BlogCappadocia Activities

KAPADOKYA ATV TURU

Kapadokya atv turu bölgenin vazgeçilmez aktiviteleri arasındadır. Gün doğumu ve gün batımı yani sunset turlarımız için bize ulaşabilirsiniz. Atv turu fiyatlarımız atv başına 350TL dir. Gün batımı turumuzun ücreti ise atv başına 400 TL dir.Yani bir atv ye 2 kişi binebilirsiniz. Ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Sizleri otelinizden alıp tur sonrasında tekrardan otelinize kadar bırakıyoruz.

Bizimle WhatsApp üzerinden rezervasyona geçebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu hızlıca yaptırabilirsiniz. +90 538 428 74 11

 

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2022

Kapadokya atv safari turlarımız 1 ve 2 saat olarak düzenlenmektedir.

  • 1 Saat Kapadokya Atv Turu Fiyatı : 250 TL
  • 2 saat Kapadokya Atv Turu Fiyatı : 350 TL

Nevşehir bölgesi Kapadokya’yı kapsayan bir sürü vadilere ve peri bacalarına sahiptir. Bizlerde atv turlarımızı peri bacalarının arasında ve birbirinden güzel vadilerin arasında yapmaktayız. Turlarımızda gezdiğimiz atv lokasyonları daha öncesinde tur için uygun olup olmadığı test edilmiştir. Birbirinden güzel vadiler hem keşfedilmeyi hem de adrenalin yaşatmayı bekletmektedirler. Sadece atv lerin geçeceği yollarda turlarımız yapılmaktadır. Atv turlarımızın yapıldığı özel vadilerde özellikle turunuza başladıktan 10 dakika sonrasında tamamen sadece atv lerimizin olacağı tur yollarında ilerlemekte olacağız.

Kapadokya atv kiralama hizmeti için bazı bilmeniz gereken detaylar vardır. Atv kiralama tek başına yapılan bir aktivite değildir. Yani siz gelip ben atv kiralamak istiyorum dediğinizde bu mümkün olmayacaktır. Çünkü bunun için hem motor ehliyetine sahip olmanız hem de bu hizmeti veren bir yer bulmanız gerekmektedir. Atv kiralama hizmeti genelde Kapadokya bölgesinde pek mümkün değildir. Safari turları rehberler eşliğinde tur güzergahında yapılmaktadır.

Kapadokya atv safari turlarımızın hepsi rehberler eşliğinde yapılmaktadır. En önde rehberimiz sizlere tur boyunca eşlik edecektir. Hem güvenliğiniz için hem de bazı noktalarda sizlere tarihi yapıları anlatacaktır.

Kapadokya Atv Safari Transfer Hizmeti

Kapadokya bölgesine geldiğinizde atv noktaları turun başladığı bölgelerde olmayabiliyor. Bu sebeple sizleri ister otelinizden isterseniz belirli noktalardan ücretsiz transfer hizmetimiz ile alıyoruz. Atv turumuz başladıktan sonra araçlarımız başlangıç noktasında beklemektedir. Atv turu sonrasında tekrardan sizleri otelinize kadar bırakmaktayız.

Bayram tatillerinde ve haftasonlarında Kapadokya atv turları ve diğer turlar için fazlasıyla yoğun olmaktadır. Eğer tatilinizi planladıysanız turlar için rezervasyon yaptırmayı unutmayınız. Atv turlarımızda boş yer kalmaması için sizlerde 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button