BlogCappadocia Activities

Kapadokya ATV Turları Hakkında 2022

Kapadokya ATV Turları

kapadokya atv safari turuATV turları, Kapadokya’yı gezmenin heyecan verici, eğlenceli ve farklı bir yoludur. Bölgenin eşsiz ve muhteşem vadileri, dünyanın en iyi ATV turlarından birini deneyimlemenize fırsat verir. ATV turlarının herkes için uygun bir aktivite olduğunu söylemeliyiz. Kapadokya ATV turu öncesinde, profesyonel rehberler tarafından bir eğitim verilir ve ardından ATV’leri güvenli bir biçimde kullanabilir hale gelirsiniz. ATV turları, aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz, stresten ve kentsel yaşamdan uzak, doğayla iç içe, maceracı ve heyecan dolu anlar yaşadığınız bir etkinliktir. Tur şirketleri, müşterileri genellikle otellerinden alıp, başlangıç noktasına getirmektedirler.

Kapadokya ATV Gezisi Neler Vadediyor?

kapadokya atv safari turuTurlar, rehber eşliğinde herhangi bir sorunla karşılaşılmadan güvenli bir şekilde sürdürülür. Katılımcılar, rehbere bildirdikleri taktirde ve rehber uygun görürse hızlı veya yavaş sürüş gerçekleştirebilirler. Tur başladığında herkes rehber kontrolünde olur. Rehberin kuralları dışına çıkılmaz. İlk önce antrenman alanına gidilir ve katılımcıların araçlara tam anlamıyla alışmaları sağlanır.

Antrenman sonrasında genellikle Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Güllüdere Vadisi, Çavuşin Vadisi, Aşk Vadisi gibi alanlara, patika yollardan bir tura çıkılır. Kapadokya’nın eşsiz güzelliği içinde heyecan dolu bir gezinti gerçekleşir.

Kapadokya ATV turu ile Bizans kültürü de dahil olmak üzere tarihi önemi büyük olan pek çok kilise, motif, figür ve resimlerle karşılaşabilirsiniz. Dilediğiniz herhangi bir yerde mola verip, fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca turlarda kask kullanmak zorunludur. Yağmurluk, rüzgarlık ve eldiven kullanımı ise katılımcıların isteğine bağlıdır.

Kapadokya ATV Turu Hakkında Diğer Ayrıntılar

kapadokya atv safari turu13 yaşın altındaki kullanıcılar Kapadokya ATV turu etkinliğine ancak yolcu konumunda dahil olabilirler. ATV turu düzenleyen şirketlerin büyük çoğunluğu, çocuk yaş grupları ile orantılı olarak fiyatlandırmada esneklik gösterebilirler. 13 yaş altı kişiler ise turlara hiçbir şekilde sürücü olarak katılamazlar.

Arama : 0 538 428 74 11 (Aramak için tıklayınız)

Whatsapp :0 538 428 74 11 ((Whatsapptan yazmak için tıklayınız)

 

 

Kapadokya’daki ATV turlarının, güven ve emniyet içinde tamamlanabilmesi amacı ile etkinliklere en çok 16 adet ATV aracı dahil olabilmektedir. Ekibin bu sayıyı geçmesi durumunda da tur etkinliği gruplara bölünmektedir.

Related Articles

Back to top button