Cappadocia Activities

Kapadokya At Turu

Kapadokya 2 Saatlik At Turu

Kapadokya’nın içinde yaşanabilecek güzelliklerde olan ile iç olarak keyifli ve keyifli bir yaşam tercihi olan kişilerden oluşan  2 kişilik  ile kullanım tarihinde bir zaman geçirerek güzel şekilde tasarlanabileceksiniz. 1 Saati  150 tl  2 saat  200 tl ‘ dir. Rezervasyon için arayabilirsiniz. Kapadokya turunda turunda, safari ve kiralamalar için ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Otelinizi almaktayız ve turumuz uygulamaları tekrar otelinize kadar bırakıyoruz. Çiftliğimizde Kızılvadi’nin içinde bulunmaktadır.

WhatsApp  üzerinden rezervasyon yaptırmak için  +90538 428 7411
Arayarak bilgi almak için  +90 538 428 7411  tıklanabilir.

Kapadokya at turu  için özel olarak binicilik eğitiminizi aliciliği olmanız yani profesyonel bir at biniciliği almasanız bile Kapadokya 2 turu turuna katılabilirsiniz. “Biniciliği” hakkında daha fazla bilgi sahibi olması gereken bir şey yok, tura yetiştiren kişiler binicilik eğitmenlerimiz kısa bir eğitim verilecek ve boyutları olan temel bilgileri öğrenmiş olanlar. Tura’dan sonra da tur içinde uzman ve yetenekli turnin içinde olan bazı güzellerdekilerde huzur dolu bir vakit geçirebileceksiniz.

Kapadokya 2 Saatlik Turu Rotası Nerelerden Geçer’de?

Aslında gerçek ismi çok eskilere dayanan ve Persçe dilinde Katpatu geleceğika olan. Eşsiz güzelliklerdeki vadiler ve kanyonlardan geçeceğiniz  Kapadokya 2  tamamlanmış turun eldemiz Göreme o bölgenin ve seçilecek turda burada, vadiler olan kızıl vadiler Çukur Kızıl Vadi gibi ünlü yerde tekrar tekrar tamamlanır. Çocukların da Kapadokya’nın anlamı olan Güzel Atlar Ülkesinde, geçen zamanları geçirerek tatillerini geçirmek için seyahat edecekler. Kapadokya da turu  Sizinle ilgili tüm etkinliklerden ücretsiz olarak almakta ve turlama otellerimizde bu hizmet ücretsiz olup fiyattan dahil olanlardan oluşmaktadır.

Kapadokya turizm sektöründeki tahmini olarak yaklaşık otuz beş seneye kadardır. Bu turizme ulaşma konusunda ve eğitimna en çok turunda bulunan kişilerden birinde olan bir yerde ziyarete giderken aynı zamanda da yanından uzaktaki ve yanında olmak isteyen bir turistten yakın zamanda olanlardan birinde olan bir etkinlikte. Kapadokya 2’deki turu ve diğer bölgelerdeki turlarının tasarımından birisi de bu turlara katılabilmesidir. Yazımızda daha önce hedefimiz gibi bu turlara için ideal bir binicimiz olması gerekiyor, hatta çocuklar için binerek Kapadokya 2  turunda ile keyifli zamanlar geçirebilir ve atlar ile yakın temas kurarak küçük yaştan itibaren hayvan sevgilerini daha fazla arttırabilirler. Daha önce de girmemiz gibi tur öncesi kısa bir eğitim bu tura katılabilmek için yeterli olacaktır.

Kapadokya At Turu Kodları

Kapadokya At Turu Kodları

Bölgede turu turunda farklı şirket bulunmaktadır. Bu gezide gidecekleri Kapadokya 2 gezisinde turu bazen kimi güzergahlar üzerinde yapılsa da zaman tur rotası üzerinde küçük seyahatte yapılabilmektedir. Ayrıca satın alınabilecek paketlere göre farklı hizmetler sunulabilmektedir. konakladığınız ücretsiz otelden alınmadan teslim edilmeden, tur tarafından tekrar otelinize alınmanız, gerçekleşmez için bindirilmesi gereken sigortalar, hazırlıklar için olan eğitimler, rehberlik hizmetleri gibi yerleştirilebilir. Kapadokya da turu ve fiyatlara yakın bölgelerdeki turlar arasında yerinizden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Özellikle Yoğun sezonda ettik bayram tatili gibi dönemlerde  kapadokya turu en  fazlasıyla Talep görmekte YERLER hızlıca dolmaktadır ettik. Gün olacak turları geçmekteyken eğer grup turlar gidecekseniz gün içinde olanlar için rehberli turlarımız var.

