Blog

Kapadokya Atv Turu

   Gün Batımı Turu

 

Kapadokya, görülmeye ve tecrübe edilmeye değer birçok olağanüstü olayların ve aktivitelerin gerçekleştiği bir yerdir. “Gün Batımı” bunlardan sadece bir tanesidir.

Her günün sonunda; güneş batarken, Kapadokya Bölgesinin büyük bir kısmı kırmızılara bürünür ve doğanın size her gün sunduğu bu görsel şovu hayretler içinde izlersiniz.

Hisar Atv Turu olarak, “Gün Batımı” turlarımızı siz misafirlerimize en iyi şekilde sunmayı ve sizlere bu heyecanı gün batımının izlenebileceği en güzel vadileri seçerek yaşatmayı amaçlamaktayız.

►Turlarımız, sadece firmamız müşterilerinin faydalanabileceği “Özel Parkur”dan başlamaktadır.

►Rehberimiz eşliğinde birçok peribacalarının ve doğal kaya oluşumlarının bulunduğu “Kılıçlar Vadisi”ni keşfedeceksiniz.

►Bölgede panoramik olarak popüler olan “Güllüdere ve Kızılçukur” vadilerini göreceksiniz ve rehberimiz siz değerli misafirlerimize fotoğraf çekebileceğiniz yeterli zamanı vereceklerdir.

►Hayalet Kasaba olarak adlandırılan “Çavuşin” kasabasını ziyaret ederek insanların önceleri hangi şartlarda yaşadıklarına tanık olacaksınız.

►“Aşk Vadisi” ilginç oluşumlarıyla dikkat çeken peribacalarının bulunduğu ve bölgemizde en popüler vadilerden biridir. Rehberimiz eşliğinde burayıda gördükten sonra bitiş noktasına döneceksiniz.

Turumuzla İlgili Notlar:

Yukarıda detayları belirtilen tur yaklaşık 120 dakika sürmektedir. Fakat siz değerli müşterilerimizin isteğine göre tur süresi minimum 45 dakika olmak üzere değiştirilebilir. Bu durumda, tur programında bulunan bazı yer/yerler sizin bilginiz doğrultusunda düzenlenebilir. Bu yüzden tur fiyatları seçiminize göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca gün batımı için Aşk Vadisi yada Rose vadisi olarak seçim yapılabilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

►Tur ekipmanı olarak sizlere verilecek olan kask ve bone

►Tur boyunca size eşlik edecek olan rehber ve akaryakıt ücreti,

3.Şahıs Sigorta uygulaması: Mekanik arıza güvencesi.

►Gün batımında şarapkuruyemiş ve beyaz peynir ikramımız olacaktır.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Tam Kasko: Kullanılan ATV motorunda tarafınızdan kaynaklanan arıza veya zararlar, kırılmalar yada tamiri mümkün olmayan arızalar.

►Verilen molalarda yapılan bireysel harcamalar,

►Rehberlerimize verilen bahşişler,

Related Articles

Back to top button