BlogCappadocia Activities

Kapadokya Gece Atv Turu Hakkında 2022

Size Kapadokya’ nın en özel turlarından birisi olan kapadokya gece atv turu güzergahı ve turundan bahsedeceğim. Tamamen vadiler arasında ve köy içerisinden geçerek hem yürüyüş hem de atv turu. Kapadokya’ da gece köyün içerisinden geçerek vadilere gidiyorsunuz. Vadilerin ve köylerin arasında duracağınız eski klise ve yerleşim yerlerini göreceğiniz bir turdan bahsediyoruz. Tur tamamen normaldeki atv turlarının dışında olmaktadır. Kapadokya gece atv turu Mücahit sucu rehberliğinde yapılacaktır.

Kapadokya Gece Atv Turu

Kapadokya Gece Atv Turu

Kapadokya Gece Atv Turu Hakkında

Lokasyon olarak sizler için hazırlanmış ve tur rotası birden fazla denenmiş Ortahisar bölgesinde yapılmaktadır. Ortahisar lokasyonunda hem köy içerisinden hem de vadilerin içerisinden nokta atışı sizler için hazırlanmış atv yolu oluşturulmuştur. Gece atv turu için 3-4 noktada sizler için mola yerleri oluşturulmuştur. Bu durulacak yerlerde hem mola verilecek hem de bazılarında görmeniz gereken yürüyüş rotaları bulunmaktadır. Bu yürüyüş rotaları orta derece zorluk içermektedir.

Bilmeniz gereken en önemli konu Kapadokya gece atv turu için bölgede yapılan turların tam aksine özel bir tur yapılacağıdır. Tur içeriğinde;

  • Gece yapılacak olması
  • Sınırlı sayıda yapılacağı
  • Vadi ve eski yerleşim alanlarında yapılacak olması
  • Mola yerlerinde sizler için önceden hazırlanmış müzik ve içecek ikramı olması
  • Tur sonunda sucuk lavaş partisi

tur içeriğinden bazı bilgilerdir. Kapadokya gece atv turu için yanınızda getirmeniz gereken ekstra kış ayları için eldiven olabilir. Olmayan durumlarda sizlere eldiven temini yapılacaktır. Aynı zamanda Yanınızda mutlaka uzun kollu kıyafet bulundurmanız gerekmektedir. Yazın dahi havanın akşamları serin olduğunu unutmamak lazım. Tüm bunların dışında kalan ekipmanlar tarafımızca verilmektedir.

Kapadokya Gece Atv Turu Fiyatları

Tur fiyatı yerli misafirlerimiz için 300 Tl dir. Turda eldiven, yiyecek ve içecek fiyatları dahildir. Otelinizden bölgeye ve tur sonrasında acentamızdan tekrardan otellerinize transfer hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Tur detayı hakkında bilgi telefon ile verilmekte olup sınırlı sayıda her gün yapılmaktadır. Özellikle dolunayda yoğun olacağından dolayı önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Gece Atv Turu Süresi ve Transfer Lokasyonları

Turun süresi minimum 2 saat sürmektedir. Ortalama tur süresi ise 2-3 saat arasında olacaktır. Molalar ve yemek ile birlikte 2-3 saat arasında gerçekleşmektedir. Turumuz atv lerinize bindiğiniz andan itibaren başlayacaktır. Transfer hizmetimizin olduğu bölgeler; Göreme, Uçhisar, Ürgüp, Avanos, Ortahisar bölgeleridir. Mustafapaşa ve Nevşehir merkez için telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Kışın karlı havalarda buzların ve karların üzerinden yapacağınız bu tur rotası size gerçek bir kapadokya deneyimi sunmuş olacaktır. Yapılacak tur için atv lerinizin ışıkları kullanılacak olup ekstra dan rehberlerden ışık ekipmanları olacaktır. Rezervasyon için +905384287411 nolu numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Diğer atv turları için tıklayabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde butik ve ayrıcalıklı tur isteyen gruplar ve misafirlerimiz için düzenlenmektedir. Normal turlarımızda olduğu gibi otelinizden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Related Articles

Back to top button