BlogCappadocia Activities

Kapadokya Jeep Safarı 2022

Kapadokya’ ya geldiğinizde birbirinden farklı arazi jipleriyle bölgeyi keşfedebilirsiniz.

Kapadokya’ ya geldiğinizde yapabileceğiniz farklı bir aktivite olarak, Kapadokya Jeep Safari Turu yapabilirsiniz. Yapacağınız safari turu ile bölgenin vadileri arasında adrenalin yüklü bir gezi yapabilirsiniz. Bu Jeep Safari turunu off-road araçları ile yapacaksınız. Kapadokya’ da yapacağınız her tur ile sizi farklı vadiler ve gezi rotaları beklemektedir.

Tura katılımınız ile birlikte servis araçlarımız sizleri otelinizden almaktadır. Turumuzun bitimi ile birlikte de otelinize kadar bırakılmaktasınız. Servis hizmetimiz otelinize kadar yapılmaktadır. Turumuz dahilinde sizlere ikram olarak şampanya sunulmaktadır. Tur bitiminde vadi manzarasında gerçekleştirilecektir.

Tur güzergahımızda vadiler, kiliseler ve gizemli Kapadokya bölgeleri bulunmaktadır. Jeep Safari turlarımızı sabah saatlerinde gün içerisinde ve sunset dediğimiz gün batımı saatlerinde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle gün batımı saatlerinde sizlere fotoğraf çekimi için ekstra zaman tanınmaktadır. Bu fotoğraf çekimi içi ise özel olarak vadilere gidilmektedir. Tüm bu tur rotalarımızın dışında özellikle balonlar ile birlikte sunrise turları yapmak isteyen misafirlerimiz de olabiliyor. Bu tarz durumlarda sizi sabah gün ağarmadan safari araçlarımıza otelinizden alıyoruz ve balonların kalktığı alana götürüyoruz. Bu alanlarda balonlar üzerinizden geçerken sizde dilediğiniz kadar fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Gün Doğumu turları için alış saatleri bir gün öncesinden sizlere bildirilecektir. Minimum 2 kişi olma şartı aranmaktadır.

– Otelden Alış ve Bırakma
– Kask ve Maske
– Şampanya İkramı
– Sigorta

Related Articles

Back to top button