Cappadocia Activities

Cappadocıa Quad Safarı

En Çok Satan Kapadokya Atv Dörtlü Turları 20 Euro

Kapadokya’ya geldiğinizde yapacak çok aktivite var. Bunlardan biri ATV Turu olmalı  . Gün içerisinde her saat yapabileceğiniz bu aktivite ile bölgede bir tur da yapmış olursunuz. Kapadokya Atv Turu ve fiyatları tercihinize göre değişmektedir. 1 saat 15 Eueo, 2 saat 20 Euro. WhatsApp:  +90538 428 74 11

Kapadokya’daki ATV turundan önce  ısınacak ve gerekirse birkaç deneme turu yapacaksınız. Bu sayede turlara ısınacak ve kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Bilmeniz gereken en önemli şey Kapadokya atv turunda sadece 4 tekerlekli arazi aracı kullanmadığınızdır. Aynı zamanda bu muhteşem doğanın ve manzaranın tadını çıkarıyorsunuz.

Kapadokya’da Atv Dörtlü Turu

Kapadokya’ya ne zaman gelseniz ATV Quad safari turuna katılabilirsiniz  . Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere 4 mevsim ATV turuna katılabilirsiniz. Bölgeye geldiğinizde hava koşulları ne olursa olsun huzurlu ve heyecanlı geziler yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında beyaz görselliği ile peribacalarından geçmek sizi farklı duygulara itecek. Coğrafi olarak bölgenin güzelliklerinin tadını çıkaracak ve tadını çıkaracaksınız.

Kapadokya, şehir hayatından sıkılanların, birkaç günlüğüne sakinlik ve huzur arayanların adresidir. İş stresinizi ve yorgunluğunuzu üzerinizden alacak atv turu aktivitesi Kapadokya’nın vazgeçilmezleri arasındadır. Partneriniz ve arkadaşınızla tek ATV ile 2 kişilik tur yapabilirsiniz. Ya da bireysel atv’ler için yan yana tur yapabilirsiniz.

Dört tekerlekli atv’ler ile Kapadokya tatilinizi heyecanlandırabilirsiniz. Ayrıca grup gezileri yapabilir, farklı kültürlerden arkadaşlar gezebilirsiniz. Bu yüksek hızlı turlarda toz ve dumana alışacaksınız.

Kapadokya’da Kimler Atv Turu Yapabilir?

Kapadokya’ya geldiğinizde Atv Tur için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. ATV turu için araba kullanmayı bilmenize gerek yok. Ehliyet sahibi olmanıza gerek yoktur. ATV turu öncesi sizlere küçük bir kısa bilgi verilecektir. Sadece bu özeti dinle.

Kapadokya Atv Turu için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Wearing a helmet is mandatory.
As a minimum age, children 12 years of age must ride in the backseat for an ATV tour.
Depending on the weather conditions in the region, we provide equipment such as raincoats and gloves.
Knee and elbow should be worn during the tour according to rough terrain conditions. Gene is being supplied by us.
All these details are your safety and legal regulations. It is designed for you to complete your comfort and driving pleasure without accident and smoothly. Atv vehicles have speed limit. In this way, the safety of our guests who have no experience is considered.

Cappadocia Atv Rental Locations

Burada bilmeniz gereken en önemli detay Kapadokya Atv Kiralama için 1 saat veya 2 saatlik turdur. Turunuzun süresine göre göreceğiniz lokasyonlarda artış veya azalma olmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğinizde size özel bir tur programı da sunmaktayız ve normal tur programlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Saat Kısa ATV Kiralama veya Atv Turu Fiyatı 15 Euro.

Güllüdere Vadisi
Kılıçlar
Vadisi Kızılçukur
Çavuşin Kasabası

2 Saat Standart ve Gün Batımı ATV Kiralama veya ATV Turu Fiyatı 20 Euro TL.

Kılıçlar
Vadisi Güllüdere Vadisi
Kızılçukur Vadisi
Çavuşin Kasabası
Aşk Vadisi

Related Articles

Back to top button