BlogCappadocia Activities

Kapadokya Balon Turu 2022

kapadokya balon turu slider - Kapadokya Balon Turu 

Kapadokya balon turu ile corona virüs sürecinde gökyüzünü görmeden geçirdiğimiz günleri bulutlara yaklaşarak telafi etmek ister misiniz ? Kapadokya balon uçuşlarımız yeniden gökyüzü semalarında süzülmeye başladı! Gökyüzünde süzülen rengarenk balonlarla Kapadokya balon uçuşu yapmaya hazır mısınız?  Kapadokya balon turu ile gökyüzüne süzülerek bulutların arasında Kapadokya’yı seyretme fikri kulağa nasıl geliyor? Bulutların arasında Kapadokya balon turu ile seyir-i alem.Kapadokya balon turları ile peri bacaları ve vadilerin arasında eşsiz keşifler sizleri bekliyor!

Kapadokya balon turu dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız muhteşem bir deneyimdir. Kapadokya balon turları Kapadokya’nın etkileyici ve mistik atmosferinde en özel anlarınızı fotoğraflayıp ölümsüzleştireceğiniz eşi benzeri olmayan bir aktivitedir. Üstelik  Kapadokya balon turu uçuşlarının en güzeli olan gün doğumu uçuşu yani en güzel fotoğrafların çekildiği birinci sorti uçuşlar. Aynı zamanda en deneyimli Kapadokya balon pilotları güvencesiyle. Kapadokya balon turu en güzel fotoğrafları için https://cappadociarealdreams.comadresimizi takip ederek sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu muhteşem doğa güzelliklerini Kapadokya balon uçuşları ile keşfedin. Standartların dışına çıkıyoruz ve bambaşka Kapadokya balon uçuş fırsatları sunuyoruz.

Kapadokya balon festivali ve daha nice organizasyonlara ev sahipliği yapan Kapadokya dünyaya açılan bir pencere olmaya hızla devam ediyor.

Kapadokya balon gezileri öncülüğünde dünyanın çeşitli yerlerinden gelen birbirinden farklı figürlerdeki balonların gökyüzünü süslemesi de böyle dönemlerde turistlerin ilgisini çekiyor. Katılan misafirler için Kapadokya balon uçuşu sabahın ilk gün ışığında rüzgarın birbiri ile ahenk içindeki dansını dinleyeceği aynı zamanda  yerden yükseldikçe kalbinizin ritmini değiştirecek ender aktiviteler arasındadır. Binlerce metre yükseklikte yapılan balon turları ile önünüzde bir pencere olmadan gökyüzünü izleyebiliyorsunuz. Hatta Kapadokya balon uçuşlarına yükseklik korkusu olan misafirlerimiz bile katılabilmektedir.

Kapadokya balon uçuşları ile peri bacalarının eşsiz görüntülerine şahit olacak ve bu serüveni asla unutamayacaksınız. Dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız bu görkemli organizasyon olan Kapadokya balon uçuşuna sizleri davet ediyoruz. Bazı anlar vardır, yaşanmalıdır. İşte burada yaşanılması gereken ve asla akıllardan çıkmayacak Kapadokya balon turu fırsatı var. O zaman hiç vakit kaybetmeden Kapadokya balon turu için rezervasyon yaptırın ve tatilinizi eşsiz kılın. Günün erken saatlerinde süzülen balon turu ile yeni güne merhaba deyin.

Kapadokya Balon Turu Uçuşunun Nasıl Yapıldığı Hakkında Bilgi

Balon gezisine katılmak isteyen misafirlerimizle gün doğumundan önce kendilerine belirtmiş olduğumuz saatlerde konakladıkları otelden firmamıza ait servis araçlarımızla siz değerli misafirlerimizi alarak balon turu organizasyonumuza başlıyoruz… Balonlar kalkış yaptığı noktadan farklı bir noktaya iniş yapmasından dolayı firmamızın araçlarını kullanmanız daha güvenli olacaktır. Konaklama yapmayan misafirlerimiz göndermiş olduğumuz ofisimizin konumuna kendi araçlarıyla gelerek güvenli bir şekilde araçlarını otoparkımızda bırakabilirler.

