BlogCappadocia Activities

Kapadokya Gece Atv Turu Hakkında

Boyut Kapadokya’nın en özel turlarından birisi olan  kapadokya gece atv  turuı ve turundan bahsedeceğim. tamamen vadiler arasında ve köy içinden turu hem turu hem de atv. Kapadokya’da gece köyleri içindeki donanımlara gidiyorsunuz. Vadilerin ve köylerin arasında duracağınız eski klise ve yerleşim yerlerini göreceğiniz bir turdan bahsediyoruz. Turdaki normaldeki atv turlarının dışındadır. Kapadokya gece atv turu  Mühit sucu rehberinde bulunur.

Kapadokya Gece Atv Turu

Kapadokya Gece Atv Turu

                                             mücahit sucu

Kapadokya Gece Atv Turu Hakkında

Lokasyon olarak sizler için hazırlanmış ve tur rotası birden fazla denenmiş Ortahisar bölgesinde yapılmaktadır. Ortahisar lokasyonunda hem köy içerisinden hem de vadilerin içerisinden nokta atışı sizler için hazırlanmış atv yolu oluşturulmuştur. Gece atv turu için 3-4 noktada sizler için mola yerleri oluşturulmuştur. Bu durulacak yerlerde hem mola verilecek hem de bazılarında görmeniz gereken yürüyüş rotaları bulunmaktadır. Bu yürüyüş rotaları orta derece zorluk içermektedir.

Bilmeniz gereken en önemli konu Kapadokya gece atv turu için bölgede yapılan turların tam aksine özel bir tur yapılacağıdır. Tur içeriğinde;

  • Gece yapılacak olması
  • Sınırlı sayıda yapılacağı
  • Vadi ve eski yerleşim alanlarında yapılacak olması
  • Mola yerlerinde sizler için önceden hazırlanmış müzik ve içecek ikramı olması
  • Tur sonunda sucuk lavaş partisi

tur içeriğinden bazı bilgilerdir. Kapadokya gece atv turu için yanınızda getirmeniz gereken ekstra kış ayları için eldiven olabilir. Olmayan durumlarda sizlere eldiven temini yapılacaktır. Aynı zamanda Yanınızda mutlaka uzun kollu kıyafet bulundurmanız gerekmektedir. Yazın dahi havanın akşamları serin olduğunu unutmamak lazım. Tüm bunların dışında kalan ekipmanlar tarafımızca verilmektedir.

Kapadokya Gece Atv Turu Fiyatları

Tur fiyatı yerli misafirlerimiz için 300 Tl dir. Turda eldiven, yiyecek ve içecek fiyatları dahildir. Otelinizden bölgeye ve tur sonrasında acentamızdan tekrardan otellerinize transfer hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Tur detayı hakkında bilgi telefon ile verilmekte olup sınırlı sayıda her gün yapılmaktadır. Özellikle dolunayda yoğun olacağından dolayı önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Gece Atv Turu Süresi ve Transfer Lokasyonları

Turun süresi minimum 2 saat sürmektedir. Ortalama tur süresi ise 2-3 saat arasında olacaktır. Molalar ve yemek ile birlikte 2-3 saat arasında gerçekleşmektedir. Turumuz atv lerinize bindiğiniz andan itibaren başlayacaktır. Transfer hizmetimizin olduğu bölgeler; Göreme, Uçhisar, Ürgüp, Avanos, Ortahisar bölgeleridir. Mustafapaşa ve Nevşehir merkez için telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Kışın karlı havalarda buzulların ve karların gerçekleşecektir. için tur için atv okulda kullanılacaktır. Rezervasyon için  +905384  nolu numaradan 287411 bilgi alabilirsiniz. Diğer  atv turları  için tıklayabilirsiniz. Son haftalar butik ve ayrıcalıklı kişilerden faydalanmak için organize edilmektedir. Normal turlarımızda olduğu gibi otelinizden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Related Articles

Back to top button