BlogCappadocia Activities

Kapadokya Atv Turu 2 Saat

Kapadokya Atv Turu 2 Saat

Kapadokya atv  özellikle 2 saat yapılmaktadır. Turlarımız 1 atv için ücretlendirilmektedir. Atv başında bir fiyattasınız. İster 1 kişi olun ister 2 olun 1 atv için başlangıç ​​atv kiralama fiyatı  200 tl  dir. Kapadokya otellerinden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Transfer araçlarımız hem tur hem de tur dönüşü otelinize bırakmaktadır. Peri bacalarının ve vadilerin arasında tura atmaktasınız. Bu muhteşem manzara eşliğinde tur rehberimiz ile birlikte  Kapadokya atv turu  yapmaktasınız. Standart turumuzun süresi 2 saat gösteriyor. hemen rezervasyon rezervasyon yaptırabilirsiniz. Turlarımıza öğrenen rehberlerimiz gelecek.

Eğer Kapadokya Bölgesindeki sizin isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Kapadokya Atv Turu
Kapadokya Atv Turu

Kapadokya Atv Turu Kodları

Atv turu fiyatlarımız 1, 2 saat ve üzeri olarak fiyatlandırılmaktadır. 1 saat kapadokya atv turu fiyatı 150 tl. 2 saat atv turu fiyatımız 200 tl dir. Genelde Kapadokya Bölgesinde yapılan atv turunun süresi 2 saattir. Standart atv turu olarak nitelendiririz. Ama sizlerden gelen isteğe göre turlarımızı 3 saat – 4 saat ve 6 saat olarak düzenleyebilmekteyiz. Özellikle grup olarak kapadokya bölgesine ziyaret edecekseniz sizler için atv turlarımız da bulunmaktadır. Bizlere önceden söylemeniz dahilinde sadece siz ve arkadaşlarınızın olduğu özel kapadokya atv turları düzenlemekteyiz. İsterseniz atv lerimiz ile yarım günlük yada tam günlük turlar düzenlemekteyiz.

Atv Turu Rotası Nedir?

  • Güllüdere Vadisi
  • Çavuşin Kasabası
  • Kılıçlar Vadisi
  • Aşk Vadisi
  • Kızılçukur Vadisi

Özel grup turları için size özel atv turu rotası çıkartmaktayız. Üstte yazdıklarımız 2 saat atv turu rotasında gezeceğiniz lokasyonlardır. Fakat farklı lokasyonlar görmek ve size özel tur yapmak istiyorsanız bize sorabilirsiniz. Size özel atv turu rotaları çıkartabiliriz.

Atv Turu rotamız ile ilgili videomuzu izleyebilir, tur hakkında fikir edinebilirsiniz. Aşağıdaki atv turu videomuz Göreme lokasyonunda hazırlanmıştır.

Kapadokya, Erciyes Volkanında oluşan yoğun patlamalar ile bölgeye lav ve kül atıkları dolması ve sıkışması ile oluşmuş, bu gün ki etkileyici yeryüzü şekline sahip olmuş önemli turizm merkezlerimizden biridir.  Şapkalı yüksek tepecikler görünümündeki peri bacaları ile ünü dünyaya yayılmıştır. 5 bin kilometre karelik bir alan olan Kapadokya Bölgesi, UNESCO tarafından Dünya mirası listesine alınmış olup günümüzde Milli Park olarak ilan edilmiş önemli yerlerden biridir. Bölgeye tatil amacıyla gelen yerli ve yabancı turistler için doğal güzellikleri yanı sıra bu esrarengiz bölgede yapılan aktivitelerde büyük ilgi görmektedir. Bunlardan biride Kapadokya atv turudur. Büyüleyici atmosferi ve muhteşem manzara eşliğinde ATV turu yapmanın keyfi ve heyecanı bir başkadır. Özellikle vadiler arasında ve peri bacalarının yanında bulunmanız kapadokya atv turu sizlere fotoğraf çekmeniz açısından bir çok kare yakalatacaktır.