Transfer hizmetimizle kahvaltı salonuna geçeriz ve sabahın erken saatlerinde sizler için hazırlamış olduğumuz sıcak poğaça veya sandviç ekmekler ve yanında yine taze sıkılmış meyve suları ve sıcak çay, kahve ikramlarımız ile kahvaltınızı yaparak bu mükemmel güne merhaba diyebilirsiniz. Kahvaltıdan sonra yine servis araçlarımızla uçuşun yapılacağı balon kalkış yerimize hareket ederiz. Biniş yapacağınız balonunuz hazırlandıktan sonrada  balon sepetlerine yerleştirilirsiniz. Balon sepetlerinde loca bölmeler bulunmaktadır, koridor bir alan yoktur ve herkesin sepetin etrafında uçuşu rahatça izleyebilme imkanı vardır. Sepetlere yerleştikten sonra balon pilotumuz tarafından gerekli uçuş güvenliği hakkında bilgiler verildikten sonra bir saat süren Kapadokya balon uçuşumuza başlarız.

Havada süzülen rengarenk balonlarla eşsiz görüntüleri yakalayabileceğiniz balon turları ile binlerce yükseklikten bulutların arasında hem gün doğumunu seyredebilirsiniz hem de birbirinden güzel sosyal medyada paylaşabileceğiniz fotoğraflar çekine bilirsiniz. Bir saat süren Kapadokya balon maceranızın ardından organizasyonlarımız bitmemektedir. Güvenli bir inişle birlikte iniş yaptığımız bölgede çalışma arkadaşlarımızla hazırladığımız isimlerinize özel hatıra balon uçuş sertifikası ve alkolsüz şampanya kutlamasıyla görsel bir şov organizasyonumuz bulunmaktadır. Kutlamalarımız bittikten sonra sizleri tekrar almış olduğumuz noktalara bırakırız. Balon turu organizasyonumuzun toplam süresi üç saati bulmaktadır.

Balon Turu Fiyatları Hakkında Bilgi

Kapadokya balon turu fiyatı bir çok firmada farklılık göstermektedir. Kapadokya balon turu fiyatları 2021 en ucuz kişi başı ücretler için lütfen iletişime geçiniz. 7/24 hizmet veren firmamız Kapadokya balon turları en uygun fiyat ve hizmet kalitesini ilke edinmektedir. Kapadokya balon turu fiyat politikamızda çocuklarda tam ücrete tabidir. Rezervasyon tarihinden bir gün önce ücretin tamamını ödeyerek Kapadokya balon rezervasyon işleminizi yapmanız gerekir. Nevşehir balon turu fiyatları 2021 için lütfen iletişime geçiniz.

Balon turları için hava şartlarından dolayı iptali söz konusu olması durumunda vaktiniz var ve uçuşa katılmak isterseniz rezervasyon yoğunluğuna göre ertesi güne aktarabiliriz. Vaktinizin olmaması ve bölgeden çıkış yapma durumunuzda ödemiş olduğunuz balon turu ücretiniz hiçbir kesinti yapılmadan tamamı iade edilir. Hava muhalefetinden dolayı iptal olduğunda bütün Kapadokya balon firmaları için iptal gerçekleşir. Yaptırmış olduğunuz rezervasyonlarda uçuş gününe 2 gün kalana kadar iptal ettirebilirsiniz. 2 gün ve altındaki rezervasyon iptalinde herhangi bir iade yapılmamaktadır.

Kapadokya Balon Turu Pandemi Süreci

Covid-19 tedbirleri kapsamında en önemli değişiklik sepet boyutlarına göre yolcu sayısında yapıldı.  Bu nedenle yirmi sekiz kişilik sepetlere maksimum yirmi dört kişi, yirmi kişilik sepetlere ise maksimum on altı kişi alınıyor. Ayrıca bunun yanında rezervasyon yaptıran bütün misafirlerin HES kodları ile uçuşa katılımı sağlanıyor. Bu şekilde balon turuna katılacak misafirlerimizin sağlığı açısından tedbirlerimizi alıyoruz. Aynı zamanda balonlarımız uçuş öncesi tamamen dezenfekte ediliyor ve uçuşa hazır ediliyor. Yine balon uçuşumuz öncesi bütün misafirlerimize maske, eldiven ve dezenfekten tedarik ediyoruz. Bu süreçte balon uçuşu öncesinde daha öncelerden yapmış olduğumuz kahvaltı organizasyonu ve uçuş bitiminde yapılan şampanya kutlaması kaldırılmıştır.

Kapadokya Balon Uçuşuna Dahil Olan Hizmetler

  • 20 / 28 Kişilik Sepetlerde 1 Saat Uçuş
  • Konakladığınız Otelden Gidiş-Dönüş Transfer Hizmeti
  • Firmamızda Uçuş Öncesi Kahvaltı
  • İsimlerinize Özel Hatıra Uçuş Sertifikası
  • Uçuş Sonrası Şampanya Kutlaması
  • Uçuş Sigortası

Related Articles

Back to top button