Blog

Capadocıa Classic Cars

Kapadokya’ da son yıllarda fazlasıyla popüler olan Klasik araç turu ile hem bölgeyi gezebilir hemde önemli noktalarında fotoğraf çekilebilirsiniz. Kapadokya klasik araç turu ve klasik araba fiyatları araç modeline göre değişmektedir. Resimde gördüğünüz aracın 2 saatlik fiyatı 100 Euro dur. Klasik araç seçeneklerimiz fazlasıyla bulunmaktadır. Özellikle sabahları balon kalkış saatlerinde ve sunset dediğimiz gün batımı saatlerinde yoğun olmaktayız.

WhatsApp rezervasyonu için +90 538 428 74 11 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

     

Gün içerisinde belirli zaman aralıklar ile aracımızı kiralayabilirsiniz. İster sabah, ister öğlen, ister akşam. Genellikle kiralama saatleri Kapadokya’ nın popüler tur zamanları arasında gerçekleşmektedir. Kapadokya klasik araç turu ile sabah yapacağınız kiralama özellikle balonların havalanması ile birlikte çok güzel fotoğraflara sahne olmaktadır. Misafirlerimiz balon uçuş saatleri ile akşam gün batımı saatlerini tercih etmektedir.

Aracımızı kiraladığınız da şoförü ile birlikte tura çıkacak olacaksınız. Siz isterseniz klasik araç ile tur yapın, isterseniz de rehberimiz sizi güzel fotoğrafların çekileceği vadiler ve peri bacalarına götürsün. Klasik aracımızı kiraladığınızda sabah gün doğumu saatine bağlı olarak otelinizden alınacaksınız. Yanınızda farklı kıyafetler getirerek renkli fotoğraflarınızı yakalayabilirsiniz. Otelinizden alındıktan sonra sizleri balonların en yakın noktasına Rose Vadisine götürüyoruz. Rose Vadisi hem balonlara yakın olabileceğiniz hemde peri bacalarını fotoğraflarınızda yansıtabileceğiniz bir vadidir. Bunun gibi 3-4 farklı vadi seçeneğimiz ile sizleri en net ve görsel açıdan zengin olan lokasyonlara götürerek fotoğraf çekilmenizi sağlıyoruz.

Kapadokya antika araç turu bünyesinde eğer isterseniz gidilen vadiye sedir ve meyve tabağı gibi sunumlar da hazırlanmaktadır. Sadece araç başında değil aynı zamanda aracın yanında yada önünde bulun görsel sunum masamızda da fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Bu da size çeşitlilik sunmaktadır.

Related Articles

Back to top button