Göreme Atv Turu
Göreme Atv Turu

Kapadokya’nın doğasını, etkileyici güzelliklerini ve zengin tarihini merak edenler için Kapadokya atv kiralama mükemmel bir seçim olmaktadır. Hele de macera severler için toza çamura bata çıka bölgeyi keşfetmenin keyfi bir başkadır. Dört mevsim ayrı güzelliğe sahip Kapadokya Bölgesi’nde her mevsim ATV turu yapılmaktadır. Yağmur, çamur, kar, güneş demeden bu eşsiz deneyimi yaşamanızı öneriyoruz. Bunun için şimdiden Kapadokya atv turu 2022 için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ATV araçlarını kullanmak için ehliyet ve deneyim sahibi olmaya gerek yoktur. Bölgede birçok tur firması Kapadokya ATV turu düzenlemektedir. Tur öncesinde firma personeli tarafından kısa bir brifing verilmekte ve arazide tura başlanmaktadır. Tura deneyimli firma personeli eşlik etmekte ve tur sırasında oluşacak sorunlara müdahale etmektedir. Kapadokya ATV turu düzenleyen firmalar ile iletişime geçerek Kapadokya atv turu 2022 rezervasyonunuzu yaptırabileceğiniz gibi otel rezervasyonu yaptırırken de Kapadokya ATV turu talebinizi belirtebilirsiniz. Bölgede ki otellerin çoğu turizm acenteleri ile bağlantılı hizmet vermektedir.

Kapadokya Atv Turu Kiralama Süreleri Hakkında

Kapadokya atv turu 2022 rezervasyonunuz sırasında size sunulacak seçenekler 1 saat, 2 saat ve 4 saatlik tur seçenekleridir. Bir ve iki saatlik turlar genellikle başlangıç turlarıdır ve belirli bir parkurda yapılmaktadır. 4 saat ve daha fazla sürelik turlar belli bir güzergahı içermektedir. Kapadokya Bölgesi içinde muhteşem bir doğada yapılmaktadır. Genellikle gün doğumu ve gün batımı turları tercih edilmektedir. Çünkü Kapadokya’nın gün doğumu ve gün batımı efsane diyebileceğimiz güzelliktedir. Yarım gün süren bu turlar ya gün doğumunda başlamakta ya da öğleden sonra başlayıp gün batımı ile sonlanmaktadır. Yemek ve içecek molaları manzara izleme noktalarında verilmektedir. Kapadokya atv turu yarım ve tam günlük turlarda izlenecek güzergahda Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Güllüdere Vadisi, Güvercinlik Vadisi ve Devrent Vadisi, Paşabağ, Uçhisar yer almaktadır. Her biri ayrı güzellikte olup muhteşem Kapadokya manzarasına hakimdir.

Kapadokya kiralık atv rezervasyonunuzu ister kışın ister bahar ve yaz ayları için yaptırın. Her mevsimin Kapadokya’da keyfi başkadır. Kışın Kapadokya’nın muhteşem vadilerini kaplayan bembeyaz kar, Kapadokya’nın gizemli güzelliğine ayrı bir keyif katmaktadır. Vadi yamaçlarında, peri bacalarının aralarında, inişli çıkışlı arazilerde atv ile ilerlerken kendinizi harika hissedeceksiniz. Bu eşsiz güzelliğin içinde olmak ve adrenalin patlaması yaşamak istiyorsanız aralık, ocak, şubat ayları için Kapadokya atv kiralama için rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Nisan, mayıs ayları ile havalar ısınmaya başlamakta ve Kapadokya yeşile bürünmektedir. Yemyeşil vadilerde ATV kullanmak ayrı bir keyiftir. Yaz ayları ile Kapadokya’nın cömert toprağından mis kokulu meyveler ve çiçekler patlamaya başladığında, meyve bahçelerinin içinden geçerken mis gibi meyve kokularını hissedebileceksiniz. Aynı zamanda eski yerleşim alanlarını, doğal oluşmuş mağaralar ve mağaralara yapılmış yapıları, antik kentleri, kaya mezarları ve güvercin evlerini görerek kendinizi mükemmel hissedebileceksiniz. Bu büyüleyici bölgenin içinde heyecan ve huzuru bir arada bulabileceksiniz. Kapadokya tatil planınızı yaparken Kapadokya atv turu 2022 rezervasyonunuzu da yaptırmayı unutmayın.