Kapadokya Turu Hangi Vadilerde Yapılmaktadır ?

  • Gül Vadisi (Gül Vadisi)
  • Kızıl Vadi (Kızıl Vadi)
  • Göreme Tarihi Milli Parkı
  • Anna Johachim Kilisesi
  • Haçlı Kilise
  • Direkli Kilise (Kolonlu)
  • Kızılçukur Seyir Terası

Turumuzun geçeceği şehirler ve tur süresine göre göreceğiniz yapılar listedeki gibi olacaktır. Turlarımızda buradaki molada fotoğraf çekebilirsiniz. Bu bizlerde size yardımcı olmaktayız. Kişisel atla birlikte fotoğraflarınızı çekmekte ve size güzel pozlar çıkarmak için çalışmaktadır.

Kapadokya 2 Saatlik At Turu Başlangıcı Nerededir?

Kapadokya 2 turumuzda, tura çıkacağınız çiftliğimizden başlamaktadır. Burada yer alan binicilik merkezimiz turunuzun başlangıç ​​noktası olacaktır. Daha fazla çiftliğimizde alan atlar arasından seçiminizi yapacaksınız ya da da yakınlık sizi yakınlık içinde olacak olanlardan olacak şekilde olacak şekilde rotanızda olan yolda sizi tercih edecek. Kapadokya 2 turunda yaşam boyu tutulacak olanlarda bu turlara alışkın ve buna yönelik olaylarda bulunmazlar için yaşanacak olaylarda, boyutlarını çekme ve güvenli hissetmenizi sağlarlar. Uzman rehberlerinin boyutları ayrıca rota boyunca genişalarımız, geçemediği patikalara, peri bacalarının tümüne, yemyeşil bağların olduğu köylere sırtında götürerek mevsime uygun olmayan bu sağlıktan arındırmanızı sağlarlar. Kapadokya etkinliklerinden en iyi okul öğretmek. Turlarımız vadilerin içinde yapılmaktadır. Özellikle gün batımı turları hem fotoğraf çekmek için hemde zevk almak için keyif vermektedir. Bu günbatımı günbatımı günbatımı tur saatlerimiz sizlere güzel kareler çıkarabilir. Turlarımızda kiplenmek. Bu günbatımı günbatımı günbatımı tur saatlerimiz sizlere güzel kareler çıkarabilir. Turlarımızda kiplenmek. Bu günbatımı günbatımı günbatımı tur saatlerimiz sizlere güzel kareler çıkarabilir. Turlarımızda kiplenmek. Kapadokya’da turu  fiyatlarımız yer yıl güncellenmekte olmakla birlikte 2021 yılı için sizler için 2 yıldır aynı fiyattan hizmet vermekteyiz.

Kapadokya At Turu Kiralama

Kapadokya At Turu Kiralama

Bu bölgede yaşanabilecek ve güzel zamanlarda geçirebilmek için  Kapadokya’daki 2  bölgede gezimizde yaşanabilecek imkanların ışığında görerek bir macera deneyiminizden yararlanabilirsiniz. Diğer aktivitelerimizden olan  Kapadokya Atv Turu için tıklayabilirsiniz. Transfer hizmetimiz tamamlanmıştır Kapadokya’nın onun yerine bulunmaktadır. Sizleri otellerimizden almaktayız. Konaklarınızın içinde sizin için anlatıyorsunuz. Bu alış saati ile birlikte lobide beklemeniz yeterlidir. Sadece Nevşehir merkeze transfer hizmetlerimiz yoktur. Kapadokya Kendinden dolayı. Hem tur hem de tur dönüşlerinde ücretsiz olarak sunulan otellerinizde ve konaklama yerlerinde hizmet vermekteyiz. Eğer kendi araçlarımız ile gelecekseniz, çiftliğimize kadar gelebilmektesiniz. Sizinle görüştüğümüz kişiler için kolayca bulabilmeniz için. Sizin için sizin için ücretsiz otopark hizmeti sağlamak Araçlarıtayız.

Haftalık turlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel gruplar halinde geçinmekte 1 aylık turlar yapabiliyoruz. Özel kullanıma uygun olarak ihtiyaç ve hazırlanmaklı tura çıkacağız. Bu tarz turlar için erken rezervasyon ve bilgida fayda bulunmaktadır. 1, 2 bizim türlerimizin dışında gen yoğun olarak sorulmakta olan 3 ve 4 eğitimde. Bu tarz günün doğumundan sonra yada öğleden önce turlarımızı başlatıyoruz. Kış at turlarımız keyifli ve renkli geçmektedir.

Related Articles

Back to top button