BlogCappadocia Activities

Kapadokya Türk Gecesi Turları

Kapadokya’ya gelente türk yolculuğuna inanmazsın. Bölgenin en yoğun etkinliklerinden biri de  Kapadokya Türk Gecesi  show’udur.. Gün içinde güzel bir atmosfer gezisinden sonra akşam bu bölümü için size bir tatil sunuyor. Uzun Yıllardır Yapılan  Türk Gecesi TURLARI , Bölgeye gelen turistler Için kültürümüzü tanıtma yolları arasındadır. Kapadokya Türk Gecesi turlarında çok  fazla çılgın gösterileri izleyeceksiniz. Bilgi ve bilgiler için  +90538 428 74 11  ya da  WhatsApp’ı  ziyaret edebilirsiniz. Limitsiz alkol ve Yemekli eğlence fiyatlarımız  270  tl dir.

 mücahit sucu

Kapadokya ‘ da eğlence gecesi gecesi için mağara ve oyma kayalar içinde yapılmaktadır. Kişi Kapasitesi 200-600 arasında olan bu mekanlarda güzel show lar yapabilirsiniz. Mekanların dekorları ve düşünülecek şekilde tasarlanmıştır. Yaz saat 21:00 da başlamaktadır. Gün doğumuna kadar. Ortalama 20:30 dan sonra restoranımıza gelebilirsiniz.

Kapadokya Türk Gecesi Turları ve Kodları

Kapadokya Türk Gecesi Turları ve Kodları

Kapadokya Türk Gecesi Turları – Yemekli ve Yemeksiz

Yapacağınız Türk gecesi turlarını yemekli ve yemeksiz türk gecesi olarak farklı alabilirsiniz. Yemekli ve sınırsız alkol eşliğinde eğlenebilirken, aynı şekilde sadece izleme içinde gitmek isteyebilirsiniz. Sınırsız alkol yada yemekli olarak birden fazla seçeneği düşünebilirsiniz. Kapadokya bölgesinde Uçhisar, Göreme, Avanos gibi farklı bölgelerde Türk gecesi turlarına katılabilirsiniz. Vejeteryan misafirlerimiz için menü hazırlanmaktadır. Bunu bizlere iletebileceğiniz gibi mekana gittiğinizde de belirtebilirsiniz. Sizin için mutfağımızda hazırlanmakta olup gösteri sırasında yemeğinize devam edebilirsiniz.

Unutulmaması gereken farklı bir konu ise bazı Türk gecesi turlarında sizi otelinizden servis araçları ile alıp transferlerinizi gerçekleştirebiliyorlar. Alkol alacak misafirlerimiz için seçenek avantaj olarak sunulabilir. Fakat bu 2 kişinin katılımı ile transfer hizmeti aktif olacaktır. Kapadokya da bulunan Türk gecesi mekanları Ürgüp, Göreme ve Avanos bölgesindedir. Ama en popüler türk gecesi mekanları Avanosta bulunan restoranlardadır. Restoranlar açık havada değildir. Mağara ve özel dizayn edilmiş kapalı mekanlarda yapılmaktadır.

Türk Gecesi Turlarında Neler Olur ?

Gece ortalama  saat 20:00 – 21:00 gibi başlar. İlk başta gittiğinizde rezervasyonunuzun olduğu masaya alınırsınız ve genellikle içecekleriniz masada hazır olarak servise sunum şeklinde hazırdır. Türk gecesi henüz başlamamış ve çok kalabalık değil ise ortama uygun müzikler ile masanıza atıştırmalık ve mezeler servis edilir. Yavaş yavaş mekanın dolması ile artık gösteriler başlar ve bu sırada yemek seçiminizi yaparsınız. Tavuk ve et seçeneklerinden oluşan yemekler hızlı bir şekilde servise hazırlanır ve ikrama sunulur. Siz bu arada tabi Türk gecesi için oluşturulan gösterileri izlersiniz.  Bu gösterilerde neler vardır biraz içeriğine bakalım isterseniz.

  • Kafkas Dansı
  • Oryantal Dans Gösterileri
  • Türkiye’ nin 7 farklı bölgesine ait folklor gösterileri
  • Misafirler ile etkileşime geçen gösteriler
  • Dansöz Show
  • Misafirler ile etkileşimli danslar
  • En son kapanışta pop müzik

Fiyatlar ve Yemekli Yemeksiz Menüler

  • 1 Kişi yemekli Türk Gecesi Turu 270 TL
  • 1 Kişi yemeksiz Türk Gecesi Turu 220 TL

Türk gecesi için ulaşım ve transfer fiyata dahil değildir. Dilerseniz bu hizmeti telefon ile arayarak bizden satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz otel ve lokasyona göre taksi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ortalama 60-80 tl arasında ulaşımınızı araçlarımız ile sağlayabilirsiniz. Kapadokya türk gecesi rezervasyonu çok önemlidir. Özellikle bayram ve tatil günlerinde rezervasyon yapmanız çok önemlidir. Çünkü özellikle hafta sonları kapadokya bölgesi çok yoğun olmaktadır. Tur firmaları tarafından hızlıca dolmaktadır. Sizlerde geç kalmamak için bizleri arayıp erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Diğer aktiviteleri   olanlarımızdan Kapadokya At Turu için tıklayabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button