Kapadokya Atv Turu 2022 Fiyatları

Son yıllarda Kapadokya Bölgesi’nde ATV turu yapmak isteyen turistlerin sayısında ciddi bir artış söz konusudur. Bu yüzden erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Erken rezervasyon ayrıca uygun fiyat olanağı da sağlamaktadır. Bu yüzden Kapadokya atv turu rezervasyonunuzu şimdiden yaptırmanızı öneriyoruz. Hafta sonu yoğunluk ve özel acentelerin de bölgeye geldiğini düşünürseniz fazlasıyla bölge kalabalık olmaktadır.

Atv turuna yoğun talep olması fiyatların yüksek olmasını da beraberinde getirmektedir. Sezon sonu dönemlerde fiyatlar daha uygun olmaktadır. 2021 yılı için 2 saatlik atv kiralama ücreti 200 TL olmaktadır. Atv’ler 2 kişilik olduğu için kişi başı 150 TL civarında kiralanabilmektedir.

Kapadokya atv turu fiyatlarının 2022 yılı için 250 – 300 TL arasında olması öngörülmektedir. Ancak şimdiden yapılacak rezervasyonlar da çok daha uygun fiyatlar yakalamak mümkün olmaktadır. Ayrıca tur firmaları belli aralıklarla kampanyalar ve indirimler yapmaktadır. Bunları takip ederek oldukça uygun Kapadokya atv turu 2022 fiyatları yakalayabilirsiniz.

Tur firmaları ATV tur başlangıç noktalarına tura katılacak olanların transferini sağlamaktadır. Bu hizmet fiyata dahildir. Ayrıca tur sırasında kullanılacak kask, dizlik, kolluk, eldiven gibi ekipmanlarda tur firması tarafından sağlanmaktadır.

 

Rezervasyonun Önemi ve Nasıl Yapılacağı Hakkında

Kapadokya bölgesi yaz ve kış aylarında turist çekmektedir. Bu sebeple yoğunluk her zaman aslında yaşanmaktadır. Fakat bilindiği üzere tabiki yaz ayları daha popüler gezi noktaları arasında olduğundan daha fazla yoğunluk yaşanmaktadır. Atv turu için rezervasyon yaptırmanız sizlerin geldiği zaman daha konforlu bir tatil geçirmenizi sağlar. Erken rezervasyon yaptırmanız dahilinde geldiğinizde yer bulamama gibi sorunlar yaşamazsınız. Özellikle grup halinde seyahat edenler için erken rezervasyon çok önemlidir. Diğer turlarda olduğu gibi kapadokya atv binme için de önemlidir. Atv turu fiyat bilgisi için artış dönemlerinde kazançlı olmanız için erken rezervasyon da indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Turumuza rezervasyon yaptırmak için ekranın sağındaki WhatsApp ikonuna tıklayabilirsiniz. Kişi sayınız ve hangi otelde konakladığınızı bizlere söylemeniz yeterlidir. Bizler sizlere yaz veya kış aylarında isterseniz gün batımı turu için isterseniz gün içerisindeki turlar için alış saati vermekteyiz. Otelinizin konumu alış saatinizi etkilemektedir. Kendi aracı ile gelecek misafirlerimiz için otopark yerimiz mevcuttur. Özellikle yaz aylarında sunset dediğimiz gün batımı turlarımıza katılacaksanız sizleri aldığımız saat Göreme otelleri için ortalama 17:40 – 18:00 arasında sizleri almaktayız.

Related Articles

Back to top button