butik ve özel bölümden oluşmaktadır. Tur sırasında 14-15 atv aracından oluşan grup halinde ilerlerken yol alırken ve araziyi iyi bilen son derece rehberlerimiz olur.

Turumuza dahil olan arasında yer almamız gerekir ise, bunlar, bunlar Ortahisar panoraması, Balkan vadisi, Balkan deresi, tarihi Balkan kilisesi, Güvercinlik vadisi ve Kapadokya eski yerleşim bölgesi yer yer yer.

Oldukça keyifli ve keyifli bir rotada yapılacak turumuzda kimi zaman atvlarınız ile suların yolculuğuyla geçecek, kimi zaman doğal kayalardan gelecek başların içinden geçecek, kimi zaman kayaların dolusu maceran başlayacaksınız. Ayrıca Balkanlar’daki kilisesi revize edilirken kiliseyi dilerseniz yapabilirsiniz ve bu tarihi yapıyı görerek güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Genel olarak Ortahisar bölgesi Kapadokyanın ilk bölgeleri arasında gezinirler. Klasik Kapadokya turunun dışında bir bölge atv turundan oluşur. Bu hedefte bugünlerde oynamak için vakit bulamayacağınız kasabada hem yeni lokasyonlar için bir etkinlik turunda olmak için hem de yeni lokasyonlar için.

Atv turlarımız 1, tüm dünyada her türlü araç kullanmazsınız, bu ister istemez hem de fotoğraflayabilmeniz için sağlıklı bir ortam sağlamaz. O yukarı tur aralarda kısa molalar hem arabanızı hem de dinlenirken bir yandan da Kapadokya manzaraları ile harika imkanları çekebilirken olabilir olur. Ortahisar keşfedilmemiş vadileri ve basit bir detay ile Kapadokya’nın farklı güzelliklerini gösterecek. İlk yerleşim bölgesi ve yapılacaklar çok güzel kareleriniz olacak.

Ortahisar Atv Turu Aktivitesine Dahil Olan Hizmetler

Ortahisar atv turu fiyatları içinde kask, yağmurlarda yağmurluk, yağmurlu havalarda toza maske yer alıyor. Ayrıca kendi aracımız olmayan kişiler için otellerinden çift yönlü transfer hizmetimizde. Turlarımız 1 yıllık ve 2 yıllık olarak düzenlidir. Ortahisar turu için aynı araç aracınız ile gelecek, araba parkımıza araçlarınızı bir şekilde bırakabilirsiniz. Tam olarak Ortahisar kalesinin görünümündeyiz.

Ortahisar Atv Kiralama Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Atv araçlarını ulaşımını kolaylaştırmak. Atv motor güçlendirmelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu daha fazla gaz vermelerden kaçınılması gerekir. Zaten turdan önce planlamak için gerekli olacaklardır.

Bölgedeki tüm atv turları rehberli ve rotası sabit olarak düzenlenmektedir. Buna rağmen tura sizin için sizin için alınmamız gereken sizler için belirtmemiz gerekiyor. Tur süresinden boyutlandırmanız için kask giymek zorunlu. Ayrıca tur sırasında rotadan çıkılması ve hız limitlerinin aşılması da yasak.

Kapadokya Atv turumuza 14 küçük küçük ölçekli ile anne ya da babaları araca binerek katılabilirler. Araçlarımız 2 kişilik olduğu için 2 kişi bir atv aracına binebilmektedir. Daha küçük bir teknolojiye sahip olmak için yine anne ya da göz önünde oturarak turumuza katılabilirler. Gene küçük çocuklara kendimizi anlatacağız ve onları iyileştireceğiz. Kapadokya kullanıcılarına yönelik hizmetler için gerekli ekipmanlar bulunmaktadır.

2021 Ortahisar Atv Turu Fiyatları Ne Kadardır?

Ortahisar atv turları ve fiyatları sezona göre ayarlanabilirlik gösterebilmektedir. İçinde sezon için fiyatlarımızda indirime gidilmiş olup;

  • 1 Ortahisar atv turu fiyatları  150 TL’dir .
  • 2 indirim Ortahisar atv turu fiyatı ise  250 TL’dir .

Dilerseniz 1 ATV aracına 2 kişi binebilirsiniz. Araç  kiralama  hizmetini tek plan planlama 2 kişi olarak kiralayabilirsiniz. Bu tercih senin boyutunda olabilir. Kapadokya da bulunan  Ortahisar atv kiralama  ve Göreme atv kiralama hizmeti arasında sadece 5 km fark bulunmaktadır. Birbirlerine. yakın mesafelerine sahipler. iki turunda rotası çok. Kapadokya’nın zengin coğrafyasına iki farklı turdan da başlayabilirsiniz.

Araç filomuz gençlerimiz olup, tüm araçlarımızın bakımlarında, gerekli güvenlik önlemleri alınmakta ve Covid-19 nedeni ile hem ekipmanlarımız hem de araçlarımız düzenli aralıklarla iletilmektedir.

Rezervasyonlarınız için özel bayram ve tatil için geç geceniz. Malum oda seçeneği ile boş atv kalma. Turunuzu ve yerinizi sağlamak için 1 günü geçemeyecek kadar yeterli olacaktır. Ortahisar başka başka bir rotamız olan  Göreme atv turu için tıklayabilirsiniz. Turlarımızın hepsi Kapadokya bölgesinde yapılmakta olup farklı rotalardan oluşmaktadır. Daha fazla popülerimize sınıf içinde farklı seçenekler için Ortahisar içinde yenimiz atv turumuz son 2 yıldır popülerimiz. Sizlere daha fazla bu Ortahisar turlarımızda bir atv etkinliklerimiz yaşatmaktadır. Mevsimsel vadilerimiz içerisinde bulunan dereler ve su birikintileri sizlere atv turları yaşatmaktan zevk alır. Özellikle Balkan Kilisesi, pek çok güzel fotoğrafları çekecek zamanı verecek.

Related Articles

Back to top button