Cappadocia Tours

Kapadokya Atv Turu Ortahisar

Nevşehir Atv Turu Fiyatları

Nevşehir atv turu  ve fiyatları gelmeden önce seyahat edilen bir aktivitedir. Nevşehir atv safari  turlarında ücretsiz transfer hizmeti bulunmaktadır. Transfer araçlarımız sizlerin otellerindendir. Nevşehir’de bulunan atv safari turları için 1 atv başına ödeme  150 tl  dir. Yani 2 kişiyle 1 atv ye binebilirsiniz. Turlarımız rehberler eşliğinde yapılmaktadır. Nevşehir atv turu  2 saat gösteriyor. Vadiler arasında ve peri bacalarının içinde turlar yapılmaktadır. Rezervasyon yaptırmanız için günler için önemlidir. WhatsApp  üzerinden  +90 538 428 7411  ‘ten ve arayarak ve telefon üzerinden  +90538 428 7411  ‘ten rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nevşehir Atv Turu Nerede Yapılmaktadır ?

Kapadokya bölgesi Nevşehir iline bağlı. Kapado’ ya gelmeden önce yoldank turuk da Nevşehir atv safari yazabilirsiniz. Ancak bilinmeyen bir konu ise Nevşehir’de atv turu yapılmamaktadır. Atv turu rotları ve atv safari turları Kapadokya dediğimiz olarak Göreme ve Ortahisar’da yapılmaktadır. Yani sizin için Nevşehirv turlarına bakcak turların bölgesi Kapadokya’nın Göreme ve Ortahisar otelleri olacak. Şimdi bu bölgelerin turlarından bahsedelim.

Nevşehir Atv Safari Turları
Nevşehir Atv Safari Turları

Nevşehir Göreme Atv Turu Rotası

Atv turları 1 ve 2 saat yapılmaktadır. Ancak keyif için bizim uygulamamız 2 saatlidir. 1 bir rota anlamında. Daha fazla lokasyon için 2 saat yapılırda fayda vardır.

 • Kızılçukur Vadisi
 • Gül – Gül Vadisi
 • Aşk – Aşk Vadisi
 • Çavuşin Köyü, Kasabası
 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi

Ülkemizdeki yazdığımız caddelerimiz Göreme’de bulunan atv turumuzun rotasıdır. Gene  Nevşehir  ATV turu için diğer rotamız Ortahisar lokasyonudur.

Nevşehir Ortahisar Atv Turu Rotası

Bir kullanıcı rotamız ise Ortahisar Kasabası dır. Kapadokya’nın farklı güzelliklerini içinde ve Göreme’deki 3 km var olan atv rotalarındandır. 2 Ortahisar atv safari turu rotası resmidir.

 • Ortahisar Kalesi
 • Balkan Vadisi
 • Balkan Kilisesi
 • Güvercinlik Vadisi
 • Ortahisar Köyü
 • Ortahisar Panoraması
 • İlk Kapadokya yerleşim bölgesi

İkinci turumuzda bu rotalar üzerinde yapılmaktadır.

Nevşehir Atv Safari Turumuzun Fiyatları Hakkında

Atv safari turumuz Göreme’ de 150 tl dir. Ortahisar Atv turu fiyatımız 200 tl dir.  Tur fiyatlarımız yılın 12 ayı aynıdır. Sadece bazı özel günlerde ufak bir değişiklik olmaktadır. Fiyatlarımız 1 atv başınadır. Yani 2 kişi 1 atv ye binebilirsiniz. Fiyatlarımıza transfer hizmetimiz dahildir. Aynı zamanda turlarımızın fiyatı 2 saat üzerindendir.

Nevşehir atv safari turlarımız rehberler eşliğinde yapılmaktadır. Turlarımıza katılmak için ehliyetinizin olmasına gerek yoktur. Turlarımız vadiler içerisinde ve peri bacalarının arasında yapılmaktadır. Quad safari turlarımız sizler için özel oluşturulmaktadır. Araçların geçtiği alanlarda atv sürüşü yapılmamaktadır.

Transfer hizmetimiz ücretsiz olarak sizin için. Bulunduğunuz yerde lobisinden hepiniz almaktayız. 1 veya 2  Nevşehir atv  ödemesi sizin için aynı şekildedir.

Kendi aracı aracımız için ücretsiz araba dolabımız mevcuttur. Yardıma rehberlik hizmeti vermek. Sizin için 10 – 15 dakika süreceğiz için araç tur saatinde hazırlanmak için tamamlanmak için hazırız.

Atv turlarımızın bir çok küçüklüğünde. Araçlarınız ile gidemeyeceğiniz rotaları atv turlarımız ile gezebilirsiniz. Hem yeni yerler keşfedilmiş hem de bir çok fotoğraflar çekilebileceksiniz. Diğer hikayelerinize bakabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button