BlogCappadocia Activities

Kapadokya ATV Turları 2022

2022 En İyi Turlar, Tavsiyeler, Fiyatlar

Kapadokya ATV Safari Turu (2022 En İyi Turlar, Tavsiyeler, Fiyatlar)

Kapadokya’nın eşsiz doğal güzellikleri arasında yapılan ATV Safari turlarıKapadokya‘da yapılabilecek gezi ve doğa sporları aktiviteleri arasında yine en popüler olanların başında geliyor. ATV veya Quad olarak anılan 4 tekerli arazi araçları ile peri bacaları, ve eşsiz güzellikteki vadiler arasındaki patika yollarda muhteşem manzaralar eşliğinde eşsiz bir deneyim ve adrenalin yaşayabilirsiniz. ATV safari turları oldukça eğlenceli bir aktivite.


Nasıl bir deneyim?

ATV Safari turları genellikle sabah erken saatlerde başlıyor. Otelinizden alınıyor ve diğer katılımcılarla buluşma noktasına geliyorsunuz. Burada oldukça güçlü motorlara sahip ATV araçlarına binerek konvoy halinde ve muhteşem manzaralar eşliğinde tura başlamış oluyorsunuz.

Yaklaşık iki saat süren tur süresince, Kapadokya’nın muhteşem doğal güzellikleri ve vadileri arasında oldukça keyifli bir gün geçiriyorsunuz.

Tur boyunca; Kapadokya’nın ünlü vadilerinden Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Kızıl Vadi, Aşk Vadisi ve eski bir Rum köyü olan ünlü Çavuşin Köyü‘nü geziyorsunuz.


Tur bitiminde ise tekrar otelinize bırakılıyorsunuz. Burada özet olarak anlattığımız cip safari turu programındaki köyler, duraklar ve program acenteler bazında değişiklik gösterebiliyor.

Related Articles

Back to top button